Horrory

Wszystko związane z kinem; nowości, dobre filmy, aktorzy.

Moderator: Moderatorzy

targaroth

Post autor: targaroth »

jeśli ktoś ma zamiar zobaczyć "Swimming pool" to chciałbym mu oszczędzić męki. Nie tykajcie tego......nudne jak barszcz... zupełna strata czasu. przewidywalny na 1000% ogolnie-katastrofa :roll:
Tifa

Post autor: Tifa »

Japanese horrory najlepsze! Shutter, Bunshinsaba, Ring, Infekcja itd!
Taaak! Basen? Nuda, nie polecam też!
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Tifa pisze:Japanese horrory najlepsze! Shutter, Bunshinsaba, Ring, Infekcja itd!
szkoda tylko,ze dwa z tych wymienionych sa japonskie:]

targaroth pisze:najlepszy horror jaki widziałem to "Bunshinsaba" japońskiej produkcji..
to samo co kolezanka,film ten nie jest prod. japonskiej:]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Tifa

Post autor: Tifa »

No dobra, masz racje! Korea! To może nie piszmy japońskie tylko azjatyckie :P

Ostatnio przeżyłam lekki zawód po obejrzeniu SH, liczyłam na bardziej schizny, ehh :)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Tifa pisze:Korea!
...i Tajwan (Shutter)

mam mala obsesje na tym punkcie,jak ludzie wrzucaja cala Azje do jednego worka..przeciez to inny jezyk,narod (co widac w filmach..)...warto tez zainteresowac sie blizej,tym czym lubimy..zreszta,whatever..kazdy zyje po swojemu:]:)

piszcie azjatyckie i bedzie dobrze;P

ja wczoraj obejrzalam Three Extremes *_* omg...^^
film sklada sie z 3 opowiesci po ok.40 min,kazda czesc wyrezyserowal inny pan...i tak T.Miike "Box",F.Chan "Dumplings",Chan-wook Park "Cut" ..tak,wiec 3 kraje w jednym filmie:)
...kazda opowiastka jest swego rodzaju małym arcydziełem....extremealnymXD z zaskakujacym zakonczeniem
i tak w Box mamy dwie siostry i pewne pudeleczko.....
Dumplings..pewna pani chcac sie odmlodzic, zjada pierozki...ale z jakim farszem o.O
Cut...rezyser i jego zona zostaja porwani przez pewnego psychopatycznego aktora

jak juz pisalam kazda ma genialny final...z mozliwoscia wlasnej interpretacji
obejrzalam juz pare horrorow;P ale ten film,z tymi 3 opowiastkami wgniotl mnie w fotel:]

polecane przez Garnie:)
<naprawde goraco:)>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Tifa

Post autor: Tifa »

Dumplings... widziałam! Kurcze, gdzieś w połowie dopiero się okazało z czym, te pierożki były.. ohyda! ;PPP
A tak w ogóle to nie wiedziałam, że to jest 1 z jakichś 3 części, hmm, musze zaopatrzyć się w pozostałe 2! :)

Albo kiedyś ostatnio w TV leciał "Ring 0:Narodziny". Pierwszy raz to na oczy widziałam, nigdy wcześniej nie słyszałam o tym, co to w ogóel było :?:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Tifa pisze:Pierwszy raz to na oczy widziałam, nigdy wcześniej nie słyszałam o tym, co to w ogóel było
Dramat obyczajowy....

Ja kupiłam "Infekcję".... ^^ Lubię horrory w tym stylu...polecam. Szpital, japońskki klimat...wszystko czego potrzebuję ^^
targaroth

Post autor: targaroth »

wczoraj obejrzałem "American Hunting" po polskiemu "Demon historia prawdziwa" :roll: bardzo dobry horror. Czasami dawał kopa, straszył, nieprzewidywalny, z intrygującym zakończeniam.. w fajnym klimacie 1811 chyba.. Naprawde polecam.. jest i dobra obsada, jest i ładna pani i emocje także dla każdego coś miłego :P polecam
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Tifa pisze:Dumplings... widziałam! Kurcze, gdzieś w połowie dopiero się okazało z czym, te pierożki były.. ohyda! ;PPP
A tak w ogóle to nie wiedziałam, że to jest 1 z jakichś 3 części, hmm, musze zaopatrzyć się w pozostałe 2!
ano,bo widzialas wersje pełnometrażowa :) ta w Three Extremes ma 40 min..Dumplings jako jedyny cykl z Three doczekal sie wersji pelnometrazowej:)

to co jemy jutro na obiad?;P
Tifa pisze:nigdy wcześniej nie słyszałam o tym, co to w ogóel było
zycie Sadako zanim stala sie zua;)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

Widziałem The Hills Have Eyes film sam w sobie słaby ale niektóre scenki były fajne np.

Kod: Zaznacz cały

jak odgryzł łeb papudze i wypił krew
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Pin bądź łaskaw swoje recenzje jakoś bardziej rozbudowywać. Dzieki.

Ja na to nie pójdę. Tak dla mnie tandetą zalatuje, ze wolę w domu posiedzieć.

Heh i takie pytanie do Garnet, bo chyba najbardziej jest w temacie. Czy jakiś horror made in Korea or Japan wchodzi w tym roku do NASZYCH kin? Bo, że "Pan zemsta" to wiem....
Tifa

Post autor: Tifa »

Słyszałam, że leci też teraz w kinach "Demon: Historia prawdziwa"! Czytałam troche o tym, że niby gotycki horror, oparty na faktach! Ktoś to widział może?
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Nemesis pisze:Heh i takie pytanie do Garnet, bo chyba najbardziej jest w temacie. Czy jakiś horror made in Korea or Japan wchodzi w tym roku do NASZYCH kin? Bo, że "Pan zemsta" to wiem....
z tym Panem Zemsta to nie bylabym teraz taka pewna -_- o ile caly czas Gutek podawał lipiec,to teraz jest juz tylko 2006...ech..
a tak ogolnie,to raczej nic nie wchodzi:( jedynie za 2 tyg. jap. 'Shinobi' (cos ala fantasy,dramat)

..a tak obecnie to czekam na Stay Alive,wchodzi za tydzien
rzecz jest o grze,w ktorej jesli sie zginie,to umiera sie i w realu..a bohaterka gry jest Ela Batory :lol:
(osoby nie w temacie-krewna naszego znajomego Stefka,byla znana jak Krwawa Hrabina,glownie dzieki kapielom we krwi^^"..moja idolka :lol:)
jezu..ciekawe,co oni z tego zrobili^^"
Tifa pisze:że niby gotycki horror
co to znaczy gothycki?;p
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

Shinobi to japońska opowieść o 2 skłóconych klanach ninja ,które ćwiczyły sztuke walki od wieków dzięki członkowie tych klanów posiadają nadnaturalną siłę i zręcznośc.Oczywiście jest w to wpleciona miłośc jak syn przywódcy 1 klanu i córka przywódczyni 2 klanu zakochują sie w sobie. Shinobi to taki japoński Romeoi Julia.

Imo film warty polecenia.
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
Tifa

Post autor: Tifa »

Ahhhhaaaa, no to rzeczywiście horror! xD

A co do tego gotyckiego horroru, to nie wiem co to jest! :grin:
Bo czytałam gdzieś tylko :"Gotycki horror, ekranizacja powieści Brenta Monahana "The Bell Witch: An American Hunting". Historia jest prawdziwa."
Myślałam, że może Wy mi wyjaśnicie! :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kino”