Zdrowe odżywianie, zdrowy styl życia

Tutaj można toczyć rozmowy o zdrowym trybie życia, dawać porady, ro zmawiać o modzie i stylu.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Tęsknię za Erelenem i jego gadkami na temat wegetarianizmu przy wtórze chórku z GoGo jako koryfeuszką.
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

wegatarianizm jest zuy... ;) nie rozumiem/podziwiam ludzi zywiących się samymi warzywami, owocami czy rybami... dla mnie to nie do pojęcia jak mozna nie zjeść mięsa przynajmniej raz w tygodniu (raz w tygodniu - skrajne minimum). Ale ogólnie wegetarianie mają wstręt do mięsa czy po prostu (najzwyczajniej mówiąc) katują się, zeby nie ruszyć mięsa - mimo ogromnej chęci?

mniaaaaaaaaaaam http://www.gazdowokuznia.pl/graphics/menu/Golonka.jpg
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Gagarin pisze:mniaaaaaaaaaaam http://www.gazdowokuznia....enu/Golonka.jpg
bleeeeeeeee :x

Wiesz Gagarin kwestia przyzwyczajenia ;) Ja nie rozumiem za to frutuarian, którzy żywią się tylko tym co spadnie ( np. jabłka, gruszki, orzechy... wszystko nie zerwane, tylko zebrane z ziemi) to jest dopiero hardkor ;)
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Poprostu jedna z forum sekciarstwa. To jest zuo, to trzeba tępić.
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Wegetarian wmawiających mi, że mięso nie jest niezbędne do prawidłowego rozwoju/funkcjonowania organizmu mam dosyć, choć często muszę wyrazić przynajmniej minimum akceptacji na takie poglądy. Fanatyzm, jaki temu nurtowi towarzyszy dorównuje niekiedy słuchaczom radia Maryja. Moja cierpliwość skończyła się, gdy kolega z liceum zaczął jako swoje 'dowody' za słusznością Vege cytować wersy Koranu. O rewolucji i mordowaniu mięsożerców też coś wspominał żartem, ale fakt jest taki, że tego typu zapaleńcy istnieją- a skoro tak, chcę mieć z niebezpiecznymi hipokrytami jak najmniej do czynienia.
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Piter
Kupo!
Kupo!
Posty: 177
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 15:00
Lokalizacja: Lubawka

Post autor: Piter »

kilmindaro pisze:A wegetarian popieram tylko w tym, żeby nie zabijać zwierzątek, chyba że z sensownego powodu (by zaspokoić głód, na przykład
uhu, widać mądrość przychodzi z wiekiem.... :grin:
ten wegetarianizm ( dobrze?) to dobra sprawa, szkoda że ja jednak bym tak nie mógł :P (za bardzo lubie mięsko:P ) ale jestem pełen podziwu dla nich i mimo że nie jestem jednym z nich to w 100% ich popieram :grin:
"Wstąp do armii, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich."
"Wybieramy sobie przyjaciół, wybieramy wrogów, ale Bóg daje nam sąsiadów."
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Ja nie wiem w czy tu ich popierac...

Pełen podziwu tez nie jestem , bo kazdy je to co lubi, ja np. nie lubie i nie jem żadnych owocow i jakos zyje.
Awatar użytkownika
Piter
Kupo!
Kupo!
Posty: 177
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 15:00
Lokalizacja: Lubawka

Post autor: Piter »

Kimahri pisze:Ja nie wiem w czy tu ich popierac...
każdy ma swoje poglądy, zajżyj kiedyś do masarni :shock:
"Wstąp do armii, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich."
"Wybieramy sobie przyjaciół, wybieramy wrogów, ale Bóg daje nam sąsiadów."
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

owoce sa pycha :P

A co do wegetarianizmu - ja tez bym nie wytrzymała nie jedząc mieca, ale dieta wegetraiańska jest bardzo ciekawa. Przez to, ze mam kolezanke wegetariankę, zamiast rozbijac się po pizzeriach jak gdzies wychodziłysmy to szłśymy do green way'a ( taka siec barów wegetariańskich jak ktos nie wie :p ) ......Teraz już praktycznie nigdzie indziej nie jadam na mieście, tylko lece na naleśniki z owocami, tortille albo pierogi ( pierogi sa boskie ....pieczone, z warzywkami ^^)

A dlaczego??? bo płaci sie o wiele mniej niż za jakis fastfood, poza tym jak idę z siostra to mozemy sie we dwie najeść jedną porcją, jedzonko nie dość, ze pyszne, to do tego bardzo sycące i zdrowe (:

I zarażam tym moich znajomych ^^
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Ireth pisze:owoce sa pycha :P
Nie watpie ^^ ale nie moja wina ,ze jak jakiegos wloze do buzi , to mam odruch wymiotny...
Piter pisze:każdy ma swoje poglądy, zajżyj kiedyś do masarni :shock:
Nie mam zamiaru _^_
Awatar użytkownika
Piter
Kupo!
Kupo!
Posty: 177
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 15:00
Lokalizacja: Lubawka

Post autor: Piter »

owoce sa pycha :P
no ba! ostatnio w moim domu wylądował ananas z obstrukcją instrugi jak go pokroić, ale nikt sie za niego nie zabiera, a ja sie boje :P
Ata diet wegetariańska to ciekawy pomysł, tylko sie boje że jeszcze bardziej schudna:P
"Wstąp do armii, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich."
"Wybieramy sobie przyjaciół, wybieramy wrogów, ale Bóg daje nam sąsiadów."
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

moja kolezanka jakos od 4 lat nie je mięsa, a mimo to jeszcze przez ostatni rok jeszcze przytyła O_o ....i na chudzielca mi nigdy nie wygladała ( ja bym chciała wygladać :D )...zalezy co się wcina (: ....mi sie to papu strasznie podoba, dużo warzywek, ziół, takie kolorowe ^________^
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Piter
Kupo!
Kupo!
Posty: 177
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 15:00
Lokalizacja: Lubawka

Post autor: Piter »

Ireth pisze:(: ....mi sie to papu strasznie podoba, dużo warzywek, ziół, takie kolorowe ^________^
mmm.. aż sie głodny zrobiłem.... ja to jem duzo i wszystko a dalej wyglądam jak wieszak :x
ale ciul, :P jakos trzeba z tym żyć :P
"Wstąp do armii, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich."
"Wybieramy sobie przyjaciół, wybieramy wrogów, ale Bóg daje nam sąsiadów."
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Owoce - tak, ale nie wszystkie, bo takiego mango czy ananasa ruszyć nie mogę, bo vomit sam się zbiera na miejscu... Warzywa - oprócz marchew nic (marchewy prosto z pola, takie że jeszcze piasek w zębach trzeszczy - suuuper :D ).
Piter pisze:każdy ma swoje poglądy, zajżyj kiedyś do masarni :shock:
Zajrzałem, byłem, ba - sam uczestniczę regularnie w mordowaniu świniaka na mięso (ale nie zabijam - nie potrafiłbym), wcale nie jest mi z tym dobrze, ale mięso trzeba jeść, inaczej rady nie dam :sad:
Ireth pisze:....Teraz już praktycznie nigdzie indziej nie jadam na mieście, tylko lece na naleśniki z owocami, tortille albo pierogi ( pierogi sa boskie ....pieczone, z warzywkami ^^)
A to serio takie dobre? Trza by spróbować ^^
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

No mi smakuje Gveir ^______^ ... koktajle maja świetne i za bezcen XD ( a tłumy tam są takie, ze kolejka jest az na zewnatrz ...przynajmniej w Gdyni -_- ....a pomysleć ,ze 1,5 roku temu mało kto tam zaglądał O_o )

a ja akurat uwielbiam ananas(a), szczególnie w pizzy, pizza bez ananasa to nie pizza :D
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, styl życia”