Horrory

Wszystko związane z kinem; nowości, dobre filmy, aktorzy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

może nie wiesz gdzie szukać :]

ja tam obecnie czekam na DW... Hmm... Amerykańskie... I co z tego ;P
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Dyzio pisze:Wczoraj leciał Ukryty Wymiar n. Taki horrorek s-f z pomyloną fabułą pod koniec.
widzialam na kompie kiedys dawno temu..takie to sobie..moze dlatego ze nie przepadam za sf..

Erelen_Galakar pisze:Kiedyś mój kumpel stwierdził, że horror to, to co nas przeraża. Idąc tym tokiem jednym z najgorszych horrorów są... Smerfy n Jak miałem te kilka lat, to się bałem Gargamela
ja tam lubilam zawsze gargamela...;)

Boni pisze:ja tam obecnie czekam na DW... Hmm... Amerykańskie... I co z tego ;P
ano nic z tego :P ja tam po zobaczeniu trailera i ringa 2-ktory notabene mi przypominal dark water bo z ta woda przesadzili...nie czekam :P ;)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

No dobra... Teraz tylko czekam, kiedy w końcu opiszesz swoje wrażenia po obejrzeniu Tale'a... Nie zapomnij napisać recenzji :wink:

Garnet pisze:ja tam lubilam zawsze gargamela..
fuj ;]
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

Erelen_Galakar pisze:to się bałem Gargamela
Lol ale wstyd.. kto sie boi Gargamela niechaj zaraz idzie spac!

A co do horrorow.. Johny poszedl na wojne (Johnny got His Gun)
Najbardziej orajacy psychike film jaki nakrecono.


kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me
kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me
kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me
kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me
kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me
kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me...

brrrr...
~~~<< piesek preriowy >>~~~
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Ashramus pisze: kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me
kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me
kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me
kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me
kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me
kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me, kill me...
Skojarzyło mi się z Misery albo z Lsnieniem... Ciekawe czemu :lol:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
The Sorrow
Kupo!
Kupo!
Posty: 195
Rejestracja: czw 31 mar, 2005 16:51
Lokalizacja: Tselinojarsk

Post autor: The Sorrow »

"Event Horizont" - Horyzont zdarzeń - pojęcie czysto naukowe i fajnie wytłumaczone w tym filmie. Po jego obejrzeniu zabrałem sie za jedną z ksiązek S. Hawkinga o czarnych dziurach - to był dopiero Horror.
A na początek sprawdźcie to:
http://www.radio.com.pl/nauka/temattygo ... d=137&md=2

:)
...Battle brings death, death brings the sorrow.
The living... May not hear them... ther voices... Fall upon daef ears.
But make no mistake... Dead are not silent.....
Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

Boni - tyle ze .. zreszta nie bede poilerowal, ale Johny got his gun, nie polecam ludziom o slabych nerwach ( fragmenty sa w teledysku Metaliki "One" - te czarnobiale..)
Pozatym dodalbym jeszcze "Freakshow" Browninga, film gdzie bohaterami sa czlonkowie grupy dziwolongow z objazdowego cyrku w usa, aktorzy sa prawdziwi..
Film slabo sie przyjal, bo ludzi moze bawia aktorzy wcielajacy sie w monstra, ale nie aktorzy monstra..
~~~<< piesek preriowy >>~~~
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
adel

Post autor: adel »

a ja sobie dzisiaj ide do multikina na noc azjatyckiego horroru :twisted:
bedzie "gra wstepna", "ringu" i "ringu 2" :twisted:
szkoda tylko ze nie dali do tego jeszcze "ringu 0" :sad:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ringu 0 to nie horror...to dramat. Zapewne był to jeden z powodów, dla którego nie dano tego filmu. Poza tym po ilus oglądaniach Sadako jest śmieszna, a nie straszna. :?
Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

Go-Go-Yubari pisze:Ringu 0 to nie horror...to dramat
I do tego po niemiecku! / takie tam przykre doswiadczenia;P/
~~~<< piesek preriowy >>~~~
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

adel pisze:bedzie "gra wstepna",
daj znac jak obejrzysz czy Ci sie podobal :)

Go-Go-Yubari pisze:Ringu 0 to nie horror...to dramat. Zapewne był to jeden z powodów, dla którego nie dano tego filmu.
poza tym 0 o ile wem w ogole nei puszcali w kinach u nas...


Ashramus pisze:I do tego po niemiecku! / takie tam przykre doswiadczenia;P/
hmm..nie bylo mozliwosci zmiany napisow? /a na dvd tez chyba daja angielskie zawsze...ale nie wnikam skad jak i kiedy;]/
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Garnet pisze:poza tym 0 o ile wem w ogole nei puszcali w kinach u nas...
Nope.
I tak horrorem wszechczasów jest Laleczka Chucky, kiedyś się bałam, ze jak zejde do piwnicy to mnie Chucky dopadnie :lol::lol::lol:

Eh, w wypożyczalni dział horrorów jest ubogi....z azjatyckich mają tylko Ringu 0,1,2 :/
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Go-Go-Yubari pisze:Nope.
to znaczy ze sie ze mna zgadzasz czy przeczyszi? :) <jesli to drugie to ciekawe bo na zadnej stronei nie znalazlam daty premiery knowej>

no ostatnio tez widzialam ringu 0 w nowosciach, 1 tez chyba maja,2 nie wem..zreszta moja wypozyczalnia i tak jest na takim zadupiu :D
a i nei dziwie sie ze nie maja innych filmow jesli w ogole nei wychdoza polskie wersje to skad maja miec takie filmy :) < ja te co mam to wszystkie in english i ofkoz in japanese,chinese ;) >

[ Dodano: Pią 17 Cze, 2005 21:23 ]
co do ringa tak planuje sobei spiral zobaczyc-czesc pomeidzy 1 i 2,wersje koreanska i filmy nakrecone strocte na podstawie ksiazki :)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
adel

Post autor: adel »

Garnet pisze:co do ringa tak planuje sobei spiral zobaczyc
oprocz spiral jest jeszcze jeden film o sadako - "virus", to jest pre- albo sequel spiral(nigdy nie pamietam :P)
a jesli chodzi o "gre wstepna" to nie oplaca sie marnowac kasy na ten film, naprawde bardzo nieudana produkacja :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kino”