FFT/FFTA - Quiz

To dom wszelkich quizów i zagadek. Każdy znajdzie tu swoją "konkurencję". ;)

Moderator: Moderatorzy

DarkStar2004

FFT/FFTA - Quiz

Post autor: DarkStar2004 »

Czy grywacie w FFTA :?: Ja uważam że jest to godna polecenia część Final Fantasy. Ciekawa fabuła, klimatyczna muzyka, dobra grafika............czegóż więcej można chcieć :?: Ja oceniam tego jRPG-a na 4+. A Wy :?:

-----------------------
Pozwolę sobie przypomnieć zasady. Uprawiona osoba zadaje pytanie a reszta próbuje udzielić właściwej odpowiedzi. Ten, kto pierwszy jej udzieli ma prawo zadać swoją zagadkę. Na raz można udzielić jednej odpowiedzi, po czym należy czekać na odpowiedź zadającego. Jeżeli po okresie kilku dni nie padnie dobra odpowiedź, zadający zagadkę proszony jest o danie drobnej podpowiedzi. Pytania spoza kolejki będą usuwane.
Ostatnio zmieniony ndz 04 lis, 2007 18:27 przez DarkStar2004, łącznie zmieniany 1 raz.
Darios

Post autor: Darios »

no ja tez lubie tego ffa ale ja ocenil bym to na 6! nie mam zastrzezen do tej gry
btw moje najleprze klasy to hunter ninja gladiator sage asassin
wszyscy maja ultime
White SeeD

Post autor: White SeeD »

ja ocenil bym to na 6
Ja oceniam tego jRPG-a na 4+.
W skali 1-10? :]
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Ja swego czasu grałem w FFTA ale dla mnie lepszym taktycznym RPGiem był Fire Emblem :P
Darios

Post autor: Darios »

white seed w skali wso! :)
ale jak w skali 1-10 to 9
nie podobal mi sie charakter marcha
jak by ktos czegos potrzebowal na temat ffta to moze na mnie liczyc!
GoMati

Post autor: GoMati »

Mam calutką gre za sobą. Jest fajna, ale zadania polegają ciągle na tym samym, a fabuła nie wciąga, bo po 10 minutach jest strasznie monotonna. Ale ogółem może być :wink:
DarkStar2004

FFTA

Post autor: DarkStar2004 »

W skali od 1 do 10 Final Fantasy Tactics Advance oceniłbym na 7/7+. Uważam, że zamało jest wątków fabuły i jest za mało oryginalna. Ale gra jest dobra i napewno nie nudzi się po 10 min :!:
LiZaRd

Post autor: LiZaRd »

Niedostępność FFTA sprawia, że coraz więcej ludzi pragnie ją mieć. Ja też wkrótce będę ją miał i ciesze się z tego ogromnie. Więc nie psujcie mi zabawy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Lizard nie używa tylu wykrzykników w poście, bo strona strasznie się rozjeżdża w przeglądarkach, poza tym kilka takich rzędów kłuje w oczy, jak światło z latarki o dużej mocy. Zedytowałam twój post wycinając 5 rzędów wykrzykników, by dało się to normalnie czytać - nie rób tak na przyszłość.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

A ja od niedawna i pierwszy kryształ rozwaliłem :) na pierwszy rzut oka pomyśalłem że to jakiś shit - ale tak samo było z FF7 więc pokusiłem się o więcej i wciągnęło 8) Polecam naprawdę.
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
LiZaRd

Post autor: LiZaRd »

Nawet nie wiecie jak wam zazdroszcze. Mam nadzieję, że w ten weekend i ja dołącze do was
i też zasiąde do FFTacticsa. Już mnie k.....a bierze!!!:)
Ale damy rade HEY!
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Zawsze możesz go wyłączyć np. gdy grasz :D
LiZaRd

Post autor: LiZaRd »

Co masz na myśli mówiąc "mocny komputer"?
Sprecyzuj proszę!:)

Mam nadzieję, że mój PIV 3.0 Ghz Sapphire 128bit 128Mb X600 i takie tam - sprosta temu wyzwaniu:)!! :D :D :lol:
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Nie wiem czy wiesz ale najgorzej jest z myszką i monitorem - tam dopiero masz wymagania :D lol przeciez ta gra jest na gba - nawet jak masz 3.8.6 i tak pójdzie :)
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
LiZaRd

Post autor: LiZaRd »

Nie wiem. Mój kumpel ma PIII 800 i GeForce'a 64 Mb i FFTA emulowany na VisualBayAdvance rżnie mu tak , że płakać się chce:)!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Quizy”