Kosmetyki, makijaże, ubiór etc :]

Tutaj można toczyć rozmowy o zdrowym trybie życia, dawać porady, ro zmawiać o modzie i stylu.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Ireth pisze:a zanim mi odrosna bede musiała chyba czekac ze dwa lata T_______T
spokojnie :)) podobno krotsze szybciej rosna-tj widac, ze rosna :) teraz juz na pewno masz dłuższe :)
Ireth pisze:oprócz tego cierpie jeszce na kolczykomanię ( jedynie jesli chodzi o uszy ^^) ..mam już chyyba ponad 30 par i to najróżniejsze :d ... nie przepadam za złotem i srebrem - wole szkło, drewno, jakies plecionki :) ...w mojej kolekcji znjaduja sie np kolczyki z suszonymi kwiatami za szybką, kolczyki z krówkami i marchewkami ( moje ulubione ostatnimi czasy XD) kocham kolczyki XD
zupelnie jakbym widziala moja siostre:] uwielbia wszelkie kolczyki,tzw domowej roboty, wlasnie ze szklem, drucikami etc
osobiscie kiedys nosilam masowo kolczyki,teraz mi przeszlo, zakladam okazyjnie
w gruncie rzeczy,przestalam nosic codziennie, gdyz strasznie uszy mi ropialy po codziennym noszeniu-jestem zwolenniczka dlugich,ciezkich, metalowych kolczykow
Eiko pisze:Sword napisał/a:
No, nareszcie! W końcu udało mi się kupić moje wymarzone bojówki moro. Łaziłam za nimi tydzień,

Ech, a ja jak widziałam takie ładne moro to był tylko wielki rozmiar i babka mi mówiła, że jeszcze dowiozą i co? Nico :/ Do dzisiaj ich nie mam, a były serio świetne :(
dziewczyny wiecej spódnic! mniej spodni! :D :wink:
/heh,wlasciwie to nosze tylko 3 pary spodni-jeansy (ala sprana czern), skorzane i lateksowe :lol:-te ostatnie kiedys ubralam do szkoly :lol: /

btw.wczoraj spieszylo mi sie na autobus i niechacy wylalam troche za duzo z buteleczki 5 Chanel i niezle tego na sobie mialam :lol: nawet w nocy jeszcze czulam ten zapach :D <ludzie wczoraj chyba mieli niezłą katorge xD>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Garnet pisze:dziewczyny wiecej spódnic! mniej spodni!
Ojć, ale na mnie to niezbyt fajnie się dobiera spódniczki :( Niestety mam tu i ówdzie, ale i tak je uwielbiam ;P

[ Dodano: Wto 09 Sty, 2007 20:33 ]
A te spodnie po prostu bły super
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
KAIN
Kupo!
Kupo!
Posty: 174
Rejestracja: śr 20 wrz, 2006 18:34
Lokalizacja: Baron

Post autor: KAIN »

Wracając do tematu fryzjerów, dzisiaj byłem i nie było tak źle ^^ Po ciężkiej walce z samym sobą zdecydowałem się pójść do fryzjera. Wchodząc do gabinetu (czy jak to się tam nazywa :P ) zauważyłem dwie ładne fryzjerki myślę: pozory mylą. Drżącym głosem powiedziałem, że chcę tylko podciąć delikatnie włosy, bo zniszczone już mam. Fryzjerka się ładnie uśmiechnęła i powiedziała "proszę usiądź". Miło zapytała czy dokąd chce podciąć i czy równo czy nie itd. Powiedziałem co i jak no i się zaczęło najgorsze, moje włosy z chwili na chwile zaczynały się robić krótsze :( Ale wyszło nie tak źle podcięła trochę mniej niż chciałem i mi pasuje :D Tak więc nie wszyscy fryzjerzy są aż tak źli ;)
Welcome to these crazy times.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nie... tylko nie fryzjer :/ Zawsze jak poszedłem, to zamiast obciąć tyle ile kazałem obcinali po dwa, trzy razy więcej... A przy długich włosach to jest zabójstwo jak się chce dalej zapuszczać a trza tylko końcówki obciąć. I dlatego wykorzystuję do tego zawsze mamcię - nie ma zapędów do robienia mi fryzury takiej jakiej ona sama chce (a fryzjerzy zawsze niemal tak mają) i obcina tyle ile trzeba ^^ Kiedyś poprosiłem fryzjerkę, żeby obcięła mi włosy tak z cztery centymetry - skończyło się na prawie dziesięciu i zrobieniu mi fryza na pazia (włosy niewiele za uszy zostały, a spadały na ramiona przedtem) , od tej pory powiedziałem 'nie' fryzjerom. I na bogów wody i kamienia - nie chodzić do fryzjera przycinać brody - nie potrafią, albo tną prawie przy skórze, albo wytną krzywo i wygląda się koszmarnie. To wolę robić sam, bo przynajmniej wiem jak chcę. Kain - miałeś szczęście, ja nigdy nie trafiłem na normalnego fryzjera...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Garnet pisze:5 Chanel i niezle tego na sobie mialam :lol: nawet w nocy jeszcze czulam ten zapach :D <ludzie wczoraj chyba mieli niezłą katorge xD>
no Chanel 5 jest taki konkretny... nie za młoda na ten zapach jesteś? :> ekhm... mniejsza z tym :]
Garnet pisze:skorzane i lateksowe
a masz pejcz? :)
KAIN pisze:dzisiaj byłem i nie było tak źle ^^
ja byłem 3 dni temu i tez nie było tak źle, znaczy poszedłem do drogiego fryzjera i widzę - ładna pani fryzjera i zgejowaciały (znaczy zniewieściały) chłopaczek... modliłem się, zeby dobrała ie do mnie pani... i oczywiście tak właśnie było. Podeszła, umyła mi czachę, zrobiła herbatę... i zadała magiczne pytanie: Co robimy? a ja pierwszy raz odpowiedziałem: cokolwiek XD faktycznie, mam takie mega włosy, ze mozna z nimi tyle zrobić ze na serio BARDZO ryzykowałem ;) i co mi zrobiła? właściwie nie wiem... duzej róznicy nie zauwazylem... właściwie zadnej... no i tak wyglądam tak samo, po wizycie u fryzjera - super, 100% zadowolenia XD
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
KAIN
Kupo!
Kupo!
Posty: 174
Rejestracja: śr 20 wrz, 2006 18:34
Lokalizacja: Baron

Post autor: KAIN »

Gveir pisze:Nie... tylko nie fryzjer
Cały czas tak mówię, ale już trzeba było ;)
Gveir pisze:zamiast obciąć tyle ile kazałem obcinali po dwa, trzy razy więcej...
Ja za to jak poszedłem to miałem nawet odrobinę mniej niż chciałem, a mi to nie przeszkadza :D
Gveir pisze:I dlatego wykorzystuję do tego zawsze mamcię - nie ma zapędów do robienia mi fryzury takiej jakiej ona sama chce
Oj jak bym ja dał mojej mamie to bym już dawno w krótkich chodził ;)
Gagarin pisze:super, 100% zadowolenia XD
To prawie tak jak u mnie tylko, że mi szkoda moich poprzednich włosów :(
Welcome to these crazy times.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Eiko pisze:Niestety mam tu i ówdzie, ale i tak je uwielbiam ;P
z drugiej strony, warto wiedziec, jak super wyszczuplaja rajstopy w pionowe paski:>
<a ja niby ciekawie jak wygladam z tymi moimi chudymi nogami..oww.. :lol: > ;)
Gagarin pisze:no Chanel 5 jest taki konkretny... nie za młoda na ten zapach jesteś? :> ekhm... mniejsza z tym :]
a na Poison Diora tez jestem za mloda? :wink: Gags,a moze cos polecisz xD..perfumy Paris Hilton moze?:)
Gagarin pisze:a masz pejcz? :)
takich informacji nie zdradza sie ot tak;)
Gagarin pisze:i co mi zrobiła? właściwie nie wiem... duzej róznicy nie zauwazylem... właściwie zadnej...
ubytek w portfelu?;)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Garnet pisze:ubytek w portfelu?;)
tylko myślisz o pieniądzach... XD tylko siano Ci w głowie! Ty materialistko XD ;)
nie ale na serio, nam facetom nie opłaca się chodzić (znaczy jeśli ma ktoś krótkie włosy) do drozszych salonów (ja akurat odwiedziłem raz w zyciu Trendy - moze to nie jest jakiś super salon, ale jak dla mnie to juz coś XD) - bo naprawdę, z krótkimi włosami nie da się za wiele zrobić... chyba, ze zapuścić i dopiero wtedy się wybrać w takie miejsce... :]
Gveir pisze:Kiedyś poprosiłem fryzjerkę, żeby obcięła mi włosy tak z cztery centymetry - skończyło się na prawie dziesięciu
kiedyś pamiętam jak miałem nieco dłuzsze włosy, to faktycznie tak robili i nie tylko faceci na to narzekają, podobno kobietom tez tak robia, więc nie tylko my jesteśmy źli! :>
Gveir pisze:nie chodzić do fryzjera przycinać brody
nigdy nie byłem i nie pójdę, moze dlatego, ze rzadko moja broda ma ponad centymetr XD
Garnet pisze:Poison Diora tez jestem za mloda?
no chyba za ostre trochę, tak jak Thierry Mugler - Alien raczej pasuje do starszych - nie postarzaj się... XD XD
Garnet pisze:moze cos polecisz xD..perfumy Paris Hilton moze?:)
to ona ma swoje perfumy? ee nie na powaznie? to mogę polecić... Hugo Deep Red - cudo! *_* Ralph Lauren Cool albo Play... :) to jak na razie mogę polecić :)
Garnet pisze:takich informacji nie zdradza sie ot tak;)
rozumiem, na gadu mi powiesz XD ;)
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Gagarin pisze:tylko siano Ci w głowie! Ty materialistko XD
lepsze siano niz czub ;)
Gagarin pisze:bo naprawdę, z krótkimi włosami nie da się za wiele zrobić...
przedluzyc? xD
Gagarin pisze:nie postarzaj się... XD XD
nic sie nie martw i tak zawsze mi daja mniej niz 20 -_- ;) (moja siostre z bliska 30 na karku,zaliczaja czesto do studentow xd)
ale tak w temacie, to po prostu lubie ciezkie, konkretne zapachy...nie takie byle co ;)
btw. czy jest cos gorszego od tandetnego dezodorantu?-_- omg...juz lepiej naprawde niczego nie uzywac....
Gagarin pisze:to ona ma swoje perfumy? ee nie na powaznie?
http://www.allegro.pl/search.php?string ... tegory=135 kilka wersji, nawet 'for men' :D
..hm..Hugo zawsze interesowalam sie tylko meskim zapachem;P ale sprawdze przy najblizszej okazji w/w
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

z drugiej strony, warto wiedziec, jak super wyszczuplaja rajstopy w pionowe paski:>
Chyba wszystkie choćby troszkę ciemniejsze wyszczuplają XD Bo tak doszłam niedawno do takiego wniosku :D A teraz cicho postanowiłam przejść małą metamorfozę ciekawe czy się uda XD Tzn wybieram się do fryzjera zaczęłam se lekko malować oczy (oj nie żeby tapeta a fee ;) ) Bo trza zadbać o swój look XD Tylko zastanawiam się nad nową fryzurą... Hmmmm
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Eiko pisze:Chyba wszystkie choćby troszkę ciemniejsze wyszczuplają XD Bo tak doszłam niedawno do takiego wniosku :D A teraz cicho postanowiłam przejść małą metamorfozę ciekawe czy się uda XD Tzn wybieram się do fryzjera zaczęłam se lekko malować oczy (oj nie żeby tapeta a fee ;) ) Bo trza zadbać o swój look XD Tylko zastanawiam się nad nową fryzurą... Hmmmm
Eiko, zmieniasz się z dziewczynki w dziewczynę, yeah 8) . Teraz będzie na Tobie co raz więcej spojrzeń na ulicy, w szkole czy też na przystanku autobusowym którym jeździsz w czwartki. :D
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

na przystanku autobusowym którym jeździsz w czwartki.
Oj to muszę Cię zawieśćź nie jeżdżę autobusami w czwartki XD

tw ja Wam się nie pochwaliłam, ze byłam u fryzjera XD I to ile włosów się pozbyłam :lol: Fryzjer mi powiedział, że się zapuściłam :lol: I nawet ładnie teraz wyglądam XD Nawet mi tak bardzo nie jest szkoda tej starej fryzurki XD Hah niach :D Ale na grzywkę się nie dałam naciągnąć przesz mamę :twisted: Choć mi mówiła, z etak będzie ładnie i w ogóle :lol: Asertywność górą :lol:
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

Fryzjerzy to ZUO ...moja siostra wczoraj wróciła od fryzjera i teraz cierpi na depresje pofryzjerową - krzyczy, płacze, i w dodatku dotkliwie mnie pobiła jak próbowałam jej ściągnąć kołdrę z głowy ;________;

Ja przez najblizszy rok sie do zadnego fryzjera nie wybieram XD ....niech mi chociaz troche te włosy odrosna ....chciałam sobie obciąć grzywke, ale po wypadku siostry się przestraszyłam i zrezygnowałam XD
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Zależy do jakiego fryzjera się pójdzie XD Ja np byłam u takiego, z którym jestem na Ty to nawet zbytnio nie zwwracałam uwagi na moje zmiany, bo byłam zagadana :lol: Ale nie no dobrze obciął :D A ile sie rzeczy dowiedziałam :lol:
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
KAIN
Kupo!
Kupo!
Posty: 174
Rejestracja: śr 20 wrz, 2006 18:34
Lokalizacja: Baron

Post autor: KAIN »

Zgadza się ;) zależy jaki fryzjer (lub fryzjerka :P ) Ja byłem i nie było tak źle. Włosy już miałem tak zniszczone, że trzeba było. Szkoda tylko tej długości :( ale co tam odrosną :wink:
Welcome to these crazy times.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, styl życia”