Kiepskie filmy

Wszystko związane z kinem; nowości, dobre filmy, aktorzy.

Moderator: Moderatorzy

King of Clowns

Post autor: King of Clowns »

Jedne z najgorszych filmów jakie dane mi było widzieć to Dungeons & Dragons - szmira jakich mało, i obraza dla wszystkiego co nosi emblemat D&D. Poza tym to Teksańska masakra piłą jakąśtam O_o Ludzie którzy to wymyślają muszą być mocno podpici albo amerykanami, ewentualnie oba na raz. A poza tym to Straszny film 2 i 3 (1 i 4 nie widziałem, ale pewnie równie "ciekawe" ==").
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

King of Clowns pisze:Poza tym to Teksańska masakra piłą jakąśtam O_o Ludzie którzy to wymyślają muszą być mocno podpici albo amerykanami, ewentualnie oba na raz.
hmm..w sumie to był sobie taki pan jak Edward Gein, ktory byl znany ze swych morderstw w Texasie. Nosil on maske i ubrania z ludzkiej skory...producenci dorzucili tutaj tylko smaczek w postaci pily mechanicznej,zeby bylo ciekawiej.....wiec nie trzeba byc podpitym,aby cos takiego wymyslec....

swoja droga,film (remake) szczegolnie wbił mi sie w pamiec..z powodu pustej sali kinowej:D
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
wewa
Kupo!
Kupo!
Posty: 30
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 10:41

Post autor: wewa »

YGH..............
ladykilers. Dno jakich mało. niedość ze bylam dwa dni po premierze i sala była pusta to usnełam i az obok pani mi zwrocila uwage ze chrapie. :zly2:
totalne dno. Moze to ja jestem jakas spaczona i nie mam poczucia humoru albo cos ale film jest totalny dnem.
Kolejnym filmem jest francuski numer. Polskie dno. Gorzej być nie moze chyba ale polak potrafi. Duzo bylo takich filmow co myslalam ze wyjde w polowie albo cisne w ogos popcornem. O! :evil:
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

Obejrzyjcie Króla Artura i Królestwo Niebieskie , to dopiero badziew (W królestwie niebieskim wymiękłem jak zobaczyłem jak odmierzają długość białeymi kamieniami żeby strzelać z katapult) DNO.Zresztą nic dziwniego film "historyczny" zrobiony w hollywood.
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Pinhead pisze:Obejrzyjcie Króla Artura i Królestwo Niebieskie , to dopiero badziew (W królestwie niebieskim wymiękłem jak zobaczyłem jak odmierzają długość białeymi kamieniami żeby strzelać z katapult) DNO.Zresztą nic dziwniego film "historyczny" zrobiony w hollywood.
Nie zgodze sie, poniewaz mi sie i jeden i drugi bardzo spodobal :) i obydwa kupilem na DVD.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Kimahri pisze:Nie zgodze sie, poniewaz mi sie i jeden i drugi bardzo spodobal :) i obydwa kupilem na DVD.
Jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki. Mi żal kasy na niektóre filmy...jak te. Kupić, obejrzeć raz i mieć dość. No, thanks. Za to Hauru mam z 3 tygodnie, a widziałam z 7 razy. Obłędny film.

Co do najgorszych - Tylko mnie kochaj i inne podobne produkcje made in Poland. <paw>
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Go Go Yubari pisze:Tylko mnie kochaj i inne podobne produkcje made in Poland.
zdecydowanie...Polskie kino obecnie oferuje tylko komedie romantyczne i adaptacje ksiazek <lektur> -_- ...i wszystko z tymi samymi aktorami...

..poza tym dodalabym do tego amerykanskie remake'i :roll:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

zdecydowanie...Polskie kino obecnie oferuje tylko komedie romantyczne i adaptacje ksiazek <lektur> -_- ...i wszystko z tymi samymi aktorami...
A nie tylko lektur - zdecydowanie stary, polski Wiedźmin - serial był okrutny, ale filmem można by torturować jeńców wojennych. Gorszego chyba nie widziałem. Za obrazę książki to się dżihad nalezy :twisted:. A jeśli nie chodzi o polskie, to Darkness Falls i Decoys - fabuły straszne, aktorzy okropni. Niżej jest tylko Wiedźmin.
Kimahri pisze:Pinhead napisał/a:
Obejrzyjcie Króla Artura i Królestwo Niebieskie , to dopiero badziew (W królestwie niebieskim wymiękłem jak zobaczyłem jak odmierzają długość białeymi kamieniami żeby strzelać z katapult) DNO.Zresztą nic dziwniego film "historyczny" zrobiony w hollywood.

Nie zgodze sie, poniewaz mi sie i jeden i drugi bardzo spodobal :) i obydwa kupilem na DVD.
Prawda, świetne filmy. Historyzmu tam nie należy szukać - po prostu, rzetelna i klimatyczna rozrywka.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

Mi sie akurat "Królestwo Niebieskie" bardzo podobało O_o.... < juz pomine to, ze w czasie projekcji 'film nam sie urwał' ...dosłownie ..kocham wioskowe "kina" -_->

Co do polskich produkcji to palme pierwszeństwa totalnego chłamu i głupoty otrzymuje " Gulczaaaas ,a jak myślisz?"

....aż szkoda klawiatury na tą ...."produkcję"? ... :roll:

...a komedi romantycznych to ja w ogóle unikam, trzymam sie od tego jak najdalej, tego typu filmidła wywołują u mnie odruch wymiotny :/ ....nieważne , czy polskie, czy czeskie,ruskie,niemieckie,amerykańskie,azerbejdzańskie czy jakie tam jeszcze ... -_-
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Go Go Yubari pisze:Hauru mam z 3 tygodnie, a widziałam z 7 razy. Obłędny film.
Hauru mam juz z tydzien, tez kupilem ale ani razu go nie ogladalem ^^ jakos nie moge sie przymiezyc :)

[ Dodano: Czw 08 Cze, 2006 20:30 ]
Go Go Yubari pisze:Hauru mam z 3 tygodnie, a widziałam z 7 razy. Obłędny film.
Hauru mam juz z tydzien, tez kupilem ale ani razu go nie ogladalem ^^ jakos nie moge sie przymiezyc :)


Texanska masakra pila motorowa- Boshh to ma byc horror, ja tam sie smialem a nie balem.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Ireth pisze:" Gulczaaaas ,a jak myślisz?"
chyba nie widzialas czesci drugiej :lol: <nie,ja tez nie widzialam;) ...ale podobno jeszcze 'lepsza';P>
...a komedi romantycznych to ja w ogóle unikam, trzymam sie od tego jak najdalej, tego typu filmidła wywołują u mnie odruch wymiotny :/ ....nieważne , czy polskie, czy czeskie,ruskie,niemieckie,amerykańskie,azerbejdzańskie czy jakie tam jeszcze ... -_-
obejrzyj My Sassy Girl [made in Korea] historia prawdziwa,a jaka piekna..heh,wiem co mowie,gdyz sama takowe filmy omijam szerokim łukiem..ale to jest po prostu klasyka :) <takiego filmu amerykanie nigdy nie nakreca:]> ...wole nie wspominac,ze remake w planach -_-
zreszta Boni tez poleca,right?;P
Kimahri pisze:Texanska masakra pila motorowa-
i znowu :lol: ...pila mechaniczna ;)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Garnet pisze:obejrzyj My Sassy Girl [made in Korea] historia prawdziwa,a jaka piekna..heh,wiem co mowie,gdyz sama takowe filmy omijam szerokim łukiem..ale to jest po prostu klasyka :) <takiego filmu amerykanie nigdy nie nakreca:]>
Oj, amerykanie musieliby zacząć zbyt głęboko i niekonwencjonalnie myśleć, żeby zrobić tak dobry film. Chyba najlepsza komedia romantyczna, jaką widziałem.
Garnet pisze:..wole nie wspominac,ze remake w planach -_-
O Dżizus, apopleksji dostaje! Serio?! To chyba będzie kaszana tysiąclecia...

Nie polecam też Nietoperzy - taki amerykański "horror". Gorszy od Masakry.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

E tam Straszne Filmy były tak głupie, ż eaż śmieszne ^^ I mi się podobały :P Za to wynudziła mnie 2 (trzeciej chyba nie oglądałam) część Matrixa... To taki bezsens... Wiem, że była już o tym mowa :) I "Gniew Oceanu" o my god to był taki nudny film... Czekałam na filmik z Bradem, który miał lecieć po tym i... zasnęłam :( I Elizabeth Town ech nie dość, że długie to jeszcze nudne jak flaki w oleju aż się dziwię, że wytrwałam do końca :P
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Green Phoenix

Post autor: Green Phoenix »

BloodRayne -_-" Jednak Uwe Boll umie kręcić kicze totalne. I te felerne piersi Kristianny nawet nic nie dały...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

I tak lepszy od House of the Dead - padaka totalna... Nawet wkleił kilka fragmentów z gry... Ratunku :P!
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kino”