Kosmetyki, makijaże, ubiór etc :]

Tutaj można toczyć rozmowy o zdrowym trybie życia, dawać porady, ro zmawiać o modzie i stylu.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Grzybek Z Octu pisze:Zapodaj zdjęcie, to może uwierzymy XD
Się jutro zrobi, w tej chwili nie mam jak ;]
Grzybek Z Octu pisze:No ale tak, ochroniarz w młynie powinien być łysy! :>
Tak sroga myśl przebiegła mi przed oczyma... ale po przycięciu na krótko wygląda całkiem znośnie, więc jakoś nie czułem potrzeby cutowania na pałę :lol: Broda oczywiście pozostała!
Grzybek Z Octu pisze:(żeby móc w pełni cieszyć się mąką :) )
Ależ się ucieszyłem jak mi semoliny z mąką zmieszanej kiedyś kumpel na młynie dał na małej łopatce dał do powąchania (podobno dziwny zapach miała) i jak zawąchłem - pacnął mi tym w nos. Wniosek - zatoki mąki nie lubią, bardzo. A takich dowcipów z brodą wśród młynarzy jest dużo... XD
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Gveir pisze: Kajam się! Kajam się w pyle i śluzie mej podłości, pełen obrzydzenia dla własnej słabości...
Odmów trzy razy Master of Puppets i dwa razy Reign in Blood i żałuj za swoje grzechy... :twisted:
Gveir pisze: Rada - zawsze można założyć niesforne kosmyki za uszy, pomyśl o tym...
U mnie to już dawno nie wystarcza, tylko opaska na włosy jakoś pomaga. :) To samo na WFie.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

dark_raven pisze:Odmów trzy razy Master of Puppets i dwa razy Reign in Blood i żałuj za swoje grzechy... :twisted:
Litania do Jotun i trzy razy dziennie The Gallery sama do tego nasuwana jest mi przez jeszcze jakoś aktywne sumienie... o grzeszny jam! :(
dark_raven pisze:U mnie to już dawno nie wystarcza, tylko opaska na włosy jakoś pomaga. :) To samo na WFie.
Jakoś nie mogę sobie Ciebie w opasce wyobrazić ;]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Gratuluje(?)xD zmiany wizerunku;))
Patrz, ja w piątek podcięłam końcówki xD
Gveir pisze:Zimno jak jasna cholera... No i siebie samego w lustrze nie mogę poznać :lol: Najgorsze jest przyzwyczajenie się
W sumie sama sie zastanawiam, jaki szok bym przezyła gdybym się obcięła;)...narazie pozostaje mi szok, jakiego doznałam swego czasu po 'ognistej' farbie.

Btw. Lato w pełni...wiecie co chcę tu napisać :roll: ....byle do września.
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Garnet pisze:Gratuluje(?)xD zmiany wizerunku;))
Dziękuję ^^" Ale żebym chociaż to zrobił dobrowolnie... :P
Garnet pisze:Patrz, ja w piątek podcięłam końcówki xD
Coś widać na rzeczy z tym piątkiem było... XD
Garnet pisze:W sumie sama sie zastanawiam, jaki szok bym przezyła gdybym się obcięła;)...narazie pozostaje mi szok, jakiego doznałam swego czasu po 'ognistej' farbie.
Jeżeli zawsze miłaś długie włosy zapewniam, że szok bytby po prostu niesamowity XD Chociaż dawnemi czasy miałem wielką chęć na bardzo ciemny fiolet, to jednak się nie odważyłem... ;]
Garnet pisze:Btw. Lato w pełni...wiecie co chcę tu napisać :roll: ....byle do września.
Oj nie marudź - mhrok i zuo można też w lecie propagować, w promieniach palącego słońca! ;>
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Gveir pisze:Broda oczywiście pozostała!
A myślałeś kiedyś, żeby zrobić z niej warkoczyk? Wiesz, taki co mają rockowcy i w ogóle tacy ałtsajderzy. Całkiem fajnie to wygląda.
Może kiedyś wymyślą glany na lato, takie sandałowate i będzie luzik :?: Póki co, to możesz w razie czego bez problemów na budowy wbijać, buty ochronne masz _^_
Pozdro.
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Nienormalny_PS2 pisze:Może kiedyś wymyślą glany na lato, takie sandałowate i będzie luzik :?:
ja proponuje sandałki, takie z targu najlepiej... w chlodniejsze dni lub jesli nie chcesz pobrudzić sobie stóp, to założ do tego skarpetki! koniecznie białe, a jak jakieś wzorzyste masz (np. kwiatki) to już w ogóle - wypas :lol: nie dość, że stylowe, to jeszcze przewiewne :lol:
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nienormalny_PS2 pisze:A myślałeś kiedyś, żeby zrobić z niej warkoczyk? Wiesz, taki co mają rockowcy i w ogóle tacy ałtsajderzy. Całkiem fajnie to wygląda.
Ogólnie rzecz biorąc byłoby to bardzo zacne - chociażby dzisiaj i wczoraj widziałem osobnika z takim naturalnym akcesorium należącego do Bractwa Rycerskiego z Torunia podczas ochrony Turnieju Rycerskiego na zamku w Golubiu. Zastanowię się, ale bródka musi przyrosnąć nieco, zwłaszcza że jest regularnie przycinana.
Nienormalny_PS2 pisze:Może kiedyś wymyślą glany na lato, takie sandałowate i będzie luzik :?: Póki co, to możesz w razie czego bez problemów na budowy wbijać, buty ochronne masz _^_
Proste - skórzane, czarne sandały z podeszwą od glana, wysokie za kostki, z charakterystycznym tyłem ze zwykłych i metalowym przodem - widziałem nawet kiedyś takie :]
Gagarin pisze:w chlodniejsze dni lub jesli nie chcesz pobrudzić sobie stóp, to założ do tego skarpetki! koniecznie białe, a jak jakieś wzorzyste masz (np. kwiatki) to już w ogóle - wypas :lol:
Choryś :lol: Czasem nawet w glanach chodzę bez skarpet. Uwaga: rzecz tylko dla noszących takie ortopedyki przez kilka lat, inaczej krwawe rany, obtarcia i potężny ból natychmiastowo gwarantowane!
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

Chciałabym tylko zawiadomić wszystkich zainteresowanych, że urodziny mam w październiku
DO WANT!
Takie: http://www.etsy.com/view_listing.php?li ... d=14437648
Takie: http://www.etsy.com/view_listing.php?li ... d=14471546
Numery 5,6,10,21: http://www.etsy.com/view_listing.php?li ... d=14197831
I to też: http://www.modcloth.com/store//ModCloth ... Pepper+Set
I to: http://www.modcloth.com/store/Womens/Ac ... ld+Pendant
A jeszcze lepiej to: http://www.modcloth.com/store/Womens/Ac ... d+Necklace
I to: http://www.modcloth.com/store/Womens/Ac ... arty+Scarf

:D
chyba każdy normalny facet (albo i nienormalny facet) wie, ze skarpetki i sandały są fatalne i zakazane, ale np. nie tylko w Polsce tak sie nosi - i nie tylko faceci, spotkalem kilka kobiet z takim połączeniem i nie były Polkami :]
tak a propos sandałów i skarpetek - to moj ojciec i brat tak noszą... (wiem siara XD) i jak im powiedziałem, że wyglądają jak para wieśniaków z obory i remizy to omal mnie nie zlinczowali... więc wiecie, to nie tak łatwo wyplewić XD
Sam jesteś wieśniak z remizy! Ja tak nosiłam, dopóki miałam jeszcze jakieś skarpetki :P (czy siedem linków do stron z biżuterią/ciuchami, wrzuconych przez dziołchę odzianą standardowo w portki i koszulę z białoruskiego dżinsu, oznacza że chore geny moich przodków zaczęły się ujawniać, czy po prostu zbliża się marzec? :lol: )
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Gveir pisze:Uwaga: rzecz tylko dla noszących takie ortopedyki przez kilka lat, inaczej krwawe rany, obtarcia i potężny ból natychmiastowo gwarantowane!
już nie zgrywaj takiego twardziela :P zbieraj cebule i baw sie z marchewkami :P
Isia pisze:Chciałabym tylko zawiadomić wszystkich zainteresowanych, że urodziny mam w październiku
DO WANT!
ej te rzeczy są straszne... jeszcze kolorowa mini, kozaczki w kwiatki i sto różnych koralików na szyi. Jakieś plastikowe i kolorowe badziewie na uszach... lol jak cyrk na głowie :P
Isia pisze:Ja tak nosiłam, dopóki miałam jeszcze jakieś skarpetki :P
mam nadzieje, że Abe interweniował i specjalnie Ci wszystkie rozwalił, żebyś nie przynosiła wstydu rodzinie... zobacz jaki mądry brat! i jak dba o Wasze dobre imię! ceń go i szanuj i rób mu obiady :P
Isia pisze:chore geny moich przodków zaczęły się ujawniać, czy po prostu zbliża się marzec?
myślę, że to po prostu okres dojrzewania... :>
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

mam nadzieje, że Abe interweniował i specjalnie Ci wszystkie rozwalił, żebyś nie przynosiła wstydu rodzinie... zobacz jaki mądry brat! i jak dba o Wasze dobre imię! ceń go szanuj i rób mu obiady :P
On od dziesiątego roku życia żywi się wyłącznie we własnym zakresie :P Jak mu raz zrobiłam kanapkę, to uciekł, a nie miała zębów i nie goniła go :roll: Abe ogólnie się mnie wstydzi, chowa się przed moimi koleżankami (tymi ładnymi!) i nic na to nie poradzę :P
A skarpetki zdezintegrowały się same.
jeszcze kolorowa mini, kozaczki w kwiatki i sto różnych koralików na szyi.
Wiesz co (zaskoczę Cię) - jako jedyna (starsza niż 6 lat) dziołcha w promieniu paru ładnych kilometrów nie mam przekłutych uszu, nie noszę biżuterii i nie używam dezodorantów ani innych smrodków (mam AZS! i znowu wyłażą mi objawy :sad: ). Miniówkę miałam w życiu jedną (czarną) i nigdy jej nie włożyłam (dostałam w prezencie - ludzie dają mi dziwne przezenty, bez dwóch zdań).
Chyba po prostu lubię kupować kolorowe śmietki...
(a w ogóle, to mnie się podobają. Te rzeczy :P)
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Isia pisze:nie mam przekłutych uszu, nie noszę biżuterii i
[eviljoke mode on]

...i majtek? :>

[eviljoke mode off]
Isia pisze:mam AZS!
No to nie zazdroszczę. Wiem mniej więcej jak to się ma do codziennego funkcjonowania, ale i często do własnej samooceny. Mam jednak nadzieję, że nie smarujesz skóry twarzy maścią sterydową, jak moja kumpela przez kilkanaście lat...ta "kuracja" prawie pozbawiła jej skóry :/
Abe ogólnie się mnie wstydzi, chowa się przed moimi koleżankami (tymi ładnymi!) i nic na to nie poradzę
Epic. Pewnie dlatego jest takim abstraktem :>
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, styl życia”