Jak szaleć, to szaleć- sporty różne

Tutaj można toczyć rozmowy o zdrowym trybie życia, dawać porady, ro zmawiać o modzie i stylu.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

trybit pisze:Ale chodzi o samego faceta (zostawmy pogodę i lody truskawkowe z kiszonymi ogórkami). Jeśli gość jest nie wiadomo nawet, jak bardzo inteligentny, ale otyły, bądź chudy jak szkielet kurczaka, to przeciętna kobieta, prędzej spojrzy na tego wysportowanego...
Bzdura. Codziennie widuje ileś par, gdzie on to koszmar nad koszmary, a ona szprycha etc.
Lepszy chuderlak niż Pudzian.
Ci w sam raz to rzadkość.
Awatar użytkownika
trybit
Kupo!
Kupo!
Posty: 25
Rejestracja: pt 07 gru, 2007 16:16
Lokalizacja: Z domu...

Post autor: trybit »

Jare jare... Właśnie o tych "w sam raz" mi chodziło, nie o Pudzianów (o zgrozo).

BTW. Dziękuję za wypowiedź. Jako pierwsza kobieta otrzymuje Pani nagrodę w postaci czerwonego Poloneza - do odebrania na najbliższej stacji BP :D
You complete my fate
The world unwinds inside of me
You complete my fate
The halo crawls away
You repeat my fate
Rewinding all we can
You refill my place
You refill my place

Come and save me
Come and save me
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Go Go Yubari pisze:
trybit pisze:Ale chodzi o samego faceta (zostawmy pogodę i lody truskawkowe z kiszonymi ogórkami). Jeśli gość jest nie wiadomo nawet, jak bardzo inteligentny, ale otyły, bądź chudy jak szkielet kurczaka, to przeciętna kobieta, prędzej spojrzy na tego wysportowanego...
Bzdura. Codziennie widuje ileś par, gdzie on to koszmar nad koszmary, a ona szprycha etc.
Lepszy chuderlak niż Pudzian.
Ci w sam raz to rzadkość.
Dlatego ja się z jednej strony cieszę, że jestem "za chudy" >.<" ...
Awatar użytkownika
Mati-san
Kupo!
Kupo!
Posty: 31
Rejestracja: pt 16 lis, 2007 18:05
Lokalizacja: Opalenica

Post autor: Mati-san »

Swego czasu trenując karate natknąłem się na ciekawy odłam sztuk walki, a mianowicie tzw. Extreme Martial Arts (XMA) albo poprostu trickowanie. Polegał on w zasadzie wyłącznie na akrobacjach np. salta, gwiazdy (normalne, na jednej ręce, bez rąk), różnych kopniakach, sprężynkach, fiflakach itd. Jest to sztuka bardzo podobna do Kaponiery...znaczy się Capoeiry,zresztą dużo ruchów zostało "zaporzyczonych" z capo. Makaki, Parafuso (moje ulubione) i takie tam. Sam trochę próbowałem. Niestety zbyt wielkiego wachlarzu ruchów nie miałem, zakończyłem przygodę z tym sportem kontuzją (staw skokowy...paskudna kontuzja).
Jakby kogoś to interesowało to podam kilka samplerów imo wymiatarzy:
http://youtube.com/watch?v=bMpwSXqQCrs
http://youtube.com/watch?v=agtbx9rJopg
http://youtube.com/watch?v=1-TXOTapI0g
http://youtube.com/watch?v=F-O9N39s2q0
http://youtube.com/watch?v=WHtPWOXPHts
http://youtube.com/watch?v=m-ZUlzhyl4M
http://youtube.com/watch?v=_S8-AAn386g

I jeszcze dwie fajne stronki:
www.bilang.com
www.trickstutorials.com
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Dobry znajomy w zeszłym miesiącu postanowił sprawić sobie sprzęt do kite-surfingu. Wyniosło go to około 1 800 pln. W pakiecie ma deskę, latawiec, olinowanie, dodatkowe zabezpieczenia pod latawiec, kask i to zdaje się tyle. Problem pojawił się z kursem obsługi tego wszystkiego bo godzina takiej przyjemności kosztuje stówke. Żeby nauczyć się podstaw podobno wystarczy 8h. Niefajnie.. ale sama zabawa jest przednia choć niewątpliwie niebezpieczna i odradzam amatorom sportów ekstremalnych naukę obejścia się z latawcem bez potrzebnej wiedzy. Wczoraj "lataliśmy" na plaży w Łebie i chociaż dziś jestem z lekka poobijany to muszę przyznać, że warto uzbierać sobie kasę i się w to pobawić :)
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Awatar użytkownika
Arxel
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 17 cze, 2008 19:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arxel »

Ja ostatnio ze znajomymi sercem i duszą oddaliśmy się pokerowi (texas hold'em). Było nie było - sport, na Eurosporcie transmisje lecą. :P Tylko że muskulatura się jakoś za bardzo nie rozwija... :|
Hajże-ho!
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Chyba, że piwko do tego pokera. Mięsień piwny również wymaga treningu.
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Od jakiegoś czasu z kolesiem jeździmy sobie do lasu, na proste zwykłe bieganie. Czasami robimy jeszcze jakieś sprinty, lub ćwiczenia rozmaite (bo tam jest ta cała "ścieżka zdrowia").
I nie mam pojęcia czemu, ale najlepiej mi się to robi jak pada deszcz albo jak teraz - jest sporo śniegu.
Awatar użytkownika
Dyzio_USSJ
Kupo!
Kupo!
Posty: 162
Rejestracja: wt 22 sie, 2006 16:04
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Dyzio_USSJ »

Nienormalny_PS2 pisze:Od jakiegoś czasu z kolesiem jeździmy sobie do lasu, na proste zwykłe bieganie. Czasami robimy jeszcze jakieś sprinty, lub ćwiczenia rozmaite (bo tam jest ta cała "ścieżka zdrowia").
I nie mam pojęcia czemu, ale najlepiej mi się to robi jak pada deszcz albo jak teraz - jest sporo śniegu.
Też biegam ;), grunt to dobry ubiór i obuwie przede wszystkim. To, że jest śnieg jest o tyle lepsze, że dosyć dobrze amortyzuje. Ja biegam po kostce brukowej, chodnikowej i asfalcie także różnica jest dla mnie kolosalna no i stopy są mniej podatne na jakiekolwiek urazy choć czasówka gorsza o 10-15 sekund.

Swoją drogą fajny jest ten melancholijny klimat przez ten śnieg...

Biegaj, biegaj. To jedna z niewielu dyscyplin sportowych, która jest uniwersalna gdyż rozwija pod każdym względem.
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

Jedyny sportowy temat na Krypcie?

Ogląda ktoś NFL? Wczorajszej nocy odbył się 47 Superbowl, tytuł zgarnęli Ravensi z Baltimore (imo zasłużenie), przebojem wieczoru został Jacoby Jones, któremu udało się pobić rekord runa w historii pucharu - 109 jardów (czyli koło 100 metrów), zakończone oczywiście przyłożeniem:). Z wrażenia nawet światło zgasło:). Nawet, jak się nie interesujesz tym sportem, warto sprawdzić.
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Obejrzałem pierwszą połowę, bo usłyszałem że gra drużyna nazwana na moją cześć. Oczywiście skopali tyłki tym drugim, chociaż za cholerę nie ogarniałem co się dzieje. Drugiej połowy już nie widziałem bo miałem egzamin następnego dnia rano :/
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
kamila12345

Post autor: kamila12345 »

Uwielbiam jeździć na rowerze, pływać, jeździć na nartach, jeździć konno i grać w siatkówkę. :D
oskar0608

Post autor: oskar0608 »

duzo rzeczy uwielbiasz Kamila:D
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

BRYKIET KOMINKOWY

:500:
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Buszy

Post autor: Buszy »

Skakanie na skakance? ^^
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, styl życia”