Zapowiedzi kinowe.

Wszystko związane z kinem; nowości, dobre filmy, aktorzy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Gveir pisze:A żeby dobić (poztywnie) - Ocaj, KONIECZNIE obadaj:
Miód :)

Ja już się nie podniecam ogólnie wszelkimi ekranizacjami. Też wolę się pozytywnie zaskoczyć. Ale właśnie takie smaczki lubię najbardziej, gdzie nawiązuje się do pierwowzoru. Z drugiej strony nie chciałbym oglądać 1:1 ekranizacji kinówki animca, bo jaki ma to sens. Nawet jak odbiegną za bardzo, trudno, ale Dragon Balla na pewno z tego nie będzie ;p (filmu po dziś dzień w sumie nie oglądałem).

To, że biorą się za to Amerykanie imho nie ma nic do rzeczy - Japońce też nie raz próbowali ekranizować animce i, szczerze mówiąc, jakoś za dobrze im to nie wychodziło. Zresztą saren wspominał gdzieś, że ich kinematografia obecnie leży i kwiczy ;p

Co do samej p. Major - Scarlett to dobry wybór. Nie powiedziałbym, że drewno, absolutnie. No i ogólnie ładnie ją ucharakteryzowali, przypomina Kusanagi. Bato, jak Gveir wspominał, jakiś za mały ;p
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Jaco pisze:Miód
Dokładnie :)
Jaco pisze:Ja już się nie podniecam ogólnie wszelkimi ekranizacjami. Też wolę się pozytywnie zaskoczyć. Ale właśnie takie smaczki lubię najbardziej, gdzie nawiązuje się do pierwowzoru. Z drugiej strony nie chciałbym oglądać 1:1 ekranizacji kinówki animca, bo jaki ma to sens.
Ja się nawet nie napalam/podniecam na efekt końcowy... jestem po prostu zachwycony, że wreszcie to robią. I to z aktorką, którą bardzo lubię. A własny plot? Oczywiście, niech to będzie adaptacja i tyle. Już wiem, że wróg będzie nazywał się Kuze - ale będzie amalgamatem wszystkich antagonistów.
Jaco pisze:To, że biorą się za to Amerykanie imho nie ma nic do rzeczy - Japońce też nie raz próbowali ekranizować animce i, szczerze mówiąc, jakoś za dobrze im to nie wychodziło.
Wychodziło koszmarnie, bo nie bardzo umieją robić filmy ;) A tak będzie pewnie znośny kinowy s-f, na tyle ambitny na ile potrzeba zarobienia przez film pozwoli i pewnie jakaś ładna akcja itp. Bo kto by się spodziewał czegoś innego? Chyba nie rewolucji gatunku i rewelacji jak oryginał? Jeśli tak, to pora się obudzić ;)
Jaco pisze:Co do samej p. Major - Scarlett to dobry wybór. Nie powiedziałbym, że drewno, absolutnie. No i ogólnie ładnie ją ucharakteryzowali, przypomina Kusanagi.
Generalizując - ładna dupa, ładna :) I grać umi.

Ocaj, oglądaj GitS: Arise (OVA i film)...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

https://www.theguardian.com/film/2017/j ... moji-movie

Padlem xd

Make it so! Engage! :D :D :D

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kino”