Forumowicze

To dom wszelkich quizów i zagadek. Każdy znajdzie tu swoją "konkurencję". ;)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

o kurde. Tylko nie mów że Tytus. Tam też był Roman, jak Twój dziadek.
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Jezusmariaeuzebiuszsmolarek. Vera - masz konkretnie odpowiadać tak czy nie. Moja cierpliwość ma swoje granice.

Tytus.
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

a'Tomek też był
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Tak!!!! Grzybek freshhhhcie zgadł. Wcale to trudne nie było, prawda? I zdarzył się cud! Go nazwała mnie Vera. Dzięki, że spełniłaś moją prośbę.

[ Dodano: Czw 22 Kwi, 2010 16:49 ]
Wiesz, Grzybciu nie chcę się narzucać, ale mógłbyś coś zadać?
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Grzybek Freeman, który był Gveir Freemans brat był jeden dzień w biurze pisania na komputerze. Dostał e-maila od swojego brata, który powiedział, że kosmici i potwory atakują jego miejsce i aksed go o pomoc tak poszedł.

Grzybek Freeman otrzymał komputer zamknięty i mokro na platformie, aby przejść na dach budynku, gdzie porzucił motocykl i normalnych ludzi w pobliżu, bo był w kurtkę laboratorium biura. Grzybek Freeman, ale na jego motorcycl i powiedział: "swój czas dla mnie, aby wywiązać się ze moje nazwisko i twarz pełna konsekwencje życia", więc musiał odejść.

Grzybek Freeman wyśrubowali od budynku i nie backflip i wylądował. Trzymał jazdy po drodze i upewnić się, nie było wokół zombie bo ddint mieć broń.

Contrysides były ładne i roślin, śpiewały ptaki i słońce i prawie w dół od szczytu nieba. nastrój został wyznaczony na Grzybek Freemans dążeniu do pomocy brata, gdzie jest. Grzybek Freeman rozejrzał countrysides i powiedział: "jego dobry dzień, aby zrobić to, co należy zrobić by mi pomóc i mojego brata do pokonania przeciwnicy".

Grzybek Freeman późno więc musiał dysk bardzo szybko. Samochodem policjant był skryte w pobliżu tego przy Grzybek Freeman poszedł przez policję przyszedł i chciał dać mu bilet. O Grzybek Freeman miał miejsce pierwszy potwór, ponieważ policjant był opętany i miał headcrabs.

"Nie mogę dać ci mój oficer jazdy" Grzybek powiedział Freeman

"Dlaczego nie?" powiedział oficer headcrab powrót do Grzybek Freeman.

"Ponieważ jesteś zombie headcrab" tak Grzybek Freeman oficer strzał w głowę i odjechał myślenia "Mój brat jest w kłopotach tam" i poszedł szybciej.

Grzybek Freeman miał iść szybciej jak z prędkością dźwięku, ale nie szybko, bo potrzebne mu Gveir gdzie był. Grzybek Freeman spojrzał na znaki drogowe i zobaczył "Ravenholm" z someons piśmie pod nim mówiąc: "u shudnt tu" prawie tak Grzybek Freeman odwrócił się, ale jak usłyszał krzyk Gveir więc poszedł szybciej ponownie.

Freeman Grzybek i pojechaliśmy w innym flip n nie zeskoczył motocykl i motocyklowym wyjął kilka zombie headcrab Infront Grzybek Freeman. Grzybek Freeman uśmiechnął się i poszedł szybko. Grzybek Freeman po czym spojrzał na ziemię i stwierdził wepon więc pickd go i strzelił w goasts zombie szybko przed dom.

Grzybek Freeman powiedział: "goasts Zombie opuścić to miejsce" i goasts zombie powiedział: "ale to jest nasz dom" i Grzybek Freeman litował się nad nimi becaus oni kulisy tam mieszkają już dlatego, że byli goasts zombie to on wysadził w powietrze dom i zabił zombie goasts więc były na sztukę.

Następnie Grzybek stada Freeman inny krzyk z bratem tak naprawdę on chodził szybciej dostać, gdzie jest. Ravenholdm było to jak countrysides nie było śpiew ptaków, a spodnie były martwe i brud i bałagan był krwawy z headcrabs.

Kiedy Grzybek Freeman ale do miejsca, gdzie rozpoczęła się od krzyku odnalazł jego brat Gorden walczą Freeman końcowego bosss i Gveir powiedział: "Grzybek Freeman! Ponad tutaj!" tak Grzybek Freeman poszedł tam, gdzie Gveir Freeman walczy. Grzybek Freeman zwolniony jego kula z pistoletu bardzo szybko i kule poszedł i ostateczny strzał w oczach szefa i szefa końcowego kulisy zobaczyć.

Gveir Freeman powiedział: "jego czas, aby skończyć to te, na zawsze!" i walnął końcowy boss w twarz i końcowy boss upadł. Grzybek Freeman powiedział "dzięki i mogą pomóc, bro" i Gveir Freeman powiedział: "należy tu wcześniej następnym razem" i śmieją się.

Śmiał się overed szybko choć ze względu Grzybek Freeman krzyknął "LOOK OUT BRO! i wskazał do szczytu nieba. Gveir Freeman spojrzał i powiedział: "NOO! Grzybek Freeman zabraknie tu szybko, jak to możliwe!" Freeman i Grzybek przeszedł prawdziwy obecnie szybko.

Grzybek Freeman loked z powrotem i zobaczyłem Gveir dostać steppd przez następnych był szefem i szalony i wściekły.

"Będę cię z powrotem zła szefem!" Grzybek Freeman krzyczał na górze płuc.

być kontynuowane ..?
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Sorki, Ab, ale połowy nie rozumiem... :D
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Ababeb pisze:Grzybek Freeman, który był Gveir Freemans brat był jeden dzień w biurze pisania na komputerze. Dostał e-maila od swojego brata, który powiedział, że kosmici i potwory atakują jego miejsce i aksed go o pomoc tak poszedł.

Grzybek Freeman otrzymał komputer zamknięty i mokro na platformie, aby przejść na dach budynku, gdzie porzucił motocykl i normalnych ludzi w pobliżu, bo był w kurtkę laboratorium biura. Grzybek Freeman, ale na jego motorcycl i powiedział: "swój czas dla mnie, aby wywiązać się ze moje nazwisko i twarz pełna konsekwencje życia", więc musiał odejść.

Grzybek Freeman wyśrubowali od budynku i nie backflip i wylądował. Trzymał jazdy po drodze i upewnić się, nie było wokół zombie bo ddint mieć broń.

Contrysides były ładne i roślin, śpiewały ptaki i słońce i prawie w dół od szczytu nieba. nastrój został wyznaczony na Grzybek Freemans dążeniu do pomocy brata, gdzie jest. Grzybek Freeman rozejrzał countrysides i powiedział: "jego dobry dzień, aby zrobić to, co należy zrobić by mi pomóc i mojego brata do pokonania przeciwnicy".

Grzybek Freeman późno więc musiał dysk bardzo szybko. Samochodem policjant był skryte w pobliżu tego przy Grzybek Freeman poszedł przez policję przyszedł i chciał dać mu bilet. O Grzybek Freeman miał miejsce pierwszy potwór, ponieważ policjant był opętany i miał headcrabs.

"Nie mogę dać ci mój oficer jazdy" Grzybek powiedział Freeman

"Dlaczego nie?" powiedział oficer headcrab powrót do Grzybek Freeman.

"Ponieważ jesteś zombie headcrab" tak Grzybek Freeman oficer strzał w głowę i odjechał myślenia "Mój brat jest w kłopotach tam" i poszedł szybciej.

Grzybek Freeman miał iść szybciej jak z prędkością dźwięku, ale nie szybko, bo potrzebne mu Gveir gdzie był. Grzybek Freeman spojrzał na znaki drogowe i zobaczył "Ravenholm" z someons piśmie pod nim mówiąc: "u shudnt tu" prawie tak Grzybek Freeman odwrócił się, ale jak usłyszał krzyk Gveir więc poszedł szybciej ponownie.

Freeman Grzybek i pojechaliśmy w innym flip n nie zeskoczył motocykl i motocyklowym wyjął kilka zombie headcrab Infront Grzybek Freeman. Grzybek Freeman uśmiechnął się i poszedł szybko. Grzybek Freeman po czym spojrzał na ziemię i stwierdził wepon więc pickd go i strzelił w goasts zombie szybko przed dom.

Grzybek Freeman powiedział: "goasts Zombie opuścić to miejsce" i goasts zombie powiedział: "ale to jest nasz dom" i Grzybek Freeman litował się nad nimi becaus oni kulisy tam mieszkają już dlatego, że byli goasts zombie to on wysadził w powietrze dom i zabił zombie goasts więc były na sztukę.

Następnie Grzybek stada Freeman inny krzyk z bratem tak naprawdę on chodził szybciej dostać, gdzie jest. Ravenholdm było to jak countrysides nie było śpiew ptaków, a spodnie były martwe i brud i bałagan był krwawy z headcrabs.

Kiedy Grzybek Freeman ale do miejsca, gdzie rozpoczęła się od krzyku odnalazł jego brat Gorden walczą Freeman końcowego bosss i Gveir powiedział: "Grzybek Freeman! Ponad tutaj!" tak Grzybek Freeman poszedł tam, gdzie Gveir Freeman walczy. Grzybek Freeman zwolniony jego kula z pistoletu bardzo szybko i kule poszedł i ostateczny strzał w oczach szefa i szefa końcowego kulisy zobaczyć.

Gveir Freeman powiedział: "jego czas, aby skończyć to te, na zawsze!" i walnął końcowy boss w twarz i końcowy boss upadł. Grzybek Freeman powiedział "dzięki i mogą pomóc, bro" i Gveir Freeman powiedział: "należy tu wcześniej następnym razem" i śmieją się.

Śmiał się overed szybko choć ze względu Grzybek Freeman krzyknął "LOOK OUT BRO! i wskazał do szczytu nieba. Gveir Freeman spojrzał i powiedział: "NOO! Grzybek Freeman zabraknie tu szybko, jak to możliwe!" Freeman i Grzybek przeszedł prawdziwy obecnie szybko.

Grzybek Freeman loked z powrotem i zobaczyłem Gveir dostać steppd przez następnych był szefem i szalony i wściekły.

"Będę cię z powrotem zła szefem!" Grzybek Freeman krzyczał na górze płuc.

być kontynuowane ..?
Pełna życia Konsekwencje 2: Co się Tobe Sporządzono

Grzybek Freeman chodził jak prędkość światła z powrotem do swojego motorcycl i pozostawił po sobie złe miejsce. Grzybek Freeman musiał jeździć na swoim motocyklu bardzo szybko z powrotem do urzędu, ale Grzybek Freemans gazu zabrakło. Grzybek Freeman wyskoczył szybko z motocykla i wylądował na rękach martwe narodów.

"Gveir Freeman jest teraz te ręce ... i musi zabić następnego szefa i żyć do pełni życia konsekwencje!" Grzybek Freeman powiedział głośno.

Grzybek Freeman podniósł pistolet laserowy, którego celem jest w drzewach, czy mógł. Grzybek Freeman strzał i drzewa upadł przed nim. Grzybek Freeman online jaj wypaść z drzewa i włożył je z powrotem do domu bezpiecznie.

"Te ptaki dont zobaczyć Gveir Freeman jeszcze. Jej nie czas". Grzybek Freeman powiedział do niego.

Grzybek Freeman miał chodził szybciej i był z powrotem w biurze i pracę na komputerze. Spojrzał w internecie i znalazłem obok szefa.

"Wiem, że teraz jego słabość" Grzybek Freeman powiedział. I po tym dostał e-mail od kogoś. Grzybek Freeman otworzył e-maile i je przeczytać.

"Drogi Grzybek Freeman, jak się masz? I miss you w domu do domu tylko z bezpiecznych i Gveir Freeman do dziękczynienia kolację. Mama Love". Grzybek Freeman spojrzał na niego, ale smutny i krzyknął: "I Will Kill szefem i Gveir Freeman chętnie duszy!" następnie zwrócił się z komputera na mokro i na platformie znowu w dół do jego inne, bardziej szybsze motocykl, który to gaz w tym czasie.

Grzybek Freeman poddał pistolet laserowy na swój motocykl, a jego karabin maszynowy i karabin rakietowy, że znalazł się z boku motocykla. Przeszedł ruchu i poszedł szybko jak litning na powrót do Ravenholm iz powrotem do miejsca, w którym Gveir zły Freeman był. Grzybek Freeman poszedł drogowego i nie backflip'y i wylądował na tylnych kołach, ale zachowali się zbyt.

Grzybek Freeman poszedł bardzo szybko ponownie jak przed i wkrótce z powrotem w Ravenholm ale widziałem więcej goasts zombie. Grzybek Freeman rzekł do nich: "Zombie goasts i zabić swoich przyjaciół w starym domu i ja dont chcesz strzelać głową. Przenieść w pobliżu countrysides i będziesz znajomi Grzybek Freeman". Goasts zombie powiedział, że "nie zabijemy cię" i odszedł szybko Grzybek Freemans motocykla. Grzybek Freeman czekali, aż ich przed jego motocykl i backflipped od jego bary i głowice strzał poniżej i wylądował i ruszył szybko do miejsca, gdzie szefem był obok.

"Czy będziesz jednym z nas!" krzyknął zmarłych goasts zombie. Grzybek Freeman roześmiał się i strzelił w nich rakietę.

Grzybek Freeman to kolejny boss daleko w dół drogi i szedł powoli ten czas. Szedł bardzo powoli jak żółw i usiadł na kamieniu i patrzył na następnym szefem pobliżu zmarłych ostatnio szef i gdy miejsce było, że Gveir Freeman. Następnym szefem był śmiech na tak Grzybek Grzybek Freeman Freeman powiedział: "nie będziesz ze mnie śmiać!" i strzelać rakietowe na niego, ponieważ to była jego słabością.

Następnym szefem umarł i Grzybek Freeman był szczęśliwy. Podszedł do umarłych szefów i umieścić je pod ziemią i obsadzone spodnie na nich tak, a nie brud i bałagan był dość ciemny, co tam teraz być szczęśliwy.

Grzybek Freeman podszedł do miejsca, gdzie Gveir Freeman leżał martwy i zmiażdżony z bosss obok nogi i spojrzał w dół. Łza droped obecnie Grzybek Freemans oko i wylądował na Gveir Freeman.

"Jesteś martwy i bro i zabił złego szefa. "Grzybek Freeman Freeman powiedział Gveir

Następnie Grzybek Freeman widział coś złego. Headcrab był na Gveir Freeman! Gveir Freeman wstałem i powiedział: "Grzybek Freeman ... masz tu wolno, a teraz ja jestem goast zombie. Zapłacisz ..."

powinien być kontynuowany...?
Awatar użytkownika
Markfrompoland
Cactuar
Cactuar
Posty: 350
Rejestracja: śr 10 sie, 2005 17:56
Lokalizacja: Watokice

Post autor: Markfrompoland »

Ababeb pisze:gdzie porzucił motocykl i normalnych ludzi w pobliżu
Ababeb pisze:Grzybek Freeman po czym spojrzał na ziemię i stwierdził wepon więc pickd go
Ababeb pisze:tak naprawdę on chodził szybciej dostać, gdzie jest
:> Piękne, piękne.
Ain't no sunshine when I'm gone.
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

kilmindaro pisze:
Ababeb pisze:Grzybek Freeman, który był Gveir Freemans brat był jeden dzień w biurze pisania na komputerze. Dostał e-maila od swojego brata, który powiedział, że kosmici i potwory atakują jego miejsce i aksed go o pomoc tak poszedł.

Grzybek Freeman otrzymał komputer zamknięty i mokro na platformie, aby przejść na dach budynku, gdzie porzucił motocykl i normalnych ludzi w pobliżu, bo był w kurtkę laboratorium biura. Grzybek Freeman, ale na jego motorcycl i powiedział: "swój czas dla mnie, aby wywiązać się ze moje nazwisko i twarz pełna konsekwencje życia", więc musiał odejść.

Grzybek Freeman wyśrubowali od budynku i nie backflip i wylądował. Trzymał jazdy po drodze i upewnić się, nie było wokół zombie bo ddint mieć broń.

Contrysides były ładne i roślin, śpiewały ptaki i słońce i prawie w dół od szczytu nieba. nastrój został wyznaczony na Grzybek Freemans dążeniu do pomocy brata, gdzie jest. Grzybek Freeman rozejrzał countrysides i powiedział: "jego dobry dzień, aby zrobić to, co należy zrobić by mi pomóc i mojego brata do pokonania przeciwnicy".

Grzybek Freeman późno więc musiał dysk bardzo szybko. Samochodem policjant był skryte w pobliżu tego przy Grzybek Freeman poszedł przez policję przyszedł i chciał dać mu bilet. O Grzybek Freeman miał miejsce pierwszy potwór, ponieważ policjant był opętany i miał headcrabs.

"Nie mogę dać ci mój oficer jazdy" Grzybek powiedział Freeman

"Dlaczego nie?" powiedział oficer headcrab powrót do Grzybek Freeman.

"Ponieważ jesteś zombie headcrab" tak Grzybek Freeman oficer strzał w głowę i odjechał myślenia "Mój brat jest w kłopotach tam" i poszedł szybciej.

Grzybek Freeman miał iść szybciej jak z prędkością dźwięku, ale nie szybko, bo potrzebne mu Gveir gdzie był. Grzybek Freeman spojrzał na znaki drogowe i zobaczył "Ravenholm" z someons piśmie pod nim mówiąc: "u shudnt tu" prawie tak Grzybek Freeman odwrócił się, ale jak usłyszał krzyk Gveir więc poszedł szybciej ponownie.

Freeman Grzybek i pojechaliśmy w innym flip n nie zeskoczył motocykl i motocyklowym wyjął kilka zombie headcrab Infront Grzybek Freeman. Grzybek Freeman uśmiechnął się i poszedł szybko. Grzybek Freeman po czym spojrzał na ziemię i stwierdził wepon więc pickd go i strzelił w goasts zombie szybko przed dom.

Grzybek Freeman powiedział: "goasts Zombie opuścić to miejsce" i goasts zombie powiedział: "ale to jest nasz dom" i Grzybek Freeman litował się nad nimi becaus oni kulisy tam mieszkają już dlatego, że byli goasts zombie to on wysadził w powietrze dom i zabił zombie goasts więc były na sztukę.

Następnie Grzybek stada Freeman inny krzyk z bratem tak naprawdę on chodził szybciej dostać, gdzie jest. Ravenholdm było to jak countrysides nie było śpiew ptaków, a spodnie były martwe i brud i bałagan był krwawy z headcrabs.

Kiedy Grzybek Freeman ale do miejsca, gdzie rozpoczęła się od krzyku odnalazł jego brat Gorden walczą Freeman końcowego bosss i Gveir powiedział: "Grzybek Freeman! Ponad tutaj!" tak Grzybek Freeman poszedł tam, gdzie Gveir Freeman walczy. Grzybek Freeman zwolniony jego kula z pistoletu bardzo szybko i kule poszedł i ostateczny strzał w oczach szefa i szefa końcowego kulisy zobaczyć.

Gveir Freeman powiedział: "jego czas, aby skończyć to te, na zawsze!" i walnął końcowy boss w twarz i końcowy boss upadł. Grzybek Freeman powiedział "dzięki i mogą pomóc, bro" i Gveir Freeman powiedział: "należy tu wcześniej następnym razem" i śmieją się.

Śmiał się overed szybko choć ze względu Grzybek Freeman krzyknął "LOOK OUT BRO! i wskazał do szczytu nieba. Gveir Freeman spojrzał i powiedział: "NOO! Grzybek Freeman zabraknie tu szybko, jak to możliwe!" Freeman i Grzybek przeszedł prawdziwy obecnie szybko.

Grzybek Freeman loked z powrotem i zobaczyłem Gveir dostać steppd przez następnych był szefem i szalony i wściekły.

"Będę cię z powrotem zła szefem!" Grzybek Freeman krzyczał na górze płuc.

być kontynuowane ..?
Pełna życia Konsekwencje 2: Co się Tobe Sporządzono

Grzybek Freeman chodził jak prędkość światła z powrotem do swojego motorcycl i pozostawił po sobie złe miejsce. Grzybek Freeman musiał jeździć na swoim motocyklu bardzo szybko z powrotem do urzędu, ale Grzybek Freemans gazu zabrakło. Grzybek Freeman wyskoczył szybko z motocykla i wylądował na rękach martwe narodów.

"Gveir Freeman jest teraz te ręce ... i musi zabić następnego szefa i żyć do pełni życia konsekwencje!" Grzybek Freeman powiedział głośno.

Grzybek Freeman podniósł pistolet laserowy, którego celem jest w drzewach, czy mógł. Grzybek Freeman strzał i drzewa upadł przed nim. Grzybek Freeman online jaj wypaść z drzewa i włożył je z powrotem do domu bezpiecznie.

"Te ptaki dont zobaczyć Gveir Freeman jeszcze. Jej nie czas". Grzybek Freeman powiedział do niego.

Grzybek Freeman miał chodził szybciej i był z powrotem w biurze i pracę na komputerze. Spojrzał w internecie i znalazłem obok szefa.

"Wiem, że teraz jego słabość" Grzybek Freeman powiedział. I po tym dostał e-mail od kogoś. Grzybek Freeman otworzył e-maile i je przeczytać.

"Drogi Grzybek Freeman, jak się masz? I miss you w domu do domu tylko z bezpiecznych i Gveir Freeman do dziękczynienia kolację. Mama Love". Grzybek Freeman spojrzał na niego, ale smutny i krzyknął: "I Will Kill szefem i Gveir Freeman chętnie duszy!" następnie zwrócił się z komputera na mokro i na platformie znowu w dół do jego inne, bardziej szybsze motocykl, który to gaz w tym czasie.

Grzybek Freeman poddał pistolet laserowy na swój motocykl, a jego karabin maszynowy i karabin rakietowy, że znalazł się z boku motocykla. Przeszedł ruchu i poszedł szybko jak litning na powrót do Ravenholm iz powrotem do miejsca, w którym Gveir zły Freeman był. Grzybek Freeman poszedł drogowego i nie backflip'y i wylądował na tylnych kołach, ale zachowali się zbyt.

Grzybek Freeman poszedł bardzo szybko ponownie jak przed i wkrótce z powrotem w Ravenholm ale widziałem więcej goasts zombie. Grzybek Freeman rzekł do nich: "Zombie goasts i zabić swoich przyjaciół w starym domu i ja dont chcesz strzelać głową. Przenieść w pobliżu countrysides i będziesz znajomi Grzybek Freeman". Goasts zombie powiedział, że "nie zabijemy cię" i odszedł szybko Grzybek Freemans motocykla. Grzybek Freeman czekali, aż ich przed jego motocykl i backflipped od jego bary i głowice strzał poniżej i wylądował i ruszył szybko do miejsca, gdzie szefem był obok.

"Czy będziesz jednym z nas!" krzyknął zmarłych goasts zombie. Grzybek Freeman roześmiał się i strzelił w nich rakietę.

Grzybek Freeman to kolejny boss daleko w dół drogi i szedł powoli ten czas. Szedł bardzo powoli jak żółw i usiadł na kamieniu i patrzył na następnym szefem pobliżu zmarłych ostatnio szef i gdy miejsce było, że Gveir Freeman. Następnym szefem był śmiech na tak Grzybek Grzybek Freeman Freeman powiedział: "nie będziesz ze mnie śmiać!" i strzelać rakietowe na niego, ponieważ to była jego słabością.

Następnym szefem umarł i Grzybek Freeman był szczęśliwy. Podszedł do umarłych szefów i umieścić je pod ziemią i obsadzone spodnie na nich tak, a nie brud i bałagan był dość ciemny, co tam teraz być szczęśliwy.

Grzybek Freeman podszedł do miejsca, gdzie Gveir Freeman leżał martwy i zmiażdżony z bosss obok nogi i spojrzał w dół. Łza droped obecnie Grzybek Freemans oko i wylądował na Gveir Freeman.

"Jesteś martwy i bro i zabił złego szefa. "Grzybek Freeman Freeman powiedział Gveir

Następnie Grzybek Freeman widział coś złego. Headcrab był na Gveir Freeman! Gveir Freeman wstałem i powiedział: "Grzybek Freeman ... masz tu wolno, a teraz ja jestem goast zombie. Zapłacisz ..."

powinien być kontynuowany...?
Half-Life: Początek Hero

W przyszłości świat był ciemny i scarry. Łączy w sobie pewnego dnia przyszedł i nikt nie wiedział dlaczego. Łączy się rzeczy, które werent robot roboty z brzydkie twarze i oczy świecące czasem i pomocniczego ludzi w mieście i uczynił ich zły i smutny. Jaco Freeman, który mieszkał w mieście i jego mama powiedziała: "Mamo dlaczego Pasuje tutaj", a ona powiedziała: "Jaco Freeman Łączy się z nauki i przestrzeni outter i humens nienawiści."

Jaco Freeman nie znoszą, ponieważ łączy w sobie każdy, pobili i Jaco Freeman nienawidził. "Mamo, dlaczego są one pobicie tej dziewczyny! Jaco Freeman powiedział do mamy. "Bo jest Humen Jaco Freeman, a są one złe Kombajny" Jaco Freemans mama z powrotem.

"Hej, ty Łączy ją zatrzymać się przeciwko złu faceci!" Jaco Freeman głośno krzyczał na nich. "Zamknij się dziecko lub zapłacisz! Łączy powiedział i mających na nie pistoletów lazer Jaco Freemans głowy. "Łączy się Lazers dont cel!" krzyknęła mama to strzał Łączy ją i śmiał się "Ha ha głupia dziewczyna Humen bez głowy", mówili z uśmiechem.

Jaco Freeman grabed moms rękę i powiedział "Mamo jesteś piękną duszę i łączy w sobie będzie płacić." "Jaco Freeman nie stąd szybko, jak można ..." Jaco Freemans mama i umarł. Jaco Freeman następnie chwycił wepon i shot łączy w sercu i powiedział: "to nie jest koniec."

Ludzi na całym Jaco Freeman cheerd i uśmiechnął się i powiedział: "good job Jaco Freeman nienawidzimy tych Łączy!" Łączy się, gdy ludzie fraid i Jaco Freeman zabił dała im hop.

"Łączy nas nie są bliznami nie więcej!" Jaco mówi Freeman i każdy wokół Jaco Freeman powiedział: "YEAH!" Lazer i chwycił broń i skał. Jaco Freeman i ludzie szli szybko jak fale i poszedł w kierunku do wieży Łącząc to był wielki jak niebo.

"Gdzie Humen myśleć idziesz?" Połączyć wielką armię z dużą ilością wielkochodów powiedział.

"Aby wysłać z powrotem do nauki i miejsce outter!" Jaco Freeman krzyknął z szaleństwem "ATTACK łączy w sobie!" Jaco Freeman krzyknął ponownie.

Wojna się dzieje i kiedy wieje rzeczy Jaco Freeman zobaczył pistolet wagi na ziemi. "Łączy nadszedł czas, aby robić to, co należy zrobić i wywiązać się z mojego nazwiska" Jaco Freeman wispered z głową w dół.

Łączy się uSTErEK steping na ludzi i ich stiders i ludzie strzelali lazer działa wstecz i zabijanie ich czasami. Wybuchów jak 10 razy w słońcu chodził ale Jaco Jaco Freeman Freeman opieki zrobił.

"Rodzaj Humen traci i potrzebuję pomocy" Jaco Freeman powiedział. Następnie duży rakiety spadł i uderzył ramieniem faceci off i nogi i głowę i zabił innych ludzi.

Jaco Freeman widziałem umarłych dzieje dookoła. Kombinat miał silny i duży, ale Jaco Freeman nie zrobił ani opieki. Jaco Freeman umieścić wagę na pistoletu i zaczął rzucać wielkochodów i na budynkach. Bildings spadł i się kurzu i dymu i oślepiony Łączy więc Jaco Freeman culd korzystać z pistoletem wagi rzucać nimi w niebo naprawdę wysokie i ich squish.

Ludzie zdobywając ale świecące poszło na niebie i łączy w sobie wyszedł. "Jaco Freeman musimy stąd wyjść!" Jaco facet powiedział Freeman. "Nie wszystkie one są wszędzie!" inny facet powiedział.

"Jesteś otoczony przygotować się na śmierć" powiedział brunet.

Jaco Freeman lookd okolice. Łączy się z bronią lazer było. Jaco Freeman wiedział, czy humens stracone byłoby smutne, na zawsze.

"FIGHT" Jaco Freeman krzyknął.

Osób prowadzona w kierunku Łączy ich zabić i Łączy się strzelać do wszystkich ludzi na drugą, gdy światło Brite przyszedł na niebie. Błyszczące rzeczy, takich jak Łączy pochodzi z opend na niebie i facet wyszedł.

"Łączy opuścić mój syn sam" Grzybek Freeman powiedział.

To be continued ...?
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Jakie na obecną chwilę jest moje największe marzenie? [wygra najbardziej trafny i ciekawy pomysł, bo nie ma ewidentnie jednej, poprawnej odpowiedzi]
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Jakie na obecną chwilę jest moje największe marzenie? [wygra najbardziej trafny i ciekawy pomysł, bo nie ma ewidentnie jednej, poprawnej odpowiedzi]
Go jako stała dziewczyna/kochanka/żona/sponsorka :P
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Grzybek Z Octu pisze:Jakie na obecną chwilę jest moje największe marzenie?
Wspiąć się na najwyższą górę, i rozejrzeć się po bajecznym krajobrazie rozpostartym przed twymi sześcioma parami oczu, rozglądać się wokół, śledzić wzrokiem błękit rzek wijących się pośród soczyście zielonych gęstych lasów i bajecznych dolin, aż do momentu zetknięcia się z dziewiczym morzem, patrzeć jak krystalicznie czysta górska woda miesza się erotycznie z oceanem raz po raz bijącym falami o złocisty brzeg niczym kochanek po raz pierwszy zaznający cudu miłości.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Zimne piwo i owoce morza.
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Znalezienie sobie miłej, spokojnej pracy oraz założenie rodziny. To jednak fałszywe marzenie, bowiem Twoja żądza przygody będzie zbyt silna i znajdziesz się w sytuacji, w której będziesz przeklinał siebie samego za porzucenie dawnych ideałów, mimo miłości do małżonki i ewentualnych dzieci. Patrząc w gwiaździste niebo, zastanawiając się nad sensem egzystencji ludzkości i naszym miejscem w kosmosie zrozumiesz, że Twoim przeznaczeniem jest obrona najbliższych przed straszliwymi niebezpieczeństwami. To właśnie wtedy przybędą źli najeźdźcy, których będziesz musiał przegonić. Twoim prawdziwym marzeniem jest doświadczenie przypływu adrenaliny w czasie walki ze złem. Dreszczyk emocji będzie silniejszy niż cokolwiek, czego wcześniej doświadczyłeś, właśnie dlatego, że będziesz miał o co walczyć. Tak oto wyruszysz by pokonać wrogów i zmierzyć się z Konsekwencjami Pełnego Życia.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Sephiria pisze: Go jako stała dziewczyna/kochanka/żona/sponsorka :P
Nice! :D Podoba mi się zwłaszcza kochanka bądź żona :>. Ale nie wygrywasz.

kilmindaro pisze:...błękit rzek wijących się pośród soczyście zielonych...
Nie podejrzewałem Cię o taką poetyckość.
Go Go Yubari pisze:Zimne piwo i owoce morza.
Nie wysiliłaś się, nie.


Wygrywa Ababeb, albowiem prawdę wypowiedział w sposób najciekawszy. Tuż za nim Sephi ze swym miażdżącym konkretem :lol:
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Quizy”