Kosmetyki, makijaże, ubiór etc :]

Tutaj można toczyć rozmowy o zdrowym trybie życia, dawać porady, ro zmawiać o modzie i stylu.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Leo88
Kupo!
Kupo!
Posty: 104
Rejestracja: wt 03 maja, 2005 20:45
Lokalizacja: Spira/Gdynia

Post autor: Leo88 »

:grin: Ja tam pozostaję przy moich dobrych 10 dziurowych glanach. Wiążę je do końca ( na wszystkie dziurki) w "drabinke" a u góry na supeł, to co zostaje wciskam między buta a skarpete ;]
W ten sposób nie ma opcji by się rozwiązały ( jeden jedyny raz mi się tak zdarzyło - ale to było w czasie koncertu :D )
"A city dead for a thousand years. A city I had to see with my own eyes.(...)The last chapter in my story.
My thoughts, they kept floating up, and then slipping through my fingers.
Slipping away before I could pin them down with words..." Tidus - FFX
akrapovic

Post autor: akrapovic »

Od jakiegoś czasu nurtuje mnie pewna kwestia.... cze można zafarbowac włosy zeby wyglądały jak siwe ?... tzn. czy wogole są w sklepach farby w takich swicyh kolorach (skrzyżowanie pomiedzy popielatym, szarym i czarnym :)). Czy kiedykolwiek spotkaliscie sie na żywo z takimi eksperymentami, a może znacei orientacyjne ceny takich farb lub gdzie ich można kupić itp. ... Bede wdzieczny za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

akrapovic pisze:Od jakiegoś czasu nurtuje mnie pewna kwestia.... cze można zafarbowac włosy zeby wyglądały jak siwe ?... tzn. czy wogole są w sklepach farby w takich swicyh kolorach (skrzyżowanie pomiedzy popielatym, szarym i czarnym :)) . Czy kiedykolwiek spotkaliscie sie na żywo z takimi eksperymentami, a może znacei orientacyjne ceny takich farb lub gdzie ich można kupić itp. ... Bede wdzieczny za odpowiedzi.
Tak - jest coś takiego - kilka razy widzialem takie "cóś" na ulicy O__o'. Kumpela uswiadomila mnie, że to nie "siwy"tylko "gołębi" :lol: Nie polecam - kobiety wyglądają jak podstarzałe dziewczyny dresiarza a panów z takim kretyńskim pomysłem na głowie jeszcze nie widziałem :D
akrapovic

Post autor: akrapovic »

Zawsze można spróbowac a potem obciąć włosy na 3mm :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

akrapovic pisze:cze można zafarbowac włosy zeby wyglądały jak siwe ?... tzn. czy wogole są w sklepach farby w takich swicyh kolorach (skrzyżowanie pomiedzy popielatym, szarym i czarnym :)) . Czy kiedykolwiek spotkaliscie sie na żywo z takimi eksperymentami, a może znacei orientacyjne ceny takich farb lub gdzie ich można kupić itp. ... Bede wdzieczny za odpowiedzi.
chcesz byc Sephirothem? XD
heh..człek chce siwe wlosy,a jak juz bedzie je mial...to juz ich nie chce :D

anyway wszelkie kolorki z latwoscia znajdziesz w kazdym szanujacym sie salonie fryzjerskim:)

na wizazu znalazlam dwa watki o srebrnych http://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=2100673
jesli masz blond wlosy, to plukanka powinna troche pomoc...powinno też coś się znależć w szamponach koloryzujacych ;)


http://www.rockmetalshop.pl/go/_info/?id=14105 *wzdycha*
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Faka
Kupo!
Kupo!
Posty: 131
Rejestracja: wt 08 sie, 2006 10:20
Lokalizacja: Ostrów Maz.

Post autor: Faka »

OMFG, lol, a zawsze myslalem, ze moje obuwie sa drozsze niz metalowcow, a jednak sie mylilem (ale, jesli chodzi o bardziej najlepsze adidasy z tym sportowe i drozsze, niz co podala Garnet ceny glanu, to juz jest inna para kaloszy, gdyz bardziej buty uzywaja do sportu niz na domowe spacery). Chodze w adidasach juz drugi rok i sie nic nie zepsulo, no troche zadrapania jest, ale to male :P (markowe buty :P --> klik). Sorry, ale za 800zl za placenie takich butow jest nie na miejscu i zdeka porypane, juz wole wydac na imprezy i alkohole XD (no jak ktos ma duza siana, to mu nie bronie :wink: ). Normalnie wrylo mnie w fotel cena tego buta ... :]
Ostatnio zmieniony czw 21 gru, 2006 14:12 przez Faka, łącznie zmieniany 1 raz.
... thug life ...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Ech... białe włosy a'la Wiedźmin... Sam tak chciałem i jest to bez problemu do zrobienia w każdym salonie fryzjerskim. Problem tylko w tym, jaki ma się naturalny kolor włosów. Jeśli ma się jasne, albo bardzo jasne, to wystarczy lekkie odbarwianie i potem biała farba, ale niestety jeżeli ktoś ma tak jak ja brązowe, potrzebne jest silne odbarwianie, najlepiej utlenianie, a potem jeszcze malowanie, a to ostro włosy niszczy i dlatego jeszcze tego nie zrobiłem - mam za słabe włosy i bym chyba wyłysiał po takiej operacji :P No i mam czarny zarost na cały ryj - a to by dziwnie wyglądało już :wink: Tylko dla chętnych z mocnymi włosami, niestety, albo dla nie bojących się włosów stracić. Ale jak to bosko wygląda ^^ Cóż, pozostało mi się zadowolić czerwonymi pasemkami na całej głowie i prawie całą czerwoną grzywką ^^
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Faka pisze:Sorry, ale za 800zl za placenie takich butow jest nie na miejscu i zdeka porypane, juz wole wydac na imprezy i alkohole XD
"No sorry, ale wydanie 800 zł na imprezy i alkohole jest zdeka porypane" :lol: OMG, genialny argument xD
Szczerze mówiąc 800 zł za buty to żaden pieniądz- po prostu przeciętny Polak nie zarabia wystarczająco dużo. Takie ceny wcale nie występują w typowych sklepach dla snobów, ale w każdym lepszym salonie obuwniczym. Dla mnie wydanie 300 zł na buty to już był znaczny ubytek w portfelu- i to przed świętami T_T


Btw Garnet- ja też te buty oglądałam, ale w tej cenie można wyszukać prawdziwe cuda na zagranicznych stronach ( choćby amerykańska stronka Demonii. Tam nie potrafiłabym się chyba zdecydować na jedną parę xD)
Garnet pisze:ehmm..to samo co wyzej:) naprawde uciska jak zawiazesz na max przed samym kolanem:) nogi jak w gipsie;P a tak do polowy zawiazane, to sama wygoda,nio i jak pisalam, te sznurki na okolo buta fajnie wygladaja XD
Za pierwszym razem zawiązałam glany na maksa i po 2 godzinach zaczęły się halucynacje. xD Zorientowałam się,że chyba za mocno zasznurowałam buty- poluzowałam i było ok xDDD Faktycznie- uczucie jakby noga była w gipsie, ale szybko można przywyknąć i wcale się ich nie czuje. Z tym zawiązywaniem dookoła to mus, bo dostałam z butami tak długie sznurowadła, że inaczej nie da rady _^_ Najbardziej podobają mi się takie lekko sznurowane na 3/4, bo fajnie odstają :].
Garnet pisze:chcesz byc Sephirothem? XD
heh..człek chce siwe wlosy,a jak juz bedzie je mial...to juz ich nie chce :D
Pewnie połowa userów tutaj miała takie myśli xDD. W sumie ja też zawsze chciałam się zobaczyć w takich kłakach, jednak od lat farbuję się na kolory ciemna czekolada-granatowa czerń, więc powinnam raczej kupić perukę a'la Kadaj ;D Poza tym do mojej ciemnej oprawy oczu to by fatalnie wyglądało.
akrapovic pisze:cze można zafarbowac włosy zeby wyglądały jak siwe ?
Mocne rozjaśnianie + porządna farba w kolorze popielatym/gołębim. Ewentualnie można eksperymentować i łączyć ze sobą kilka farb tej samej firmy- czasem efekty takich ekperymentów są naprawdę fajne.
Zastanów się jednak, czy warto niszczyć naturalny kolor włosów tylko dlatego,ze ładnie wygląda u postaci w grze ( bo domyslam się,że też Ci się to wzięło od japońskich bishów xD). Po wieloletnich obserwacjach cosplayowiczów (xD) musze przyznac,że tylko Japońcom i nielicznej grupie wybrańców rasy białej jest do twarzy w takich odcieniach ;)
Ostatnio zmieniony czw 21 gru, 2006 13:54 przez Ivy, łącznie zmieniany 2 razy.
akrapovic

Post autor: akrapovic »

Gveir pisze:Ech... białe włosy a'la Wiedźmin...

Kiedyś chciałem mieć białe ale mi przeszło. W sumie to bardziej mnie interesują szare lub siwe .... w zasadzie to takie siwe (50 letni facet z problemami ;)) ale nie tak posiwiałe że aż białe. Kiedyś chciałem mieć białe ale mi przeszło.
Może orientujecie sie ile kosztowałoby w salonie fryzjerskim zafarbowanie na taki hmm... niestandardowy kolor ?

PS jestem ciemnym blondynem wiec z rozjasnianiem nie byłoby aż tak dużo kłopotów :]
Awatar użytkownika
Sword
Kupo!
Kupo!
Posty: 88
Rejestracja: pt 01 wrz, 2006 12:16
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Sword »

akrapovic pisze:
Może orientujecie sie ile kosztowałoby w salonie fryzjerskim zafarbowanie na taki hmm... niestandardowy kolor ?
Chyba tyle samo, co za standardowy.
Kobieta zmienną jest...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Faka pisze:metalowcow
ehmm^^ <tak,jestem uczulona na to słowo:]> to jest po prostu obuwie dla wszystkich,ktorzy lubia troche orginalnosci w zyciu;P

<kiedys kupilam przez neta obuwie NEW ROCK ale musialam odeslac, bo bylo za duze...zgon -_- nie ma to jak miec nr 36 :roll: >

Faka pisze:Chodze w adidasach juz drugi rok i sie nic nie zepsulo, no troche zadrapania jest, ale to male
heh moje adidasy,ktore kupilam w podstawowce do tej pory sluza mojej siostrze na aerobiku :) <tak,nie zawsze bylam mhroczna :wink: >
adidasy byly kupione w firmowym sklepie za jakies 400 zl i tutaj rzeba przyznac,ze warte byly swojej ceny, bo ja tez w nich swego czasu duzo chodzilam,a później sluzyly na wf
Ivy pisze:Szczerze mówiąc 800 zł za buty to żaden pieniądz- po prostu przeciętny Polak nie zarabia wystarczająco dużo.
to fakt:/ a takie ceny to w porzadnych sklepach/butikach normalka, ostanio chodzilam z kumpela po sklepach w centrum handlowym i w jednym butiku, szpilki byly za 600 zl..........
Ivy pisze:Btw Garnet- ja też te buty oglądałam, ale w tej cenie można wyszukać prawdziwe cuda na zagranicznych stronach ( choćby amerykańska stronka Demonii. Tam nie potrafiłabym się chyba zdecydować na jedną parę xD)
Demonie to wlasnie sprowadza ten nasz sklep pl z butami, moze na wiosne beda mieli nowa, ciekawa dostawe:)
Ivy pisze:Z tym zawiązywaniem dookoła to mus, bo dostałam z butami tak długie sznurowadła, że inaczej nie da rady _^_
ja tez:) tzn ze chyba wszystkie te sznurki takie sa :lol: jedna sznurka mi sie rozleciala w zeszlym roku i ale mialam problem ze znalezieniem takiej dlugosci :lol:
Sword pisze:Chyba tyle samo, co za standardowy.
racja:) nie ma roznicy,jaki kolor..u mnie w salonie placilam 50 zl za zuzycie jednego opakowania <za pierwsze farbniecie musialam zaplacic 100 zl :roll: pozniej jzu tylko odrosty to 50 zeta....> ale to wszystko zalezy od renomy danego salonu;)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Garnet pisze:u mnie w salonie placilam 50 zl za zuzycie jednego opakowania <za pierwsze farbniecie musialam zaplacic 100 zl :roll: pozniej jzu tylko odrosty to 50 zeta...
Aaaww...(^_^)

I możnaby pomyśleć, że wszystko to dla nas....

Ale prawda taka, że w największym stopniu robicie to...dla siebie! :twisted: :lol:
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Ireth pisze:BTW - kupiłam sobie dzisiaj prezent na gwiazdke - zielona sukienke na szelkach, z przedłużonbym stanem, szeroka na dole z farbanka ...założyłam do tego zakolanówki w czarno-białe paski Xd wyglada super, tata jak mnie zobaczył to stwierdził, ze chyba nigdy nie wydorosleje XD
poproszę zdjęcie =^_^= pretty please

on topic: ostatnio łażąc po galerii natrafiłem na coś dziwnego: biała męska koszula zapełniona kwiecistymi wzorami + kilka innych koszul, które na pierwszy rzut oka wyglądały na damskie. dla pewności zapytałem czy to aby na pewno męskie a po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi zrobiłem o_O "o kurcze". facet też miał wtedy ciekawą minę :lol:
akrapovic

Post autor: akrapovic »

biała męska koszula zapełniona kwiecistymi wzorami
Gdzieś mi sie obiło o uszy ze ponoc w tym roku kwiatki na męskich ubraniach są w modzie ... moda modą, a to i tak nie zmienia faktu że w kwiatkach bym sie czuł pedałkowato ... no chyba ze niektórzy goscie to lubią to niech sobie chodzą :p
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Kilka miesięcy temu widziałem świetną koszulę w kwiecisty wzorek - idealna i czadowa na wszelkie imprezy. O ile ciuchy z Pierre Cardin nie podobają mi się jakoś specjalnie, ta koszula zrobiła na mnie niezłe wrażenie. A jeszcze większe cena - 400 zł :/
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, styl życia”