FFT/FFTA - Quiz

To dom wszelkich quizów i zagadek. Każdy znajdzie tu swoją "konkurencję". ;)

Moderator: Moderatorzy

Propagator X

Post autor: Propagator X »

Trudno Dsrios 2 nie wierzysz to nie mozesz pytac o co chcesz i tak ci odpowiem...

[ Dodano: Wto 18 Sty, 2005 ]
a tak apropo tego 100 lv to zaraz ci cos znajde w necie zeby udowodnic
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

ci cos znajde w necie zeby udowodnic...
plotkę..
Gamertag: Szalony Szkot
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Ekchem, ale twoja pierwsza wypowiedź nie trzyma się kupy,a to z kilku powodów:
1) Nie da się osiągnąć 100 levelu, dziwne wszyscy próbowali przekroczyć 50 i im się nie udało. Square też mówiło, że największy to 50 (sam wypowiedzi tej nie widziałem, ale mam osobę, której w miarę wierzę), więc nie da się go przekroczyć.
2) 73 wojowników, LOL, powiedz jak?? W klanie można ich mieć z 30 (mogę się mylić, bo nie liczyłem, a teraz mi się nie chce), więc jak wybrałeś ich 73? Ekchem, kłamstwo ma krótkie nogi :) Oj bardzo krótke, szczególnie na Krypcie :D
Flaming Amarant

Post autor: Flaming Amarant »

Jak to można takie bajki pisać. Ehh.......
Propagator X

Post autor: Propagator X »

K**** ja p******* sory za teg glupstwa wiedzialem k**** ze to sie tak skonczy. dalem usiasc bratu do kompa zeby se poprzegladal forum... i oczywiscie... sory za te wszystkie glupoty, wiem ze maks mozna miec 50 lv, i nie wiem o tej grze wszystkiego, bo nawet jej nie przeszedlem. jeszcze raz wszystkich sory...

[ Dodano: Wto 18 Sty, 2005 ]
Mam taki problem:
Wykonałem wszyskie misje oprocz misji nr 100, 268, i 283 do dwoch z nich potrzeba choco gratin(tak mi sie przynajmniej wydaje), ale go nie posiadam. Kiedys go mialem ale jezeli mam na maksa mission itemow a jakis ktorego dostalem jest bardzo wazny to automatycznie wstawia mi sie on w miejsce innego losowego ktory zostaje skasowany i tak chyba stalo sie z moimi choco gratinami. czy zna ktos inny sposob aby go zdobyc(przypominam, zostaly mi do wykonania jeszcze tylko te 3 misje[w zadnej z nich nie ma do go do zdobycia])?????
Darios

Post autor: Darios »

Cóż, Lipton :) musisz grać od początku :P ;) :lol:

[ Dodano: Wto 18 Sty, 2005 ]
Miałem podobną sytuację
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Hmmm... nie nie musisz pod jednym warunkiem. Poszukaj misji w której do zdobycia jest choco gratin. Jeśli ją znajdziesz to wyślij do niej jeszcze raz i zdobądź go tyle razy ile potrzeba. Misje się powtarzają, jeśli np. po wykonaniu misji nie wziąłeś do drużyny tej osoby co chciała. Misje są różne w zależności od miesiąca i miasta, więc mając trochę szczęścia powinno ci się udać.
Propagator X

Post autor: Propagator X »

niestety lnie mam do wykonania takiej misji, czekalem na nia juz ok 10 godz lazilem, w kolko i rozwalalem klany ale ta misja juz mi sie nie pojawila, i chyba juz nie pojawi... ale mam kolejne pytanie, czy wie ktos jak zdobyc zeus mace??
Darios

Post autor: Darios »

Wiem, ale musisz kuknąć na gamesfaq, tam jest jak układać miejsca na mapie. (ale byś musiał grać od początku.
Xellos

Post autor: Xellos »

Ej, Darios tak zdeka na off topic skąd masz swojego FFTA?
Darios

Post autor: Darios »

HĘ? Do jakiego celu potrzebna Ci ta wiadomość??
Xellos

Post autor: Xellos »

Bo ty masz jakąś lepszą wersję...
(przykład: formułka na Omegę, u mnie nic takiego nie było)
Darios

Post autor: Darios »

SPOILER
Jak walczysz z Llednarem w Barvenia Palce, musisz wytrzymać trzy czy cztery tury. Na końcu Llednar wypowie te słowa:
Dying Breath,
Light My Blade
and Sing in Shadow... OMEGA!!!
SPOJLER

Edit:TomajSPamietaj aby dokładniej zaznaczac spojlery ( ich początek i koniec )
Flaming Amarant

Post autor: Flaming Amarant »

Mogłeś zaznaczyć spoilery jakimś kolorem, bo się jeszcze jakiś mod doczepi :D . A ta formułka całkiem fajna. Nie doszedłem do tego momentu.
Xellos

Post autor: Xellos »

No, ale ja tyle wytrzymałem i nic takiego nie było.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Quizy”