Przekąski XD

Tutaj można toczyć rozmowy o zdrowym trybie życia, dawać porady, ro zmawiać o modzie i stylu.

Moderator: Moderatorzy

Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

a ja ostatnio odkryłem Talarki z Lajkonika. w smaku delikatniejsze i bardziej chrupkie od paluszków. przekąska dobra niemal do wszystkiego.
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Znowu jem czipsy. Zaczynam się zastanawiać, czy to jest tak, że jestem uzależniony od alkoholu, czy może raczej czips determinuje kupno złocistego, chmielowego trunku? Bo przecież czipsów na sucho jeść nie sposób... jestem niezwykle ciekaw, co też oni do tych przyprawianych, prażonych talarków ziemniaka dodają, że tak mi to smakuje.

Przypominam, iż popijanie przy posiłku powoduje między innymi rozcienczenie kwasu żołądkowego, co zdecydowanie NIE sprzyja prawidłowemu trawieniu. Czemu mimo to uwielbiam się tak katować? A bekoniaki dzięki swoim aromatom powodują wydzielanie się soków przydatnych do trawienia mięsa. Organizm oszukany, albowiem do żołądka wpada miast mięsa - ziemniaczek. No tragedia. :shock:
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Vivi714
Kupo!
Kupo!
Posty: 122
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 15:50

Post autor: Vivi714 »

Kiedyś bardzo lubiłem chpisy (i nadal he lubię :) ), ale jak zjem jednego, to od razu chcę całą paczkę, więc już teraz nigdy nie kupuję :D. A co do ''zapojek'', to tylko pepsi.
Awatar użytkownika
XkoniX
Kupo!
Kupo!
Posty: 9
Rejestracja: wt 09 gru, 2008 20:13
Lokalizacja: Wiżajny

Post autor: XkoniX »

Osobiście to ja wole jakieś ciastka w czekoladzie od chipsów.
Vivi714 pisze:A co do ''zapojek'', to tylko pepsi.
Ja wolę herbatę ale pepsi nie odmawiam jak ktoś daje. :mikolaj:
Vivi714
Kupo!
Kupo!
Posty: 122
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 15:50

Post autor: Vivi714 »

Herbatę? Tą rumową? :D
Awatar użytkownika
Ajudah
Kupo!
Kupo!
Posty: 43
Rejestracja: wt 04 wrz, 2007 22:21
Lokalizacja: Tczew

Post autor: Ajudah »

Herbatka - ojj w każdej postaci jest dobra - zielona, czarna, z rumem, biała, rooibos, wiśniowa, miętowa, z dzikiej róży (z dodatkami), gruszkowa, malinowa, truskawkowa, ziołowe... jeden warunek - BRAK cukru. No i zaparzony papier też nie jest za dobry, ale ciężko dostać u mnie herbatę smakową sypaną. Ostatnio kupiłam sobie grzańca herbacianego - mniamuśne i nawet prowadzić po nim można ;)
Ja mogę być miła dla jednej osoby dziennie, i to <beeeeep> nie jest Twój dzień

Wiem, że jesteśmy fanatyczkami, ale ile można tańczyć?
Awatar użytkownika
Arxel
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 17 cze, 2008 19:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arxel »

Oj, nie mógłbym... Nie wypiję herbaty, która nie ma dwóch łyżeczek cukru.

Ostatnio zasmakowałem w czekoladowym capuccino.
Hajże-ho!
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Do piwa właśnie zagryzam bosko słonym mielonym z serem. Nie dość że można dzięki takiemu mięsku wypić ze dwa razy więcej - to jeszcze bosko komponuje się smakiem. Lepsze kurde niż dowolne chipsy.
Arxel pisze:Oj, nie mógłbym... Nie wypiję herbaty, która nie ma dwóch łyżeczek cukru.
Popieram. Herbata z dwiema łyżeczkami cukru, kawa z półtora i mlekiem.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

Gveir pisze:kawa z półtora i mlekiem
Ależ to jest profanacja świętości tego trunku. Kawa z mlekiem to tak jak piwo z coca-colą.
Co do herbaty to ostatnio przerzuciłem się na zieloną, ale nikt mi kurde nie powiedział, że zielona herbata ma działanie moczopędne :lol:
Chaotic by design.
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

Gveir pisze:Lepsze kurde niż dowolne chipsy.
True. Czipsy szkodzą zdrowiu. Ja zaś niedawno odkryłem coś co się nazywa fl&#251;tes feuilletées o smaku emmental chader i niestety piwo mi wchodzi lepiej.
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Schrödinger pisze:Czipsy szkodzą zdrowiu
O RLY?
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Gveir pisze:Lepsze kurde niż dowolne chipsy.
Nie wiem jak to jest, ale prażynki są strasznie wciągające. Przy dobrym wietrze mógłbym zjeść wiadro takowych, w przenośni oczywiście.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

squall_black pisze:Ależ to jest profanacja świętości tego trunku. Kawa z mlekiem to tak jak piwo z coca-colą.
Nienawidzę gorzkiego smaku w czymkolwiek innym niż piwo, najprostsze wyjaśnienie. To samo z czekoladą - czemu gorzka nazywa się deserowa? Przecież deser powinien być słodki. Tak samo k***a jak czekolada :>
Schrödinger pisze:Ja zaś niedawno odkryłem coś co się nazywa fl&#251;tes feuilletées o smaku emmental chader i niestety piwo mi wchodzi lepiej.
Ostatnio zaczęli je nawet sprzedawać w burżujskim Leroy Merlin - ale jeszcze nie próbowałem. Jeżeli tak zacne jak powiadasz, czas najwyższy.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

Gveir pisze:Nienawidzę gorzkiego smaku w czymkolwiek innym niż piwo
Ja też nie lubię gorzkiej kawy, ale mleko to już przesada. Równie dobrze mógłbym sobie nasikać do kubka.
Vaan pisze:Nie wiem jak to jest, ale prażynki są strasznie wciągające.
Wiem coś o tym. Jak się dorwę, to mnie głupawka bierze. A jak do tego mam piwo pod ręką to nie ma przebacz, sklepowy zapas prażynek znika w jeden dzień :twisted:
Chaotic by design.
Awatar użytkownika
XkoniX
Kupo!
Kupo!
Posty: 9
Rejestracja: wt 09 gru, 2008 20:13
Lokalizacja: Wiżajny

Post autor: XkoniX »

Ajudah pisze:Herbatka - ojj w każdej postaci jest dobra - zielona, czarna, z rumem, biała, rooibos, wiśniowa, miętowa, z dzikiej róży (z dodatkami), gruszkowa, malinowa, truskawkowa, ziołowe... jeden warunek - BRAK cukru. No i zaparzony papier też nie jest za dobry, ale ciężko dostać u mnie herbatę smakową sypaną. Ostatnio kupiłam sobie grzańca herbacianego - mniamuśne i nawet prowadzić po nim można ;)
Co racja to racja. ;)

A z prowadzeniem to nie moje tematy. 8)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, styl życia”