Jak szaleć, to szaleć- sporty różne

Tutaj można toczyć rozmowy o zdrowym trybie życia, dawać porady, ro zmawiać o modzie i stylu.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Sephiria pisze:
Kairi-chan pisze:okazało się że jestem uczulona na konie czy siano(...) mogłam się kiedyś na to zapisać, ale mus-musem musiałm zrezygnować
Naprawdę ci współczuje kairi - bardzo chorowita jesteś, nic dziwnego, że ci ciężko.
w przypadku ścianki nie chodzi tu o zdrowie... po prostu kasa, nie pasujący termin, brak znajomych, brak miejsc w odpowiedniej grupie wiekowej itp
Sephiria pisze:pod warunkiem, że bierzemy pieski na spacer
ach, mój piesek uwielbia spacerki
tylko ostrzegam, bo jest trochę silny.... nawet łańcuch dla krów go nie utrzyma.... jedynie dla byka sie spełnił, ale za to się tak poskręcał że skrócił się do dł. ok 1,5 m
ostatecznie trzeba było psa przestać wiązać bo się pod fundamenty płotu dokopał XD (nie kopał.... po prostu biegał tyle i łańcuch wyrzeźbił XD)
no i jak znajdzie rzeczkę lub kałużę to się napewno w niej wykompie a potem bedzie się łasił ^_^
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Kairi-chan pisze:ostatecznie trzeba było psa przestać wiązać bo się pod fundamenty płotu dokopał XD
Tak jak mój Misiorek- złota szukał obok garażu :)

Kairi-chan pisze:po prostu kasa, nie pasujący termin, brak znajomych, brak miejsc w odpowiedniej grupie wiekowej itp
No to pech, faktycznie...
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Jedyny temat który mnie w tym dziale interesuje.. no to zaczynamy...
Lubię popływać... dobrze czuje się w wodzie :-) Czerpie z tego radość...
Kiedyś jeździłem dużo na rowerze.. teraz niestety jakoś jeżdzę mniej... :(
Również kiedyś grałem bardzo dużo w tenisa.. teraz gram mniej... ale nadal umiem porządnie machać rakietą... Cóż... trzeba wreszcie jakoś zorganizować sobie czas.. bo samo pływanie to nic, chciałbym więcej grać w tenisa...
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

ja też kiedyś jeździłam konno!!!

polecam zwłaszcza kłusem na wardym siodle na kucyku z górki :wink: chyba tydzień nie mogłam usiąść na tyłek :wink:

Ja uwielbiam spacerować ...roweru nie lubie ..wole rolki..

...a ścianka ...gdyby nie moja chora reka moze bym sie troche powspinała, ale nigdy mnei w tą srone jakoś nie ciagnęło ..... 8)

niech męsk częśc też tu zawita:( przecież o sportach można rozmawiać w nieskończoność ....to gry zespołowe, to sporty ekstremalne ( miał ktoś ochote moze skakać na bunge???) ....temamt świetny według mnie :wink:

cieszymy sie thompson że ci temat pasuje ...moze nie bedzie tak źle???
Orion

Post autor: Orion »

Ze sportów to teraz uprawiam jazdę na rowerze,bieganie,czasami pływam.Jak tylko się zrobi pogoda to ruszam na podbój szos nowym motorem :].

Kiedyś grałem w nogę,nawet byłem w klubie ale mi się piłka znudziła.
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Ireth pisze: miał ktoś ochote moze skakać na bunge???
zawsze o tym marzyłam.... i zawsze o tym marzyć będę dopóki się nie spełni (mam taką skrytą nadzieję)

ze sportów ekstremalnych pociąga mnie wszystko co w powietrzu.... bunge, skoki spadochronowe, zjazdy na linach, paralotnia.... ach, jak mi sie to wszystko marzy
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Kairi-chan pisze:ach, jak mi sie to wszystko marzy
Mnie też, ale cała (tragi)komedia polega na tym, że mam jednocześnie lęk wysokości...
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

pływanko, biegi, tenis stołowy, karate i jeszcze kilka innych...
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Izrail pisze:karate
POWAŻNIE??!! :grin:
Ja też:D
Jakie?? :)
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Karate jako sport walki czy sztuka walki? Bo to różnica...
Tylko nie kłaniaj się mistrzowi ani obrazkom na ścianie, bo to jak pakt z siłami zła! - tak mówił ksiądz egzorcysta :]
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

White SeeD pisze:Karate jako sport walki czy sztuka walki? Bo to różnica...
Sztuka.

White SeeD pisze:Tylko nie kłaniaj się mistrzowi ani obrazkom na ścianie, bo to jak pakt z siłami zła!
Muszę na następnym treningu uświadomić Cyryla, że Funak nie może już wisieć na ścianie, w takim razie... :wink:
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Hm. Tak na serio o tym mówił. Nawet jeśli robisz to dla żartów, od niechcenia, otwierasz się na jakieśtam oddziaływania. To może być naprawdę niebezpieczne, tak jak medytacja, osiąganie nirwany itp.

Można się z tego śmiać, ale ja mam dowody, że trochę w tym jest prawdy O_O
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Karate - oczywiście Tradcyjne styl: Shotokan

Heh, fajnie się kłania Funakoshiemu...

Lady Luck jaki masz pas?
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
tom

Post autor: tom »

bardzo lubię judo, pływanie, jazdę na nartach uwielbiam, może być tenis stołowy, siatkówka, koszykówka, jazda na rowerze. Byle nie piłka nożna i biegi
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Izrail, mój przyjacielu po fachu :D
Trenuję od jakichś sześciu i pół roku.
Pasek mam w ślicznym wiosennym kolorze zieleni- i nie będę zdawać dalej, bo nie trenuję po to, by zdobywać stopnie. To moje hobby.

A z tymi ukłonami, no cóż... Nie chodzi tutaj o popadanie w jakiś trans... Po prostu szanowanie starej tradycji i tyle. Miszczu to miszczu, ale nic więcej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, styl życia”