Jak szaleć, to szaleć- sporty różne

Tutaj można toczyć rozmowy o zdrowym trybie życia, dawać porady, ro zmawiać o modzie i stylu.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

ja kilka dobrych lat poświeciłem koniom... genialny sport, tylko taki średnio bezpieczny :> zależyt jakiego konia dosiadasz, gdzie jeździsz i jakie masz umiejętności :) zaliczyłem pare takich gleb, że gdyby nie toczek, to prawdopodobnie kopnąłbym kalendarz... (może to dlatego jestem taki głupi :P ). Jezdziłem na różnych koniach, raz dosiadłem araba... geeeez to to dopiero zasuwa jak złe... zwykły galop dla araba to jak galop wyciągniety dla np. wielkopolskiego - fajne przeżycie :)
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
targaroth

Post autor: targaroth »

to jest sport!! http://patrz.pl/?33870 ale czy to jest człowiek??

[ Dodano: Nie 09 Lip, 2006 19:45 ]
a tutaj mamy koszykarzy :) http://patryk.over.kacpa.patrz.pl/

[ Dodano: Nie 09 Lip, 2006 19:51 ]
a tu- skateboarding :) http://balonowa.rampa.patrz.pl/
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Jak by ktos jeszcze nie wiedzial to Kuszczak na 99% jest w Man Utd.

http://www.anglia.goal.pl/index.php?str ... s&id=63257
Awatar użytkownika
wewa
Kupo!
Kupo!
Posty: 30
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 10:41

Post autor: wewa »

OOOO!
zeszlo na moja pasje...
kanie sa naprawde super tylka jak tu juz wspomnialo trza sie temu poswiecic bez reszty. Uwielbiam jak po truszku sie dogaduje z koniem, znajduje wspolny jezyk. Ja tylko raz zaliczylam glebe rok temu ale jezdze juz od... bardzo dawna.
Gagarin pisze:galop dla araba to jak galop wyciągniety dla np. wielkopolskiego
ee..... nie przesadzaj. Pojechalam raz w teren na malej czarnej chuculce i myslalam ze nic specjalnego bedzie i zostane w tyle a ona miala w dupie taki dopalacz ze musialam niezle ja trzymac.
Dla mnie bylo przyzyciem jazda na WIELKIM angloarabie (mialam 10 lat i bylam malutka) i skakalam wielkie przeszkody ze az mi mozg stana a dla niego to byl chleb powszedni. Tak to jest jak sie wsiada na jakiegos napalonego skocznego ogiera.
ale nic mnie bardziej nie rajcuje niz tereny po puszczy knyszynskiej pod bialymstokiem.... oh. cudo
Gagarin pisze:genialny sport, tylko taki średnio bezpieczny
e tam. jazda na nartach jest duzo bardziej niebezpieczna. w te wakacje spotkalam 3 osoby ktore nie moga uprawiac sportu z powodu zjechanych kolan. Sport jak inne i tak samo rownie niebezpieczne.
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

wewa pisze:Sport jak inne i tak samo rownie niebezpieczne.
Czy ja wiem czy bilard jest tak nie bezpieczny jak jazda konna^^
targaroth

Post autor: targaroth »

Kimahri pisze:
wewa pisze:Sport jak inne i tak samo rownie niebezpieczne.
Czy ja wiem czy bilard jest tak nie bezpieczny jak jazda konna^^
ja myśle że curling jest bardzo niebezpieczny.. no bo jak taki "szczotkarz" będzie sobie chodzxił z szczotka na ramieniu to odwracajac sie może komuś żęby wybić... tfu! brutalny sport!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

e tam kiedyś ktoś tak walną bilą że kolesiowi czoło rozwaliło więc...
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Dyzio_USSJ
Kupo!
Kupo!
Posty: 162
Rejestracja: wt 22 sie, 2006 16:04
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Dyzio_USSJ »

Trochę odświeżę ten temat bo widzę że dawno nikt tu nie zaglądał. Ja przede wszystkim trenuję i polecam innym kulturystykę, moim zdaniem najlepszy sport by wyrobić sobie w miarę ładną sylwetkę i zwiększyć siłę a jeśli ktoś ma problem z tłuszczem lub ma nadwagę i chce szybko pozbyć się tłuszczu w pewnych miejscach to również to jest dobry sport (oczywiście wraz z aerobami). Uprawiam również Le Parkour (nawet się połamałem przy tym ale dalej trenuje heh) który jest również wspaniałym sportem a z gier zespołowych to piłka nożna i unihok (tzw. hokej na hali ale nie wiem czy dobrze to napisałem). Parę osób widzę poleca nurkowanie na basenie czy też pływanie owszem obydwa sporty są dobre i w naszym kraju przede wszystkim pływanie jest najbardziej rozpowszechniane i ogólno dostępne w szkołach gdzie również uczą pływać. Co do nurkowania nie wiem czy inni tak mają ale gdy ja za pierwszym razem nurkuję tak na około 3-4 metrów i popływam żabką tak około minutę, półtora minuty (zależy jak rozłożę siły i ile wezmę powietrza w usta) to gdy wypłynę i po krótkim odpoczynku znów zanurkuję to po prostu czuje straszny ból w bębenkach i nie jestem w stanie dalej nurkować na dużych głębokościach. Możliwe że moje uszy nie wytrzymują ciśnienia lub jest to wada spowodowana zapaleniem ucha które w dzieciństwie miałem bardzo często nawet do tego stopnia że groziło mi obcięcie ucha ale raczej to ciśnienie dlatego jeśli zamierzam nurkować w basenie, jeziorze czy w morzu zawsze biorę czepek i również pływam w nim.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Dyzio_USSJ pisze:Ja przede wszystkim trenuję i polecam innym kulturystykę, moim zdaniem najlepszy sport by wyrobić sobie w miarę ładną sylwetkę
Moda na sylwetkę kulturysty minęła razem z modą na białe skarpetki i mokasyny ;) Ale jak ktoś nie przegina z budowaniem bicepsa to moze wyglądać całkiem fajnie XD
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Ivy pisze:Ale jak ktoś nie przegina z budowaniem bicepsa to moze wyglądać całkiem fajnie XD
Jasne ćwiczyć można, ale najgorzej jak się anabolikami ktoś wspomaga... Nieraz jak widzę takich "po przejściach", to aż mi ich się żal robi XD Nienaturalnie szerocy (tzw. ABS`y-> Absolutny Brak Szyji :lol: )
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Ivy pisze:Moda na sylwetkę kulturysty minęła razem z modą na białe skarpetki i mokasyny
o_O Tutaj się nie zgodzę... imo ma własnie swój renesans.. przynajmniej w moim mieście :D Jak jeszcze 5 lat temu siłowni można było szukać niczym igły w stogu siana, tak dziś jest ich od cholery. I cały czas się mnożą. Mało tego, wielu urządza sobie własne mini-siłownie w swoich piwnicach o_O Wszyscy pakują jak szaleni. Ja się czymam z dlaeka od takich miejsc :]
Awatar użytkownika
Dyzio_USSJ
Kupo!
Kupo!
Posty: 162
Rejestracja: wt 22 sie, 2006 16:04
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Dyzio_USSJ »

Ivy pisze:
Dyzio_USSJ pisze:Ja przede wszystkim trenuję i polecam innym kulturystykę, moim zdaniem najlepszy sport by wyrobić sobie w miarę ładną sylwetkę
Moda na sylwetkę kulturysty minęła razem z modą na białe skarpetki i mokasyny ;) Ale jak ktoś nie przegina z budowaniem bicepsa to moze wyglądać całkiem fajnie XD
Hehe no nie wiem czy na to minęła moda ostatnio właśnie sporo osób w moim wieku lub młodszych bierze się za ,,pakowanie'' ale większość najczęściej odwala kiche chociaż niektórzy mają naprawde zadziwiające efekty że nieraz wpadam w kompleksy przez to (najczęściej na sportowych forach dyskusyjnych). Co do sterydów raczej nie zamierzam ich stosować. Hmmm Cierń a co powiesz o ludziach którzy stosowali synthol :shock:?? To już jest straszne że im się to jeszcze podoba :570: przykład Greg Valentino.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Jaco pisze:imo ma własnie swój renesans.. przynajmniej w moim mieście :D Jak jeszcze 5 lat temu siłowni można było szukać niczym igły w stogu siana, tak dziś jest ich od cholery. I cały czas się mnożą. Mało tego, wielu urządza sobie własne mini-siłownie w swoich piwnicach o_O Wszyscy pakują jak szaleni.
Czy ja wiem, rzadko widuję klony Schwarzeneggera na ulicach :lol: Siłownia słuzy raczej ogólnej poprawie kondycji, a nie tylko "pakowaniu bicepsa". Dowiedziono też,że kobiety od dawna nie szaleją za mięśniakami- wolą chudzielców, a nie takie potwory: http://www.phonservice.de/Bb/Mr_Olympia ... negger.jpg :D
Cierń pisze:Nieraz jak widzę takich "po przejściach", to aż mi ich się żal robi XD Nienaturalnie szerocy (tzw. ABS`y-> Absolutny Brak Szyji :lol:
Taki juz mają styl- fura, dresik, dyskoteka i pomarańczowa dziewczyna tleniona na żółty blond.
Dyzio_USSJ pisze:ostatnio właśnie sporo osób w moim wieku lub młodszych bierze się za ,,pakowanie''
Strach się bać T__T

Btw nie mam pojęcia jak można z własnej woli zrobić sobie taką krzywdę:
Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz 03 wrz, 2006 19:03 przez Ivy, łącznie zmieniany 1 raz.
skip to lou

Post autor: skip to lou »

zgadzam sie z przedmowca, teraz w modzie sa kluby fitness i silownie, jak to moi koledzy fachowo nazywaja "lultem ciala", sam regularnie uczeszczam do takiego klubu ale raczej dla zagospodarowania nadmiaru wolnego czasu niz obsesji na punkcie wlasnego wygladu, pozatym zawsze milo popatrzec na trenujace, wysportowane kobiety :D

osobiscie musze wam polecic koszykowke, wspanialy sport, szybki i efektowny, na dobra sprawe bardzo kontaktowy, niesamowite emocje i wspaniala zabawa zawsze gwarantoawane
sam gram w kosza odkad pamietam, co prawda nigdy profesjonalnie tylko na ulicy, nie wyobrazam sobie zycia bez basketu, tak jak bez grania na konsoli :)
Awatar użytkownika
Dyzio_USSJ
Kupo!
Kupo!
Posty: 162
Rejestracja: wt 22 sie, 2006 16:04
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Dyzio_USSJ »

Fakt to prawda Schwarzenegger miał duże problemy z znalezieniem sobie żony ale w końcu jakoś mu się udało. W sumie jeszcze wtedy kulturystyka jeszcze jakoś w miarę ładnie wyglądała ale teraz?? Pogoń za wymiarami i nienaturalne rozmiary przykład Ronnie Coleman popatrzcie na jego nogi, większy obwód w udach niż w klatce czy brzuchu a chodzi głównie o to by sylwetka była zbudowania harmonijnie czego na dzisiejszych zawodach Mr.Olympia w większości brak.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, styl życia”