Fotografie

Czujesz, że masz twórczą wenę? Chcesz napisać opowiadanie, niekoniecznie dotyczące FF? Jeśli tak, to ta kategoria jest dla Ciebie.

Moderator: Moderatorzy

pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

Fajne żyjątko :)

A to zdjęcie zrobił kumpel w środku miasta w święta:
Obrazek
:)
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

A jak się nazywa ten stawonóg którego ująłeś, Krak?

Podziwiajcie sikorkę którą udało mi się pstryknąć zimą. :) Widok z okna:

http://img.photobucket.com/albums/v473/ ... MG2163.jpg
Ostatnio zmieniony czw 07 lip, 2005 23:44 przez Ababeb, łącznie zmieniany 2 razy.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Qrde... fajne są te zdjatka... Gdzię Wy robicie takie ładne zdjątka??
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Cloud'er

Post autor: Cloud'er »

Fajny temat. Mam cyfrówkę, ale zdjęć nie chce mi się robić. Mogę Wam pokazać kilka fajnych fotek, (bawiłem sie kumplami w "fotografa" - niezłe jaja były, mówię Wam :D ) ale nie można tu wstawiać zdjęć w dużych formatach. A można??? Jeśli tak to niech ktoś napisze w poście gdzie co i jak :?: . Z góry dziękuję.

PS: Ale mam jedno zdjęcie :arrow: po lewej - mój szynszyl :grin:

Qrdę :evil: ! Właśnie przeczytałem w "Przewodniku BBCode", że należy mieć serwer lub odnośnik do zdjęcia w internecie. Kedy się to zmieni :?:
Ostatnio zmieniony czw 14 lip, 2005 11:34 przez Cloud'er, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Obrazek
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

przed domem macie takie ładne żyjątka i taką traFkę??? Qrde... u mnie nie ma tak zielono...
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

To ja mam zdjęcie jaszczórki! Zrobiłem je na szczycie 3 koron!

Obrazek

I jeszcze mrówka

Obrazek


Przy okazji możecie podziwiać moją rękę :D

Teraz powinno działać!
Ostatnio zmieniony czw 14 lip, 2005 13:36 przez Jaco, łącznie zmieniany 2 razy.
Cloud'er

Post autor: Cloud'er »

Dzięki Krakers za informacje. Masz u mnie browca (oczywiście alkoholowego :grin: )

Zdjęcie mojego szynszyla. Powiem szczerze, ża nie podoba mi się - jest zbyt rozmyte i niewyraźne.

Obrazek

A powodem tego jest zbyt duża ruchliwość zwierzaka (wszak szynszyle są zwinne i szybkie jak cholera). Mam nadzieję, że się spodoba, choć wątpie :| .

PS: Niestety przy zmniejszeniu zdjęcie się pogorszyło jakościowo. SHIT! Będę musiał pstrykać fotki w mniejszej rozdziałce :!:
Ostatnio zmieniony czw 14 lip, 2005 13:43 przez Cloud'er, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Zmniejszajcie te zdjęcia w Irfan'ie!!! Qrde... Takie wielkie są tew zdjęcia i nie obejmuje tego ekran :/ Zmneijszajcie je - będzie lepiej oglądać...
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Cloud'er

Post autor: Cloud'er »

Kermi, coś tu jest nie tak :?: . Gdy dodawałem posta wszystko było OK. Działało to na zasadzie identycznej jak u Krakersa tzn. był mały obrazek, a po kliku powiększał się do właściwego rozmiaru. W tej chwili mam taką samą sytuację ja u Ciebie (wieeeeelgachne zdjęcia :shock: ). Krakers, ty tu jesteś szpec, o co chodzi jakby :?: .

W sumie dobry pomysł ze zmniejszeniem. Zaraz postaram się to uczynić.
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Ach ten cay html... Zawsze są jakieś problemy... Dobra - to pokombinuj, bo te zdjątka są obrzymiaste... :wink:
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Kermi pisze:Zmniejszajcie te zdjęcia w Irfan'ie!!! Qrde... Takie wielkie są tew zdjęcia i nie obejmuje tego ekran Zmneijszajcie je - będzie lepiej oglądać...
Powinno być pomniejszone ale się powiększyło :D Teraz zmieniłem na małą rozdzielczość jakby znowu coś się popsuło ;)
Cloud'er

Post autor: Cloud'er »

Niech to... chętnie bym wyszedł na dwór zrobić kilka ciekawych fotek, ale niestety miałem ostatnio poważną operację i na razie siedzę w domu (i to w wakacje :cry: ).

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PS: Ponadto na forum o zwierzakach po godz. 21 umieszczę fotki moich pupili. (oczywiście jeśli nic z netem nie nawali tzn. odłączenie z serwerem itd.)

[ Dodano: Wto 19 Lip, 2005 15:40 ]
Ładne chmurki:

Obrazek
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

A oto żyjątko któro przyłapałem na oknie. :)

Obrazek

[ Dodano: Pon Sie 08, 2005 12:37 ]
Obrazek

Długie naświetlanie daje bardzo ładne efekty:

Obrazek

Obrazek

:)
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanfiction & fanarts”