Jak szaleć, to szaleć- sporty różne

Tutaj można toczyć rozmowy o zdrowym trybie życia, dawać porady, ro zmawiać o modzie i stylu.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Lady Luck pisze:Ja na w-fie zawsze lubiłam gimnastykę :]
a ja za to uwielbiam grać w siatkówkę i nawet lubię piłkę ręczną
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Elektrodek

Post autor: Elektrodek »

a my na wf mamy ciagle unihokej. Fajne to coś. A zreszta od niedawna zaczełem biegać po olsztynie.
Rinciaq

Post autor: Rinciaq »

Hehee, nasz W-F jest fajny ostatnio mielismy gimnastyke, ktora polegala na: robcie sobie co chcecie, ale potem 3 rzeczy z 6 musicie zaliczyc ; )
Czasami jest jeszcze fajniej, przychodzimy na lekcje, jest zbiorka poczym pani udaje sie na kawe do kantorka a my robimy co chcemy. Zeby stwarzac pozory po skonczonej lekcji pani pyta sie w co gralysmy ==' Kocham W-F ; p

A co do sportów uwielbiam taniec (wszelkiej maści ; )) ostatnio jazde konna i sztuki walki, ale ostatnio nie mam czasu : / no i oczywiscie my beloved siatkowka ; )
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Ha, zapomniałam o tym temacie zupełnie :)
Niestety ja tak dobrze na w-f`ie nie mam... :(
Zawsze musimy begać kilometry.. :(
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Ja wymyśliłem nowy sport ekstremalny, aż chcę się pochwalić :) Uprawiam go wraz z dwoma kumplami, a polega na: nieprzygotywywaniu się do kolosów z łaciny :D
Rinciaq

Post autor: Rinciaq »

Zapomnialam powiedziec jak fajna jest nasza sala gimnastyczna otóż:
-jest zimno
-jezeli na dworzu pada to wszedzie porozstawiane sa miseczki bo dach przecieka XD
-do niedawna w jednej ze scian byla duza dziura, ale ja załatali w koncu bo pilki nam tam wpadaly
-jak sie udezy pilka w sufit to pada snieg Oo (styropian)

i ogolnie jest fajnie ; )


a jeszcze do sportów zapomnialam dopisac snowboard _^_ krotka pamiec ; p
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Rinciaq pisze:A co do sportów uwielbiam taniec
Ja szczególnie zapragnęłam tańczyć towarzysko po tańcu z gwiazdami, ale niestety... nie mam partnera do tańca :sad:

Rin masz świetną salę ;) Nie dośc, że taki W-F to jeszcze taka frajda :)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Rinciaq

Post autor: Rinciaq »

towarzysko tanczylam jakies 5 lat i teraz staram sie wrocic ^^
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

dodajmy jeszcze że nasza sala to resztki po przedwojennym kościle ( albo powojennym?) i cały sie sypie, zsatnie mamy jedną na 20 osób, i musimy zcasem wchodzić na zmiany bo si nie mieścimy ...-_-" w-f rula :wink:

a ja ostatnio ok 2-3 razy w tygodniu chodze na basen i jest fajnie :wink:
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Rinciaq

Post autor: Rinciaq »

Ireth pisze:dodajmy jeszcze że nasza sala to resztki po przedwojennym kościle ( albo powojennym?)
to jest stara kaplica...moja qzynka byla tam chrzszczona XD
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Nienawidzę basenu... No chyba, że aquapark :grin: . To wy razem chodzicie do szkoły??
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

no coś w tym stylu -_-" ..w każym bądź razie nie da sie tam nic zrobić, bo sie zaczyna sypac ...

ja tańcyłam ....5 lat ..i towarzysko roczek .......i fajnie było ^^

jakieś 5 lat temu ( z rin znam sie od 3 ), stałyśmy koo siebie na turnieju, ale sie nie pamietamy ^^ ( offtop :D)
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

A ja nie umiem pływać :( A bardzo chciałbym się nauczyć :/ Ale tak trochę głupio pójść na basen, bo jeszcze będą mnie wytykali palcami, że taki stary a pływać się nie nauczyłem :(
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Nie martw się, nie jesteś sam :) Ja też nie umiem pływać :) Co prawda kartę mam, ale to chyba fart zwykły...
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Spoko Erelen. Ja też jestem pływak podniełazik. Mam "zawał" po 20 metrach.

Też kiedys tańczyłem towarzysko przez ponad dwa lata ale się znudziłem tym i niepojechałem na turniej kwalifikacyjny na jakąś tam klasę (decyzję podjąłem przed samym wyjazdem na turniej :P).

Dzisiaj miałem mecz w piłkę na boisku o godzinie... 12'00. Do tego sędzia nie dojechał i zaczeliśmy o 12'45 z dwoma przypadkowymi... pijakami.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, styl życia”