Kosmetyki, makijaże, ubiór etc :]

Tutaj można toczyć rozmowy o zdrowym trybie życia, dawać porady, ro zmawiać o modzie i stylu.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

te buty sa ...piekne *_*

anyway, Ivy jesli nie znasz tych stronek, to moze Cie zainteresuja :]
http://gothicdream.prv.pl/ sprowadzaja buty z zagranicy...ale jakie buty ^_^ (te niektore platformy^^") przed dostawa towaru mozna robic zamowienia na konkretna pare
http://www.atelierbizarre.com/index.php ... og&k_id=98 maja 3 rodzaje platform
skip to lou pisze:pozatym na zime nie moglabys pokazac ich w calej okazalosci
?? w zime chodze w spodniczkach,aby wlasnie buty bylo ladnie widac...rajstopki i zakolanowki zreszta tez^^"
skip to lou pisze:nie wiem czy wymysla kiedykolwiek bardziej seksowna rzecz
a ja myslalam,ze gorsety sa naj sexi :wink:
Ivy pisze: Mogliby jeszcze takie cudeńka sprzedawać w sklepach >_<
na allegro widzialam, w kolorze niebieskim i bialym;P
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Garnet pisze:http://gothicdream.prv.pl/ sprowadzaja buty z zagranicy...ale jakie buty ^_^ (te niektore platformy^^") przed dostawa towaru mozna robic zamowienia na konkretna pare
http://www.atelierbizarre...katalog&k_id=98 maja 3 rodzaje platform
*______* Nie tylko buty są świetne- ceny też w miarę przystępne (w porównaniu do tego, co można przeważnie zobaczyć w sklepach)

a skoro już o butach mowa to w journalu na DA znalazłam ciekawą stronkę- wysyłasz własny projekt butów i czekasz na opinie ludzi. Jeśli projekt wygrywa- szyją ci wymarzone buty za darmo :D : http://www.fluevog.com/code/os.php
Mozna pomóc KarinComie w spełnieniu jej marzeń xD: http://www.fluevog.com/code/os.php?pp=1&p=2 Polacy powinni sobie pomagać ( a poza tym te buty są cudowne)
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

dobra zaczne od tych butów... są śmieszne :) chodzić w takich to tak jakby chodzić na cegłach? :> dobra, tak na serio to mnie kojarzą się z... wampirami, ale nie mam pojęcia dlaczego. Przecież w takich klocach na nogach można się zabic! a te klamry są badziajskie... Zrobić takie platformy sportowe i wzrost np. do siatkówki nie będzie już taki potrzebny... na zasadzie: masz 170cm i chcesz być środkowym? no problemo... masz tu patformy z 30cm podeszwa i jedziesz :] a te skarpety czy cokolwiek to jest z tymi guzikami... są też śmieszne :) ale fajne :P
a co do gorsetów, to Granek ma racje - są seksowne... grrrr gorset.... grrrrr Garnet a Ty nosisz takie te mocno usztywniane? które służące muszą je wiązać? :D czy to takie prowizorki gorsetów? :P
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
skip to lou

Post autor: skip to lou »

Garnet pisze:a ja myslalam,ze gorsety sa naj sexi :wink:
hmmm dalas mi do myslenia heh, po przejrzeniu kilku zdjec gorsetow i skarpetek doszedlem do wiosku, ze wszystko zalezy od kobiety, ktora ma je na sobie :P teraz powazniejednak widok zgrabnych nog kobiecych w tych skarpetkach mmmmniam... poezja

apeluje do wszystkich kobiet w polsce: ZACZNIJCIE NOSIC TAKIE SKARPETKI !!!
Gagarin pisze:chcesz być środkowym? no problemo... masz tu patformy z 30cm podeszwa i jedziesz :]
powiem Ci wcale nie glupi pomysl :) haha do kosza by mi sie przydaly, zawsze marzylem zeby byc centrem, troche niestabilnie by bylo, no ale w dobie komputeryzacji wszystko idzie do przodu w takim tempie, ze za kilka lat... kto wie :D
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Powracam do tematu butów- szukanie w sklepach nie ma sensu, bo w tym roku zapanowała jakaś tragiczna moda na futrzaki, albo zimowe szpilki >_< Niedługo grudzień a ja chodzę w moich wysłużonych, pościeranych HD xD Jestem tak zdesperowana,że postanowiłam wreszcie się przełamać i zamówić buty w necie xD Problem tylko w tym,że platformy, które sobie upatrzyłam w Atelier Bizzare właśnie zniknęły ze stronki, inne jakoś średnio mnie kręcą, albo są zbyt drogie. Nie chcę wydawać fortuny, bo boję się zakupów bez przymierzania, więc szukam czegoś w granicach 250 zł _^_ Jeśli ktoś tu (Garnet :* ) ma namiary na jakieś inne porządne sklepy online, to niech mnie wspomoże :D

Btw skusiłabym sie na cos takiego: http://www.gothicdream.eu/product_info. ... ucts_id/66 , ale to nie do końca moje marzenie, a ta czaszka na czubkach nie dodaje im uroku ;P
http://img64.imageshack.us/img64/2263/pla202bpubn1.jpg - ładnie by wygladały do spodni, chociaż wahałabym się :P

A na koniec GOTHYCKIE buty na Allegro: :lol:
http://www.allegro.pl/item143114576_cza ... yber_.html
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Ivy.. właśnie zacząłem zastanawiać się, czy byłabyś w stanie zdepnąć takim butem kawałek szarlotki :>. Ciepła woń jabłka z cynamonem, słodko-gęsty lukier rozcierany językiem na skórzanej czerni (:*) a wokół pełno chrupiących okruchów.. :twisted:

Odnośnie mody na futrzaki: a mi się (niektóre) szalenie podobają..stylizacja eskimoski działa na mnie dosyć pobudzająco. :D

PS. Aktualna cena iście gothyckich butów na Allegro wynosi 17 zł..naprawdę, za tak niewielką cenę można przeistoczyć się w zmysłowo mhroczną ghotkę :lol:
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Grzybek Z Octu pisze:Odnośnie mody na futrzaki: a mi się (niektóre) szalenie podobają..stylizacja eskimoski działa na mnie dosyć pobudzająco. :D
xDDD Nawet ja znalazłam futrzaki dla siebie: http://www.deezee.pl/index.php?products ... 0634b579eb

Te są zabawne, ale chyba bym w nich z domu nie wyszła: http://www.deezee.pl/index.php?products ... 0634b579eb
Nie przepadam jednak za tymi indiańskimi wzorkami, koralikami i innymi bzdetami- te powyżej są proste i przyjemne dla oka.
Jeszcze dzień , dwa i zamówię futrzaki, bo platformy w polskich sklepach są albo zbyt krzykliwe, albo rozmiarówka nie ta >_< Zarejestrowałam się na eBay, mam konto PayPal, ale po wliczeniu kosztów przesyłki ceny są niezbyt przyjemne dla kieszeni xD Chyba czas podjąc decyzję zanim zima się skończy :lol:
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Ivy w tych różowych to też bym z domu nie wyszedł o.0 Choć już parę pań w podobnym obuwiu widziałem (dziwnym przypadkiem, najczęściej są one tlenionymi blondynkami z widocznymi, ciemnymi odrostami oraz cerą barwy przypalonego na patelni bekonu).

A te czarne no..cóż . Przerażają mnie :lol:. Kudłaty mrok sam w sobie :)
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Grzybek Z Octu pisze:Ivy w tych różowych to też bym z domu nie wyszedł o.0 Choć już parę pań w podobnym obuwiu widziałem (dziwnym przypadkiem, najczęściej są one tlenionymi blondynkami z widocznymi, ciemnymi odrostami oraz cerą barwy przypalonego na patelni bekonu).
Teoretycznie to nie są buty dla pomarańczowych kobiet, ale one po prostu kochają róż XDDD
Grzybek Z Octu pisze:A te czarne no..cóż . Przerażają mnie :lol:
I właśnie o to chodzi: MHROOOK :lol:
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

bosh .....jak w ogóle mozna chodzić z takimi kłakami na nogach???? :D to jest straszne XD

tez chciałam w tym roku kupic fajny obów zimowy, ale chyba dam sobie spokój i wychodze stare - zwykłe skórzane z korzuszkiem, bynajmniej ciepłe ( chociaz są znoszone i juz wcale mi sie nie podobają :/ )

powód? - jak sobie wyobraziłam bieganie po sklepach i szukanie czegos co mi się spodoba, plus będzie w odpowiednim rozmiarze i pasowało do wkładek ortopedycznych - prawdopodobieństwo znalezienia czegos takiego w całym trójmieście równa się prawie zero X____X

.....jak ja nienawidze kupowac butów >.<

...niech mi tkoś zaprojektuje takie wysokie, czarne, sznurowane ze skóry na kostce, a bede wdzieczna XD
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

A ja będę chodzic z kłakami na nogach, bo NIGDZIE nie znalazłam fajnych platform w rozmiarze 40 w cenie poniżej 500 zł >_< Mogły być glany, ale szkoda mi wydawać ponad 300 zł na buty, do których nie jestem w 100% przekonana. Na wiosnę sobie wyszukam coś ekstra, bo zimowe buty w tym roku to jakaś totalna porażka.
Ireth pisze:....jak ja nienawidze kupowac butów >.<
..jak ja to doskonale rozumiem...
Awatar użytkownika
Dyzio_USSJ
Kupo!
Kupo!
Posty: 162
Rejestracja: wt 22 sie, 2006 16:04
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Dyzio_USSJ »

skip to lou pisze:
Garnet pisze:a ja myslalam,ze gorsety sa naj sexi :wink:
hmmm dalas mi do myslenia heh, po przejrzeniu kilku zdjec gorsetow i skarpetek doszedlem do wiosku, ze wszystko zalezy od kobiety, ktora ma je na sobie :P
Heh w ogóle żeby kobieta ci sie naprawde spodobała to musisz ją nagą zobaczyć nie ma innej rady (oczywiście fizycznie bo jeśli ją kochasz to zawsze będzie najpiękniejszą dla Ciebie osobą). Ciuchy zawsze coś poprawią, upiększą, wywołują tajemniczość i w ogóle sporo by tego tutaj pisać.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Dyzio_USSJ pisze:Heh w ogóle żeby kobieta ci sie naprawde spodobała to musisz ją nagą zobaczyć nie ma innej rady
Eee... no teges... Nie! Powiem Ci tak - kobieta wygląda znacznie, znacznie bardziej sexownie i pociągająco, jeśli jest ubrana chociażby we wstążkę przewiązaną w pasie, niż nago.
Ivy pisze:Mogły być glany, ale szkoda mi wydawać ponad 300 zł na buty, do których nie jestem w 100% przekonana.
Glany - jedyne buty, w których nie bolą mnie nogi. Dowolną kasę mogę na nie wydać, bo wiem, że szybko ich nie zniszczę i pochodzę w nich minimum dwa lata, bez szkody dla ich wyglądu. Ogólnie - IMO najlepsze buty jakie w życiu nosiłem.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
skip to lou

Post autor: skip to lou »

Ivy pisze:Mogliby jeszcze takie cudeńka sprzedawać w sklepach >_<
A wiesz Ivy, że widziałem ostatnio takie w centrum handlowym ^^ Boskie, dostepne w kilku kolorach :)
Gveir pisze:Dyzio_USSJ napisał/a:
Heh w ogóle żeby kobieta ci sie naprawde spodobała to musisz ją nagą zobaczyć nie ma innej rady

Eee... no teges... Nie! Powiem Ci tak - kobieta wygląda znacznie, znacznie bardziej sexownie i pociągająco, jeśli jest ubrana chociażby we wstążkę przewiązaną w pasie, niż nago.
Czy mi się wydaje czy gdzieś już ten temat poruszaliśmy ;) W każdym razie Gveir ma całkowitą rację, kobieta w delikatnej bieliźnie jest o wiele bardziej seksowna niż nago, zdecydowanie, chodzi tu o to, że nie ujawnia Ci się w całej okazałośc, uchyla Ci tylko rąbek tajemnicy, co jest o wiele bardziej podniecające niż jakbys miał ją gotową na talerz
Awatar użytkownika
Dyzio_USSJ
Kupo!
Kupo!
Posty: 162
Rejestracja: wt 22 sie, 2006 16:04
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Dyzio_USSJ »

Ja to wszystko rozumiem przecież :), dlatego mówie że ciuchy upiększają, wywołują tajemniczość i podniecenie. Tylko jeśli uznasz na przykład jakąś dziewczyne za ładną i będzie w ciuszkach a potem zobaczysz ją nagą to już powiesz że to za małe to lepiej wyglądało itd. No chyba że jesteś w niej bardzo zakochany to będzie dla Ciebie zawsze najpiękniejsza (o tym też wspominałem zresztą :P).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, styl życia”