Jak szaleć, to szaleć- sporty różne

Tutaj można toczyć rozmowy o zdrowym trybie życia, dawać porady, ro zmawiać o modzie i stylu.

Moderator: Moderatorzy

Kamil

Post autor: Kamil »

ja preferuje jazde wyczynową na rowerze...takie rózne wywijasy na rowerze a potem siniaki na nogach :)
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Lady Luck pisze:Pasek mam w ślicznym wiosennym kolorze zieleni
Mój jest w kolorze paskudnego brązu... :cry:
Lady Luck pisze:nie trenuję po to, by zdobywać stopnie
Nas to wręcz opiepsają jak nie zdajemy :lol:
Lady Luck pisze:Trenuję od jakichś sześciu i pół roku.
:shock: Ja też :!:
Koki pisze:Karate jako sport walki czy sztuka walki? Bo to różnica...
A jakaż to?
Karate sportowe to "nawalanka", karetki przyjeżdżają co 2 minuty, chodzi tylko o to żeby załatwić. W tradycyjnym sprawa ma się nieco inaczej. Chodzi nie o "bij zabij" tylko bardziej o precyzję, dokładność, samodoskonalenie no i, jak pisała LL, tradycję.
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
White SeeD

Post autor: White SeeD »

W sztuce walki poza ciałem trenujemy też umysł.
Hm, za dużo tu sceptyków na forum (hi, Koki!). Ach, co sobie będę palce na klawiaturze ścierał :].
Orion

Post autor: Orion »

Szkoda tylko,że w polsce najpopularniejszą "sztuką walki" jest lanie się bejzbolami i siekierami po meczach :].
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Lady Luck pisze:"sportowe hobby"??
chyba siatkowka

niczego nie uprawiam tak "zawodowo"
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
White SeeD

Post autor: White SeeD »

siatkowka
Kocham, uwielbiam, mogę grać w nią godzinami.
A teraz niespodzianka: nienawidzę piłki nożnej. Całą podstawówkę tylko noga, noga... przecież to jest okropnie nudne. A jak widzę tych facetów w długich skarpetach ganiających za piłeczką, to aż mnie skręca ze śmiechu.
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Z nogi to sie tylko dobrze ogląda MŚ i ME. Reszta to chała.
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

mi w gimnazjum obrzydzili siatkówke tak, że juz bardziej chyba nie mozna :/

w ogóle to nie lubie chyba żadnych gier zespołowych ....no moze piłka ręczna ujdzie...
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Z gier zespołowych, to lubię siatkówkę i kosza.. ale takiego...hmm...niestandardowego ;) Po treningu zazwyczaj bierzemy piłkę do kosza i ma to z tym sportem tyle wspólnego, że są dwie drużyny i piołka, którą trzeba wrzucić do obręczy.. ;) nie ważne jak :D
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Koki, Koki ;)

Fakt, że to sportowe karate jest jakby nieco przesadzonym obrazem, ale tradycyjne... jest po prostu początkiem i ćwiczeniem do sportowego. W tradycyjnym wyrabiasz dokładność technik, etc. a w sportowym chodzi o to, żeby zrobić komuś "kuku" szybciej, niż on tobie. Czyli jak w każdym innym sporcie walki.
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

A 16 kwietnia Mistrzostwa Polski w karate tradycyjnym... będzie na co patrzeć <zaciera łapki :wink: >
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Ze sportów jakie uprawiam regularnie wymienię pływanie - troche latek mi już zlaciało od czasu gdy zacząłem pływać. W moim miasteczku nie ma basenu więc jeżdzę do Poznania na basen Olimpii.
Inne sporty jakie uprawiam (ale nie regularnie) to koszykówka, jazda na rowerze i tenis stołowy (tak sobie myśle czy nie kupić nowej rakietki bo stara już ledwo zipie :lol: )
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

heh ...baseny ...ja lubie basen ..w mojej wioseczce wybudowali basen ..i teraz robimy zakłady kiedy splajtuje :wink: .....ehh ..ale fajnie jest mieć basen .....gdyby nie to ze nie mam na niego czasu ani checi :/

ja jeszcze uprawiam wyczynową jazdę autobusem :D
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

A ja nie umiem pływać ;( A chciałbym się nauczyć ;( A najlepsza nauczycielka to piękna dziewczyna (to samo tyczyło się jazdy na koniu, nie miałem zamiaru wsiąść, aż, ekchem :D).
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

ehhh ..Erelen.....jakbyś musiał piekną damę ratować to byś się od razu nauczył, co????

jazda konna jest fajna ..troche jeździłam ..ale teraz nie mam gdzie .. :D

ekhmm...no dobra ...anonimowa już nie jestem, więc prawda taka , ze mam koło siebie trzy stadniny, tylko mi sie jeździć nie chce :wink:

ale czasem ma ochote tak sobie pojachac na spacer do lasu ....( patrzy na las).....eeehhhhh
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, styl życia”