Horrory

Wszystko związane z kinem; nowości, dobre filmy, aktorzy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

Garnet napisała
swoja droga wiecie,ze premiera Omen 666 (remake Omena) jest 6.6.2006? o 6.66 ?:D (to z ta godzina to joke ofkoz;P) te liczby musza cos znaczyc
Jeśli chodzi o liczbe 666 w dacie to tzw.rok szatana zdarza się raz na 1000 lat.Możliwe że w 6.6.06(według niektórych)może sie coś zdarzyć(według mnie nic oprócz premiery Omena666).
Teraz taka mała ciekawostka w rpku 1666 spłonęła więkasza częśc Londynu ,umarli min. - Anna Austriaczka(królowa francuska), Nicholas Lanier(angielski kompozytor), James Shirley(angielski pisarz) .Ale także w tym roku miały miejsce wydażenia pozytywne np.Ludwik XIV założył Francuską Akademię Nauk , a Samuel Pepys dokonał pierwszej transfuzji krwi (między psami).

To wszystko co miałem do napisania.
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Pinhead pisze:To wszystko co miałem do napisania.
fajnie jednak jakby sie znalazlo tez cos na temat horrorow^^"


anyway 4 maja wychodzi Kino Grozy z filmem Blair Witch Project...warto go miec w swojej kolekcji :) [filmy z tej serii sa w pudelkach dvd, porzadnie wydane]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

A no jasne w końcu ten topic nosi nazwe Horrory. :roll: znowu gapa

Jeśli chodzi o horrory to polecam serie Hellraiser(8 części) film wymiata (gore).A jeśli chodzi o ''spokojne'' horrory Polecam film na podstawie powieści Kinga ''It"(To),film troszke stary ale momentami może napędzić stracha(szczególnie jeśli jesteś sam w domu i oglądasz go w ciemnym pokoju tylko przy blasku monitora/Tv).Oglądałem ostatnio nową wersje filmu Miastecko Salem ,aktorów dobrali dobrze lecz film mi się za bardzo nie podoba(pewnie ze względu n to że wcześniej czytałem książkę ,a film mocno odbiega od niej).
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Pinhead pisze:'It"(To),film troszke stary ale momentami może napędzić stracha(szczególnie jeśli jesteś sam w domu i oglądasz go w ciemnym pokoju tylko przy blasku monitora/Tv)
a jeszcze lepiej jak ma sie te 'nascie' lat ^^ ech to sa filmy dziecinstwa :D

anyway, to sie juz powoli staje normą :roll: http://film.wp.pl/p/id,68004,wiadomosc. ... rJhfq6PwMZ
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

Dla sprostowania oglądąłem ''TO'' jako łepek (7-9lat) więc mogłem się przestasztć :( .

A newsy radze czytać na www.filmweb.pl ukazująsie wcześniej(ten co podałaś na filmwebie ukazał się chyba wczoraj)
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Pinhead pisze:A newsy radze czytać na www.filmweb.pl
nie musisz radzic, filmweb znam dobrze;P ale nie zawsze mam czas przegladac wszystkie strony na biezaco, a ten link akurat znalazlam na innym forum, wiec tu wrzuciłam
btw. tamten news jest z 27,czyli z wczoraj
Pinhead pisze:Dla sprostowania oglądąłem ''TO'' jako łepek (7-9lat)
ja tez przeciez napisalam,ze to moj film z dziecinstwa ;)

co do wspomnianego wyzej Omena
http://www.bloody-disgusting.com/galler ... hp?dir=834 fotki :)
do dzis pamietam jaki dreszcz wywolywala u mnie melodia Ave Satani, jak obejrzalam film bedac w podstawowce...ou^^
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Garnet pisze:do dzis pamietam jaki dreszcz wywolywala u mnie melodia Ave Satani, jak obejrzalam film bedac w podstawowce...ou^^
a daj spokój, te spojrzenie damiena, albo jak w drugiej części siedzieli w tych grobowcach, czytali o antychryście i sie wiedziało że zaraz będzie po prostu źle... albo cmentarz... och nie O_O"
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

sadaa
Ostatnio zmieniony pn 04 wrz, 2006 19:42 przez Pinhead, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
Awatar użytkownika
Markfrompoland
Cactuar
Cactuar
Posty: 350
Rejestracja: śr 10 sie, 2005 17:56
Lokalizacja: Watokice

Post autor: Markfrompoland »

Boni nie ma podpisu "You're just a puppet, Pinhead.", jeno "You're just a puppet," i "you" wstawione w kanciaste nawiasy. :roll:

[ Dodano: Nie 30 Kwi, 2006 11:15 ]
I każdy kto czyta ten podpis, widzi w nim swój nick.
Ain't no sunshine when I'm gone.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

no dzisiaj w tym magicznym dniu ^^" premiera remake'u Omena..trzeba sie bedzie wybrac niebawem;P

a tymczasem na Horror.com.pl zamieszczono swiezutki profil T.Miike :) zapraszam do poczytania zanteresowanych:) http://www.horror.com.pl/sylwetki/miike.php
<moj ulubiony rezyser, na rowni z Kim Ki-Dukiem>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

glamorous vamp
Green Phoenix

Post autor: Green Phoenix »

Dzisiaj troche wpisów robie ykhm :P No więc horrory tak wogule to mnie nie robią, przynajmniej już, kiedyś to może ;) Ale jak oglądałem "The Shutter" to sie mało nie posrałem x_X. Trudno w tych czasach o horror w którym można naprawde sie bać, ale ten film mi takiego stracha napędził, strange? Dunno, scary :P
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

faktycznie :lol:

w Shutter to najlepsze co było...to aktor grajacy glowna role:* (btw.niezle przesadzili z cena dvd tego filmu...)

ostatnio wraz z Audition na DVD,zakupilam tez sobie Infekcje...no nawet to ujdzie:) calkiem sympatyczny film^^" rzecz dzieje sie w pewnym obskurnym szpitalu (u mnie zaraz byly skojarzenia z SH),w ktorym pewnej nocy dochodzi do dziwnej zarazy :]
jes to pierwsza czesc trylogii Jhorror Theater..druga czesc to Wizje (niedlugo zakupie),a 3-Reinkarnacje wychodzi u nas na jesien
...qrde w tej Pl naprawde cos sie zaczyna dziac:]

Alba w nowej wersji The Eye...

w piatek wchodzi do kn remake Wzgorza maja oczy...hm..jak ktos widzial wersje org. niech da znac,co i jak:p <czasem sobie lubie obejrzec slashera ;)>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
targaroth

Post autor: targaroth »

najlepszy horror jaki widziałem to "Bunshinsaba" japońskiej produkcji.. Tak trzyma w napięciu i tak bardzo jest zamieszany że po pierwszym razie (pierwszym obejrzeniu) nie wiedziałem dokładnie co i jak.. ale bardzo polecam ten film.. rzadko spotyka sie tak dobre horrory
Awatar użytkownika
I am Vincent
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: pn 30 maja, 2005 18:27
Lokalizacja: Środa Wlkp

Post autor: I am Vincent »

Ostatnio widziałem taki horrorek o nazwie "Stay Alive" i cóż, mogę powiedzieć że nie jest jakimś wybitnym filmem, ale jak nie ma co się oglądać to można go zobaczyć. Takie krótkie scharakteryzowanie tego filmu to że jest to kolejna amerykańska podróba ringa z tą różnicą, że tutaj główną rolę gra gra komputerowa:p
Basista szuka kapeli, może to właśnie Buźka będzie ze mną grał!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kino”