Jak szaleć, to szaleć- sporty różne

Tutaj można toczyć rozmowy o zdrowym trybie życia, dawać porady, ro zmawiać o modzie i stylu.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

cóz ...jakos nie mogłam zrozumiec ideii tego sportu O_o ..ide sobie raz z koleżanką przy plazy w Gdyni, a tu grupa kolesi stoi przy murku i skaczą przez niego po kolei jak te koziołki @___@


...widocznie się nie znam, ja tam wole nie naduzywać dobrodziejstw grawitacji :D

Niech mi ktos wytłumaczy co jest fajnego w skakniu po murach /trzepakach/ławkach czy czym tak jeszce ...ta kwestia mnie naprawde intryguje :]
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Ireth pisze:Niech mi ktos wytłumaczy co jest fajnego w skakniu po murach /trzepakach/ławkach czy czym tak jeszce ...ta kwestia mnie naprawde intryguje :]
Oooooo wszystko :) nie wiem jakos nie potrafie tego wytlumaczyc. Ktos lubi skakac, a ktos jezdzic na rowerze, tylko ze przy le parkour jest wiecej emocji :) Poprostu fajnie gdzies sobie isc, i widziesz jakis murek ktory jest dlugi i duzo czasu zajmie przejscie go, no to wtedy przeskakujesz go np. Monkeyem.
Ja tez tego nie nawidzilem jak szedlem z kolegami i tu jeden przeskoczy kosz na smieci, a drugi co innego, irytowalo mnie to, potem sam zaczolem i zrozumialem ze to fajne jest :)
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 120
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Nawet nie chodzi i o samo przeskakiwanie.Tricki mają być tylko do pomocy. Główne założenie to było żeby przebiec[dz?] z punktu A do punktu B w linii prostej. Reszte rozpisze innym razem ;]
I przyjdzie śmierć na skrzydłach pieśni,
W niej owoc zbrodni już dojrzewa,
I wreszcie koniec wasz się ziści,
I wreszcie harfa nam zaśpiewa!
Kuja

Post autor: Kuja »

Fajnie to wyglada ale ja wole chyba dalej swoje rajdy i wyscigi, tylko mam autko po dzwonie i jestem chwilowo uziemiony. ehhhh
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 120
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Widzisz. Ja radze sobie jak mogę :D bo cóż innego może robić drugoklasista który zamula całymi dniami? :D
I przyjdzie śmierć na skrzydłach pieśni,
W niej owoc zbrodni już dojrzewa,
I wreszcie koniec wasz się ziści,
I wreszcie harfa nam zaśpiewa!
Awatar użytkownika
wewa
Kupo!
Kupo!
Posty: 30
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 10:41

Post autor: wewa »

bardzo proste pytanie:[shadow=red][/shadow] UCZYĆ SIĘ!!
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Rozmawiamy o sportach tak, zbyt wiele nauki nie sprawi że będziesz wyglądał i przede wszystkim czuł się dobrze.

Dzisiaj siadłem na bulwarze i też widziałem tych kolesi od fiflaków. Potem zjawiło się kilka osób od kapoeiry (nie wiem czy tak się to pisze). Nie mam nic przeciwko i całkiem fajnie to wygląda ale nie mogłem patrzeć dłużej niż ok 5 minut bo miny na twarzach i wózek mode "on" u tych kolesi zirytował mnie ponad wszelkie granice wytrzymałości...
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

HWDPIS pisze:bo cóż innego może robić drugoklasista który zamula całymi dniami? :D
Hmmmm moze poprostu nie zamulaj, tylko wyjdz do ludzi :)
Ja narazie zajmuje sie pilka nozna, (reprezetuje szkole ^^ ) w poniedzialek turniej, i teraz wole juz porgac sobie w pilke niz poskakac po barierkach.
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 120
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Widzisz w tym rzecz że mnie nie ciągnie do grania w gałe[może dlatego bo nie umiem].
Dante pisze:wózek mode "on"
ee?najpewniej chodziło Ci tu o szpan[ja jestem mało domyślny :D]. Ja napisałem że wole skakać wieczorami albo w miejscach gdzie nie ma ludzi bo po prsotu mnie to rozprasza a i jakoś szpanować to za bardzo nie ma czym :/ sport jak każdy inny
I przyjdzie śmierć na skrzydłach pieśni,
W niej owoc zbrodni już dojrzewa,
I wreszcie koniec wasz się ziści,
I wreszcie harfa nam zaśpiewa!
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Tak o to chodziło, jestem przekonany że nie każdy w ten sposób do tego podchodzi i fajnie że odbywa się to w centrum miasta jest na co popatrzeć przynajmniej.Ale fakt faktem że znajdą się ewenementy które z fajnego widowiska zrobią coś odpychającego. W każdym razie miłej zabawy.
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 120
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Dante pisze:Ale fakt faktem że znajdą się ewenementy które z fajnego widowiska zrobią coś odpychającego
Możesz podać jakiś przykład? Obiecuje że już wtedy się odczepie i przynajmniej w razie czego będę wiedział czego mam nie robić xD
I przyjdzie śmierć na skrzydłach pieśni,
W niej owoc zbrodni już dojrzewa,
I wreszcie koniec wasz się ziści,
I wreszcie harfa nam zaśpiewa!
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

Chodzi o to że niektórzy potrafią pokazać coś naprawdę dobrego ale brakuje im czegoś takiego jak skromność i dystans do samego siebie i swoich umiejętności. Robia to raczej na pokaz niż dla czystej przyjemności i satysfakcji. Zwykła popisówa. :roll:

Odnośnie skakania przez murki i wdrapywania sie na ściany to musze powiedzieć że rzeczywiście jest co podziwiać jeśli ktoś to potrafi robić dobrze. To tak jak w każdym sporcie - trening czyni mistrza :wink:

Z innej beczki. Niedawno z kumplem zaczęliśmy po całej ziomowej przerwie okupować naszego osiedlowego kosza. Po 10 minutach grania pomyśleliśmy że lepiej przejść na wcześniejszą emeryture bo po co ryzykować zdrowiem :lol
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Macie tu 4 linki do filmikow z 3 moimi ulubinymi pilkarzami :)
http://www.youtube.com/watch?v=5aNegB5M ... rch=nakata - Hidetoshi Nakata
http://www.youtube.com/watch?v=YhpJ3USg ... ch=larsson - Henrik Larsson (troche dlugo sie rozkreca ale warto poczekac ;) )
http://www.youtube.com/watch?v=wsmeSgUT ... h=kluivert - Patric Kluivert
http://www.youtube.com/watch?v=b0xcLM-n ... h=kluivert - Tu tez :)
Milego ogladania :wink:
skrocz

Post autor: skrocz »

konie - niesamowita sprawa. Wspaniałe zwierzęta, można powiedzię, że jazda konna uzależnia, chociaż trochę boli na początku.
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

Taaaaaa ....ale jak się chce dobrze jeździć to trzeba sie temu poświeceć ....konno jeżdżę tylko trochę, tyle co by sobie pokłusować :wink:

Ale masz racje, cos niesamowitego ....a już dawno nie jeździłam :/
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, styl życia”