Horrory

Wszystko związane z kinem; nowości, dobre filmy, aktorzy.

Moderator: Moderatorzy

Xellos

Post autor: Xellos »

Ale te "kitajskie" klimaty w horrorze psują przyjemność z oglądanie, ale to kwestia gustów.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Go-Go-Yubari pisze:No i Sadako jest o niebo lepsza od Samary. Twisted Evil
Go-Go co masz na myśli? W normalnym stacie, to samara była lepsza. Ot... ładniejsza i dla mnie bardziej niedostępna. Co do trupiej... to ofkoz w jap. no effects, a w ring 1 am. była komputerowa. Ale co należy zauważyć, w ring 2 am. będzie już normalna XD

[ Dodano: Wto 08 Lut, 2005 ]
Xellos, klimaty jak klimaty, ale przy wzroku, to ty japońcami nie będziesz się martwił tylko czym innym XD
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Bonifacy_i_zdun pisze:W normalnym stacie, to samara była lepsza. Ot... ładniejsza i dla mnie bardziej niedostępna.
Phi, ale Samara mnie ani przez moment nie przestraszyła, nie zastanowiła, nie było mi jej żal. Sadako wywołała u mnie jakąś reakcję przynajmniej. Nawet żal mi się jej zrobiło i popierałam jej zemstę.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Cóż... chyba zadziałała moja reguła co pierwsze to najlepsze... Obejrzałem am... to już nie mogłem się przekonać do jap. i ta zbędna zawiłość...
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Obejrzałam właśnie "Dracula 2:Odrodzenie" opis: horror. Taaa, to czemu ryczałam ze śmiechu? :? skośnooki ksiądz z sierpem rządzi. A Dracula był straszny jak "wilkołak" w "Nosferatu" Murnau'a. :/ Współczesne horrory sux. O. (no chyba, ze japońskie to nie sux)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

bo tego nie powinno sie nazywac horrorem ,blad producentow? rezysera? wszystkich? ;]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Dyzio

Post autor: Dyzio »

no nie wiem z tych prawie nowych horrorów to fajne jest: Jeździec bez głowy albo 13 duchów ale z tych najnowszych no to fakt jak dla mnie zrobił wrażenie trailer najnowszego horroru z Keeno Reaveesem Constantino troche dużo efektów specjalnych ale fajny
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Szczerze mówiąc mi ten Constantin wygląda jak Matrix 4 - kilka scen z trailera było łudząco podobnych.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

mi wlasnie tez,komiksu wprawdzie nie czytalam ale tak to wygladalo..a dobry horror wlasnie nei swiadczy o efektach specjalnych

< btw. tak mi sie ju on spodobal ze plakat sobie zakupilam :wink: gorzej go teraz bedzie gdzies tu upchac :D bo na scianach mam kompletny chaos od zdjec,po neferteri,czarnobiale plakaty,szkic katedry,chinskie znaki,jakies obrazy..i maly akcent z DoD ^_^ >
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Dyzio pisze:dobry horror to taki gdzie jest bardzo dużo grozy i odpowiednia muzyka
Czym w Twoim przekonaniu jest "groza"? Co za duzo to nie zdrowo. Dla filmu oraz widza. Za duzo efektów -źle. Za dużo grozy- też średnio dobrze. Zrobić dobry horror, to trudna sprawa. Ah "Ju-on" :)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Dyzio pisze:a czy ja napisałem że dobry horror to taki że dużo efektów specjalnych ??
a czy ja gdzies przeczylam w tej kwestii bedacej w Twoim poscie? po prostu wyrazilam swoje zdanie
< przeczylam jedynie temu ze to nie horror>

Go-Go-Yubari pisze:Zrobić dobry horror, to trudna sprawa
no dzisiaj niestety tak..ale jakby sie filmowcy cofneli w rozowju to kto wie ;] ech..takia noc zywych trupow to blyo cos :roll: nie mowiac o wiaodmo kim ;]


---------------------------------
Znany i ceniony w świecie filmowym reżyser, scenarzysta i aktor, Quentin Tarantino, jest w trakcie negocjacji dotyczących wyreżyserowania kolejnej części serii &#8222;Piątek 13&#8221;.
Tytuł kolejnej części przygód Jasona Voorheesa ma nosić tytuł &#8222;The Ultimate Jason Voorheese&#8221;. Produkcja ta ma powstać we współpracy z New Line Ciemna i Paramount Pictures.


DRACULA 3: LEGACY - nowa data wydania
Pierwsza data wydania tego filmu wyznaczona była na lato 2004 roku. Jednak jak to niestety bardzo często w świecie filmu bywa, data ta nie została dotrzymana.
Jednak jak się okazuje, twórcy nie zapomnieli o swoim spóźnionym dziecku. Nowa data wydania, została wyznaczona na 12 lipca 2005. Miejmy nadzieję, że tym razem im się uda.

http://video.movies.go.com/thrillertheater/dracula3/ trailer

ech..co to sie robi..jeszcze na dodatek underworld 2 jeszcze nei wyszedl a juz mysla o 3 :roll:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
leo

Post autor: leo »

Garnet pisze:ale jakby sie filmowcy cofneli w rozowju to kto wie ;]
Faktycznie, nic tak nie zaszkodziło horrorowi i fantastyce, jak gwałtowny rozwój techniki komputerowej. Twórcy filmów jeszcze nie dorośli do zabawek, którymi dysponują. No i powstają "dzieła" pokroju Mrocznego Widma :twisted:
Dyzio

Post autor: Dyzio »

Go-Go-Yubari pisze:
Dyzio pisze:dobry horror to taki gdzie jest bardzo dużo grozy i odpowiednia muzyka
Czym w Twoim przekonaniu jest "groza"? Co za duzo to nie zdrowo. Dla filmu oraz widza. Za duzo efektów -źle. Za dużo grozy- też średnio dobrze. Zrobić dobry horror, to trudna sprawa. Ah "Ju-on" :)
No groza musi być, horror ma straszyć i całkowicie zmieniać obraz świata na jakiś czas a nie nudzić, horror nigdy nie może sie skończyć dobrze i nie powinien. Ale ostatnio coraz więcej horrory się dobrze kończą.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Bonifacy pisze:leo spokojnie, niedługo wyjdzie krążek
No powiem tak, że postraszyć się można ale tylko w wypadku, gdy usilnie będziemy chcieli stanąć w sytuacji bohaterów. Dla widza trzecioosobowego strachu raczej mniej jest ;) No ale jakby nie patrzeć, to Ring Two raczej jest bardziej takim jakby dramatem... cóż... "prawie dramatem"... why? eh... muszę to powiedzieć... HE :P
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Elektrodek pisze:A wywiad z wampirem zalicz sie do horrorow?
no nie masz rację to komedia :P :P no jasne że tak (przynajmniej dla mnie)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kino”