Kosmetyki, makijaże, ubiór etc :]

Tutaj można toczyć rozmowy o zdrowym trybie życia, dawać porady, ro zmawiać o modzie i stylu.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Kosmetyki, makijaże, ubiór etc :]

Post autor: Garnet »

..nie od dzis interesuje sie sprawami wizazu i tym podobnych..wiec tak sobie mysle ze zaloze taki topic :] problem w tym czy jakas Pani < chociaz moze sa tu jakies wyjatkiXD> bedzie miala ochote wymienic sie pogadami/spostrzezeniami ...ale to sie zobaczy :]

moglibysmy tutaj popisac jakie kosmetyki polecacie,jakie nie;],jak wyglada Wasz makijaz-Wasze pomysly itp ;]

..so? :]
Ostatnio zmieniony ndz 19 cze, 2005 01:35 przez Garnet, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Malować to się nie maluje, bo nie lubię. O. Czasem sobie poprawię urodę, ale to przed jakąś imprezą. All.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

ja tam uzywam blyszczyku ewentualnie jasnej szminki kiedys mialam na to manie teraz juz nie bardzo lubie blyszczyki z nivei z zapachem i bebe takie super nawilzajace
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Nie maluję się
i malować się nie zamierzam.
<fobia zbliżenia czegoś do oka i jeszcze po nim bazgrać? brrr>

róż, podkład, cienie, korektor, ..., ale o co chodzi?
same te nazwy już mnie przerażają
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

A mi sie zawsze podobał taki finezyjny makijaż oczu ....ale taki który z zaożenia ma być widoczny ....uwielbiam oczy :roll: a jeszcze do tego jakiś makijaż w stylu pawich piór, taki rozmyty i kolorowy ..taaaa....to jest coś :D
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

ps. Chyba Garnet o co innego nieco chodziło, ale cóż... :lol: Może Sephiria jeszcze rozkręci temat :P
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Nie licz na to BiZ, bo ja również się nie maluję - stawiam głównie na naturalną urodę, choć czasem trzeba sobie ciutkę pomóc. Z poprawiaczy urody stosuje jedynie korektor, gdy zachodzi taka potrzeba oraz wosk do depilacji(ewentualnie pianka Veeta). Czasem też pomaluje sobie paznokcie, ale to bardzo rzadko. Na ogół używam tylko kremiki(po pływalni oliwkowy, a tak to Nivea - ma przepiekny zapach, poza tym lubię tą markę), oliwka lub mleczko nawilżające, system oczyszczający skórę, płyn do kąpieli i to co zwykle, czyli mydełko, perfumy, pasta do zębów i szamponik.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Jak to pięknie być młodym :P A swoją drogą potem będzie trza sobie dopomóc :P :]
glamorous vamp
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Ireth pisze:A mi sie zawsze podobał taki finezyjny makijaż oczu
Ta... Ale czasem aż mi się ciężkie powieki robią, jak widzę kobiety z kilogramami tuszu na rzęsach...

Ireth pisze:a jeszcze do tego jakiś makijaż w stylu pawich piór, taki rozmyty i kolorowy
True, true... wyłącznie na imprezy albo na próbę jak to wygląda ;)

Bonifacy_i_zdun pisze:A swoją drogą potem będzie trza sobie dopomóc
Młodszych przestrzegasz, staruchu? :P
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Lady Luck pisze: Młodszych przestrzegasz, staruchu?
Dziecko Ty moje, nie widziałaś tego co ja i wiedz, że dzieci i ryby głosu nie mają :P :lol:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ekhem. Ekhu ekhu. Jakby co to ostrzegałam.

W ogóle nie widze sensu, zeby 14latki sie malowały. Niestety w sklepach z kosmetykami widuje coraz to wiecej małolat. Pominę manię błyszczyków, ale to juz jest chore. Naturalny wygląd rlz.

Z kremów to namiętnie stosuję nawilżające Garnier'a oraz maseczki wszelakie. Nie wspomne o nałogowym myciu zębów. ;)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Go-Go-Yubari pisze:Nie wspomne o nałogowym myciu zębów.
Jak często? Porami, czy po jedzeniu?
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

I porami i po jedzeniu. Średnio 8 razy dziennie.

Hmmm maseczka + świeże ogórki (na oczy)+ lamka wina + wanna pełna piany, płynu i muzyczka ^.^. A i lubie do mycia płyn Palmolive "mleko+miód". ;)
Dyzio

Post autor: Dyzio »

Go-Go-Yubari pisze:I porami i po jedzeniu. Średnio 8 razy dziennie.

Hmmm maseczka + świeże ogórki (na oczy)+ lamka wina + wanna pełna piany, płynu i muzyczka ^.^. A i lubie do mycia płyn Palmolive "mleko+miód". ;)
Taaaaaaaaaa to jak mój kuzyn on też taki model ( 17 lat ma jakby co). Codziennie robi sobie fryzure na żel a po każdym posiłku myje zęby pastą za 15 zł :] ( nie wiem czy wybielająca ale możliwe). Pytam sie go skąd masz tyle kasy na to a on
-Hehe rodzice mi dają więc ja nic nie trace.
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

I porami i po jedzeniu. Średnio 8 razy dziennie
Można przesadzić z myciem żebów w myśl zasady: "Co za duzo to niezdrowo".

Od nadmiernego mycia zębów niszczy się szkliwo i potem zwała - trzeba bedzie rwać :P
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, styl życia”