Jak szaleć, to szaleć- sporty różne

Tutaj można toczyć rozmowy o zdrowym trybie życia, dawać porady, ro zmawiać o modzie i stylu.

Moderator: Moderatorzy

Mati-San

Post autor: Mati-San »

Hehe u mnie basen "budują" już od 5 lat ale narazie jedyne co jest to wyrównany grunt.
Jeżeli można to zaliczyć do sportu to wymienię też Air Soft Gun. To taka odmiana paintballu, strzelamy się replikami autentycznych broni. Amunicjom są kulki (plastykowe, kałczukowe itp.). Jest to też mniej bolesny sport od paintballu ale wymagana jest ochrona na oczy. O ile seryjne modele są w miare bezpieczne to upgrage'owane potrafią być niebezpieczne. Więcej informacji o ASG na stronie www.wmasg.pl
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Ireth pisze:czasem ma ochote tak sobie pojachac na spacer do lasu
Daleko to ty nie masz :P
Ile dni juz cie wyciągam :twisted:
Ireth pisze:..i teraz robimy zakłady kiedy splajtuje
W Gniewinie się trzyma, więc w xxxx ( ;) ) myślę, że też sobie jeszcze pobędzie troszku :)
Dyzio

Post autor: Dyzio »

Ja umiem dobrze pływać i grać w siatkówkę, ale przestałem sie interesować tradycyjnymi sportami a mianowicie zaczełem uprawiać sporty EXTREMALNE :twisted:, tańczyłem przez krótki czas breakdance mianowicie 2 miesiące. Później byłem skate'rem czyli jazda na snowboardzie i deskorolce tu już dłużej półtora roku ale teraz przerzuciłem sie na co innego Le Parkour ( jeśli widział ktoś film Yamakasi - Nowocześni Ninja lub Skok po Londynie na Discovery to wie o co chodzi :) ), w końcu odkryłem jaki sport będe uprawiał tym razem na dłuuuuuuuuuugo :D, Le Parkour ( Free Run ) to jest to !
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Ten ciągle z tym Le Parkour :P
Aa, Dyzio, mam dla ciebie dobrą nowinę- otóż skojarzyłam ten film po prostu o czasie :D
Oglądałam :D
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Le Parkour - wypas ale trzeba mieć predyspozycje. Moja młodsza siostra zaczyna się bawić ze szczecińskimi free run'owcami.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Orion

Post autor: Orion »

Wreszcie się zaczęła prawdziwa wiosna i w sobotę wreszcie pojeździliśmy sobie na motorach :].Mięśnie bolą ale jednak trochę kilometrów się zrobiło.Naprawdę świetna zabawa :smile: .
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

a ja może w lato zaczne biegać tak z godzinkę rano ;) przynajmniej schudne :)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Xellos

Post autor: Xellos »

Ja zostanę przy mojej gale ;) ewentualnie pojeżdże na rowerku :)
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Xellos pisze:ewentualnie pojeżdże na rowerku
ja też bym pojeździła ale nie mam z kim :sad:
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

nienawidze rowerów....wole samochody :wink:

jesli chodzi o sporty to dnia bym nie przeżył bez mojej piłki do kosza...
Dyzio

Post autor: Dyzio »

Eiko pisze:
Xellos pisze:ewentualnie pojeżdże na rowerku
ja też bym pojeździła ale nie mam z kim :sad:
Samemu właśnie fajnie :]. Z kimś to można jechać na dłuższą trase np: 5-10 km po jakimś terenku albo z kimś można jeszcze jeździć po mieście :twisted:
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Dyzio pisze:Samemu właśnie fajnie
jak dla mnie nie nawet nie mam do kogo gęby otworzyć a ja muszę gadać
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Xellos

Post autor: Xellos »

Ostatni na W-f-ie mieliśmy skoki wzwyż flopem (nie wiem jak to się pisze :grin: ) na początku szło mi nieźle, ale poprzeczka (dosłownie) ciągle szła w górę i w końcu kiedy była już wysoko, przy moim skoku zrzuciłem poprzeczkę i na nią rąbnąłem ze sporej wyskości... narazie mam przez to dosyć skoków wzwyż :x
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Xellos pisze:narazie mam przez to dosyć skoków wzwyż
heh ja na W-fie nie skaczę wzwyż tylko przez skrzynię i nawet to fajne :grin: ale wiem że nigdy nie zrobię ani gwiazdy ani nie stanę na rękach :roll: (to też ćwiczymy na W-fie
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Ja na w-fie zawsze lubiłam gimnastykę :]
Drążek jest nawet fajny :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, styl życia”