Zdrowe odżywianie, zdrowy styl życia

Tutaj można toczyć rozmowy o zdrowym trybie życia, dawać porady, ro zmawiać o modzie i stylu.

Moderator: Moderatorzy

Orion

Post autor: Orion »

Staram się zdrowo odżywiać,chociaż czasami przegrywam z apetytem :].
Ale podobnie jak White nie wiem co bym musiał robić żeby przytyć.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

A to szczęściarze :P Ja na odwrót mam :/ Muszę jeść tak żeby nie przytyć, a tak czy siak nie lubię fast foodów i innych takim to tym się nie martwię... 8)

Ps. A skąd ja mam niby to wziąć, skoro jedyną specjalnością w regionie jest Kiszka?! :roll:

[ Dodano: Wto 22 Mar, 2005 ]
Jadł może kto? :lol: :D
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ireth pisze:odchudzanie-czyli nie jedzenie nic albo życie na jakiś otrębach prowadzi do wyniszczenia organizmu...i w efekty jojo
Też błędnie. Taką samą dietę mozna stosować przy odchudzaniu jak i zwykłym odchudzaniu. Przy samym odchudzaniu liczy się także odpowiedni ruch i konsultacja lekarska. Efekt jo-jo powstaje głównie z zaniedbania: "A schudłem/am już wystarczająco, moge znów wcinac czipsy i pizzę i popijać colą". To nie tak. Chcesz byc zdrowy i piekny? Dbaj o siebie ZAWSZE.
White SeeD pisze:Mam taką przemianę materii, że nie utyję, nawet gdy będę chciał, więc jem sobie co mi się podoba, oczywiście najchętniej te bardzo niezdrowe potrawy (McDonalds, KFC, pizza itp).
Znam wielu takich farciarzy. Ale to, że nie tyjesz nie znaczy wcale, że nie trujesz swego organizmu. O ile KFC zrozumiem, bo lubię, o tyle w McD nie jadam i nie będę jadać.
White SeeD pisze:Aby uprzedzić tych, co chcą mi dawać dobre rady- wiem, że źle robię, miałem nawet problemy z wątrobą, ale jakoś niczego mnie to nie nauczyło :].
Przynajmniej sam przyznajesz, że się trujesz ;)
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

White SeeD pisze:Mam taką przemianę materii, że nie utyję, nawet gdy będę chciał
Na ostatnim bilansie (czyli dość dawno temu...) dowiedziałam się tego samego, ale wolę nie zapeszać :wink:

White SeeD pisze:jem sobie co mi się podoba
Ja też.
Szczególnie około 22-giej... wtedy to mam apetyt, że hej!
Bonifacy_i_zdun pisze:Jadł może kto?
Nie.
A polecasz?? :grin:
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Lady Luck pisze: Nie.
A polecasz??
Jeżeli lubisz jelito grube, napakowane zmieliną kartoflą z sadłem i do tego cebula- proszę bardzo :] Aha... kiszki były niby wcześniej szlamowane. ;)
glamorous vamp
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Bonifacy_i_zdun pisze:Jeżeli lubisz jelito grube, napakowane zmieliną kartoflą z sadłem i do tego cebula- proszę bardzo :] Aha... kiszki były niby wcześniej szlamowane.
eee...
To może ja oddam swoją porcję komuś innemu..
Jacyś chętni??
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

:597: zaskoczona potrawą? :P :]
glamorous vamp
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Oj, Boni, Boni...
Masz w zanadrzu jeszcze jakieś?? ;)

Czy to prawda, że małpie móżdżki podaje się gzieśtamwkrajujakimścogoniepamiętam jako rarytas??
Hmm...
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Masz w zanadrzu jeszcze jakieś??
hagis?
Lady Luck pisze:Czy to prawda, że małpie móżdżki podaje się gzieśtamwkrajujakimścogoniepamiętam jako rarytas??
http://www.bokane.org/abtom/archives/20 ... key_b.html
Orion

Post autor: Orion »

Ludzie gorsze rzeczy jedzą,kiedyś na discovery oglądałem dokument o eskimosach.Pokazywali jak jedli surową fokę.Ale to jeszcze pikuś,potem zjedli zawartość jelita(każdy wie o co chodzi).Myślałem że zwymiotuje.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Orion - ZDROWE odżywianie, a nie "chcecie bym sprawił, że zwrócicie obiad", PLEASE? :roll:
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

lol... ja czytałem książkę autora na K... Kamińskiego? Niee... inaczej jakoś...
Tam to dopiero jedli potrawki :shock:
Z drugiej strony jednak ciekawe, że głód utrzymujący się przez dłuższy okres czasu uodparnia na trucizny, no na strychninę :shock:
glamorous vamp
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Poważnie?
Nie wiedziałam...
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Zjedz kiszkę.
glamorous vamp
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Nie nazwę :) Za bardzo cię szanuję :) Poza tym wiesz o co mi chodziło (że jadam tyle samo na obiad, śniadanie i kolację :D). Nie czepiaj się szczegółów bo w nich diabeł tkwi :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, styl życia”