Kosmetyki, makijaże, ubiór etc :]

Tutaj można toczyć rozmowy o zdrowym trybie życia, dawać porady, ro zmawiać o modzie i stylu.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Garnet pisze:XD widzisz a mogles wejsc np na forum www.wizaz.pl ,podpisac sie nickiem kobiecym i sie spytac ;]
a przy okazji nie wychodzić z domu :D widzisz jaki luz

Ireth pisze:ale kiedyś mi zaświtał taki pomysł żeby sobie zrobic pasemka
ja se zrobiłam ale nic nie było widać:/
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

wysłałem nawet mamę do fryzjera by się spytał czy lepiej farbować czy wodą utlenioną rozjaśniać
i co? co jest bardziej szkodliwe?
przeciez kazdy chyba facet jest od niego przystojnieszy
I hate you :646:
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Kairi-chan pisze:I hate you
Kairi nie wpadaj w szał :lol:

a nie mam pomysłu jak się obciąć następnym razem :sad: może znacie jakieś fajne fryzurki?? powiedzcie (pytanie bardziej do dziewczyn/kobiet)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Diva Kairi-Chan pisze: co? co jest bardziej szkodliwe?
Zdaniem tego fryzjera farba, gdyż po wodzie utlenionej włosy szybciej się odnawiają i woda utleniona tak nie niszczy cebulek ^^ Ale też wodą utlenioną nie zrobi się z szatyna blondynem, rozjaśnienie jest podobno niewielkie :)
Diva Kairi-Chan pisze:
Cytat:
przeciez kazdy chyba facet jest od niego przystojnieszy
I hate you
Kairi nie martw się, ode mnie nie ma już przystojniejszych :D
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Ireth pisze:ale kiedyś mi zaświtał taki pomysł żeby sobie zrobic pasemka
Po pasemkach też są odrosty, z włosów się robi miszmasz... ostatnio doszło do tego, że przed położeniem pasemek musiałam całą głowę farbować na mój oryginalny kolor włosów. Inaczej b. głupio by wyszło. -__-
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Ireth pisze:taaa..ale odrosty wygladają głupio, a włosy mam długie i ścinanie ich nie jest najlepszym pomysłem
bo odrosty tzreba po prostu farbowac jak sie znacznie uwidocznia ;)

Kairi-chan pisze:I hate you
zostaje mi tylko sie powiesic...
swoja droga jelsi nienawidzisz ludiz tlyko za to ze maja inne poglady,upodobania od Twoich to zycze powodzenia w zyciu

Erelen_Galakar pisze: rozjaśnienie jest podobno niewielkie
dlatego wlasnie stosuja to ludzie o blond wlosach najczesciej a szcegolnie z farbowanymi blond

Eiko pisze:może znacie jakieś fajne fryzurki??
zalezy jakie masz wlosy..dlugie ..krotkie..polecam wlasnie takei strony ala wizaz czy tez nawet wizyte u fryzjera po porady-tez kiedys tak zrobilam ;]


pasemka..to jest taka chwilowa radosc..pozniej jak sie to zleje i zaczyna schodzic nie jest to ciekawe -_-
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Eiko, spójrz na swojego avatara :D
Najlepiej ci poradzimy (my- kobiety, baba Erelen się nie liczy :P ), kiedy napiszesz nam, jak długie masz włosy :) Dokładnie tak, jak napisała Garnet ;)
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Lady Luck pisze:Najlepiej ci poradzimy (my- kobiety, baba Erelen się nie liczy ), kiedy napiszesz nam, jak długie masz włosy
okej mam włosy takie prawie do ramion kończą się może centymetr przed ;) wow Erelen baba- od kiedy :?: :?: :lol:
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Eiko nie przejmuj się Lady Luck znowu piła benzynę i jej odbija ^^
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Erelen_Galakar pisze:Eiko nie przejmuj się Lady Luck znowu piła benzynę i jej odbija ^^
a już myślałam że coś przegapiłam :lol:
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Erelen_Galakar pisze:Lady Luck znowu piła benzynę i jej odbija
Już nie wspomnę, że ta benzyna to od ciebie była... :roll:

Eiko pisze:okej mam włosy takie prawie do ramion kończą się może centymetr przed
Hmm... wycieniuj je może...
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Lady Luck pisze:Hmm... wycieniuj je może...
Eiko nie słuchaj jej, noś takie włosy w których ci najwygodniej, gdyż kobieta wygląda pięknie bez względu na fryzurę, a ważne abyś ty się dobrze czuła :) Poza tym ja lubie trzy typy włosów u dziewczyn:
1. Długie, do pasa, luźno opuszczane, z piękną opaską (czy jak to się zwie) z przodu, aby włosy nie opadały na oczy.
2. Długie zaplątane w jeden warkocz przynejmniej do pasa. A i aby ten warkocz nie był taki gruby ja u góralek tylko taki cieniutki.
3. Na chłopaka, takie dziewczyny wyjątkowo na mnie działają, oczywiście nie idealnie jak chłopak, ale wy już same zapewne wiecie.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

wycieniowałam je już a i tak wyglądają... no comment

[ Dodano: Czw 07 Kwi, 2005 ]
Erelen_Galakar pisze:Eiko nie słuchaj jej, noś takie włosy w których ci najwygodniej, gdyż kobieta wygląda pięknie bez względu na fryzurę, a ważne abyś ty się dobrze czuła
o ja chcę je zmienić i tak się w moich włosach dobrze nie czuję...
Erelen_Galakar pisze:1. Długie, do pasa, luźno opuszczane, z piękną opaską (czy jak to się zwie) z przodu, aby włosy nie opadały na oczy.
czyżbyś myślał o fryzurze ala Garnet :lol:
Erelen_Galakar pisze:3. Na chłopaka
dzięki ale nie skorzystam :lol:
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Eiko pisze:czyżbyś myślał o fryzurze ala Garnet
Nie a`la Umi Ryuuzaki jeśli już :) Nie wiem jak wygląda Garnet :)
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Erelen_Galakar pisze:Nie wiem jak wygląda Garnet
ala Garnet ta oryginalna (jeśli chodzi o imię) z FFIX
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, styl życia”