Zapowiedzi kinowe.

Wszystko związane z kinem; nowości, dobre filmy, aktorzy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

http://www.transformersmovie.com/main.html - kliknąć Trailers/New Theatrical Trailer i oglądać. Zanim zdążyłem się obejrzeć, zdążyłem go luknąć pięć razy. Efekty z 300 wysiadają, mały pikuś. Ogólny klimat - mroczniejszy znacznie niż w komiksie i serialach animowanych. To dopiero będzie gigantyczny hit.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Gveir pisze:To dopiero będzie gigantyczny hit.
no hit to będzie ale czy gigantyczny? widziałem ten trailer w kinie (przed GENIALNYM Spider-manem3) i wyglądał dosyć ciekawie ale nie spodziewałbym się po nim czegoś nadzwyczajnego oprócz efektów - ale zobaczymy co z tego wyjdzie :)
http://disney.go.com/disn...es/atworldsend/ - w końcu! Zapowiedź Piraci z Karaibów - Na Krańcu Świata! 25 maja premiera :] Film wydaje się bardziej mroczny niż poprzednie części, no i wracają Barbossa i ekipa złych z dwójki, zjednoczeni w jednym celu :] Chow Yun-Fat też gra kapitana piratów. Będzie niezły film.
w czwartek przedpremiera, na którą zamierzam się wybrać - cieszę się z tego jak dziecko o_O mam nadzieje, że bilety jeszcze będą... :] CHOWAJCIE RUUUUUM!!!! XD
Ekranizacja gry Prince of Persia: The Sands of Time została oddana w dobre ręce... Teraz jest nadzieja że wyjdzie z tego ciekawy film :)
ej dopiero to zauważyłem! GEEEZ czemu marnują grę?! daaaaamn nie lubie ekranizacji gier, przeważnie potrafia je nieźle schrzanić! zajmuje się tym pan od Piratów, więc powinno nie być aż tak źle jak mi się zdaje... ale nigdy nie wiadomo. Księcia ma grac Charlie Clausen (cholerny farciarz XD) - szczerze? to jak mu zapuszczą włosy i walną odpowiedni zarost to będzie całkiem podobny... ale do księcia z Warrior Within, a nie do Księcia z The Sands of Time... ciekawe kto zagra Farah *_______* grrrrrrrr :] Charlie Clausen będzie chyba musiał trochę parkour poćwiczyć XD

zaczynam zapuszczać włosy i przejdę się na premierę jak Prince :P
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

Pierwszy trailer Hitmana. Moim zdaniem aktor grający Agenta 47 wygląda zbyt młodo w porównaniu do tego z serii gier. Kilka scenek pokazanych w trailerze jak na razie stawia film w dobrym świetle. Zobaczymy co będzie dalej :)
Mistrz polecił mi unikać niepotrzebnych walek!
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

http://www.filmweb.pl/James+Wong+reżyse ... s,id=37792 :lol:
Oszukać przeznaczenie (1 i 2) to nawet fajne filmy. Można śmiało jeść popcorn. Ciekawy jestem kto zagra Son Goku... Tomcio? Brad? a może DiCaprio? lol
Ostatnio zmieniony ndz 28 paź, 2007 12:09 przez Schrödinger, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

http://anime-gate.pl/modules.php?name=NaszeAnime&id=46
wybiera się ktoś na to? mam nadzieję, że film nie będzie puszczany tylko w 10 kinach w całej Polsce.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Wybieram się na 100%, już od dłuższego czasu na to czekam. Na Appleseed byłem, to i nie wypadałoby na tym nie być ;]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

http://www.youtube.com/watch?v=WaIR9dAZRR0
Najnowszy Batman. Zapowiada się nieźle. Poślinić sie do Bale'a czy Oldmana - nigdy dosyć XD
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

zapewne większość z Was - ludzie i inne demony - znają wspaniałą grę pt. Prince of Persia! otóż przeczytałem ostatnio, że mają nakręcić film - kiedyś słyszałem o tym projekcie, ale szczerze mówiąc, nie wierzyłem, że coś ruszy... no i niestety ruszyło. Podtytuł filmu to The Sands of Time - czyli identycznie jak odnowiona część trylogii... na nieszczęście, czyli jednym słowem, będzie to bazowanie na grze i podejrzewam, że w malutkim tylko stopniu... już widziałem nazwy paru bohaterów i nie pasują do tych z gry, Tamina jakaś WTF?. Reżyserem jest niejaki Mike Newell, mogło w sumie być gorzej, dobrze, że nie GENIALNY Uwe Boll. Premiera ma się odbyć w czerwcu następnego roku, więc jeszcze sobie trochę poczekamy. Jest jedna rzecz, która mnie zirytowała, a mianowicie dobór aktora do odegrania roli głównego bohatera... a jest nim Jake Gyllenhaal - pan znany np. z filmu Brokeback Mountain, IMO kompletnie nie pasuje do wizerunku księcia i nie ma nic podobnego, no ale nie mam nic do gadania - trza poczekać, obejrzeć, a dopiero później marudzić :/
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Ja osobiście uważam, że dobór aktora jest dobry ... nie wiem dlaczego, po prostu wydaje mi się, że właśnie będzie pasował. Nie zapominajmy, że jest jeszcze coś takiego jak charakteryzacja - jak go dobrze przystrzygą i "upiększą" to nie będzie tak źle imo ^^. A co do imion to też miałem "niespodziankę", wcale nie miłą >>". Mnie się Dastan kojarzy tylko i wyłącznie z japońskim "don't stop" xD. Ale fakt, nie ma co narzekać, zobaczymy jak im to wyjdzie :).
Awatar użytkownika
Arxel
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 17 cze, 2008 19:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arxel »

O fajnie, ja tam tego aktora akurat lubię. Co do wątpliwości, przypomnę tylko jaką awanturę wzbudził wybór Żebrowskiego do roli Wiedźmina, a w sumie potem wyszło, że jego wygląd był najlepszym elementem filmu. :) Tylko zastawia mnie jedna rzecz, otóż Gylenhaal do tej pory grał w raczej ambitniejszych filmach, więc trochę dziwne że tu nagle się zgodził na takie Prince of Persia... No ale nic, akurat jego obecność pozwala mi mieć nadzieję, że film nie będzie totalną porażką.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Arxel pisze:Co do wątpliwości, przypomnę tylko jaką awanturę wzbudził wybór Żebrowskiego do roli Wiedźmina, a w sumie potem wyszło, że jego wygląd był najlepszym elementem filmu. :)
...co nie było absolutnie żadną sztuką przy całości filmu :lol: Nie wspominając o czarnym zaroście i wiecznie jednym wyrazie twarzy (i katanach -_-"), ale w sumie nie ma co nad trupem dyskutować ;]
Gagarin pisze:Jake Gyllenhaal
Aktor dobry, umie grać - co udowodnił tysiąc razy bardziej w Jarhead niż w Brokeback Mountain. Tyle że - Księcia nie przypomina wcale, w dłuższych włosach wygląda głupio, a z zarostem a'la Księciunio wyobrazić go sobie nie mogę. Sylwetka także jakaś taka nie ta. Cóż, pozostanie nie zwracać na niego uwagi i obserwować zapewne genialnie wykonane walki i akrobacje (przepowiadam - wyjdzie im z tego parkour w starożytności, bo to modne i kasę ściąga)... Oby tylko klimat utrzymali. Dobre filtry graficzne mile widziane, w szczególności coś, co będzie robiło identyczny bloom (poświatę) jak ta w grze.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Dla zainteresowanych filmem, pierwsze zdjęcie z planu :

http://bi.gazeta.pl/im/4/5580/z5580404O.jpg
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

ZELDA

Poczekajmy na Final Fantasy aktorskie @_@ Zelda wygląda...zacnie, ale wszystko w praniu wyjdzie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kino”