Our own productions

Czujesz, że masz twórczą wenę? Chcesz napisać opowiadanie, niekoniecznie dotyczące FF? Jeśli tak, to ta kategoria jest dla Ciebie.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Sephir pisze:http://img226.imageshack....131242477iw.jpg
A dużo tej wody barwionej będzie :wink:? Bo takie produkcje zazwyczaj mają jej sporo. Maska mhrocznego i zuego sitha żądzi absloutnie :D. Skąd wziąć taką?
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Ale sith jest bez maski xD Ten z maską to potwór. Po prostu, zresztą mało było w Star Warsach dziwnych ras ? :) Sith to ten z czerwonym saberem :)

[ Dodano: Pią 14 Lip, 2006 10:07 ]
A co do krwi. Chyba w trzech scenach tylko. Wiesz, babranie się w farbie wcale nie jest takie fajne :P
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Sephir pisze:Ale sith jest bez maski xD Ten z maską to potwór. Po prostu, zresztą mało było w Star Warsach dziwnych ras ?
My bad :D. Po prostu pomyślałem, że ma zdeformowaną facjatę od ciemnej strony mocy :wink:. A z tym mieczem widać nie zajarzyłem... A farba ciężko schodzi z czegokolwiek, racja :P.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
MJ

Post autor: MJ »

Mała korekta.. "Duel of the Fates" czyli "Pojedynek przeznaczeń". Dual ma skromnie inne znaczenie :smile:
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Literówka i już poprawiona :)
En

Post autor: En »

MJ pisze:Mała korekta.. "Duel of the Fates" czyli "Pojedynek przeznaczeń". Dual ma skromnie inne znaczenie
Mała korekta: "Lekko", tudzież "trochę". "Skromnie" ma zgoła inne znaczenie. :]
Sephir pisze:mhroczny Sith
Jego mhroczność ogranicza się jedynie do czarnego wdzianka (aż przypomina mi się Gothshake z "Commissioned" :D ). Żaden mhroczny Sith nie śmieje się na większości scen ;P

Ubolewam jedynie nad brakiem Adepta C. w obsadzie. Z nim to dopiero walki świetnie (i realistycznie) wychodziły! :D

Pozdrawiam.
N. aka Darth N'wah.
Ostatnio zmieniony pt 28 lip, 2006 07:12 przez En, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

En pisze:
Sephir pisze:mhroczny Sith
Jego mhroczność ogranicza się jedynie do czarnego wdzianka (aż przypomina mi się Gothshake z "Commissioned" :D ). Żaden mhroczny Sith nie śmieje się na większości scen ;P
Z założenia miał być mroczny, ale jako że aktor się nie przykłada to takie są skutki :evilbat:
En pisze:Ubolewam jedynie nad brakiem Adepta C. w obsadzie. Z nim to dopiero walki świetnie (i realistycznie) wychodziły! :D
Haha! Naprawdę chciałbyś żeby z nami kręcił? :> Przeżylibyśmy to? Nakręcilibyśmy w ogóle to? Daj spokój... masochista... :D Whatever, nikt poza nami nie wie o co biega więc nie kontynuujmy tego tematu :P

[ Dodano: Sro 09 Sie, 2006 22:16 ]
Taki mały update.

To może najpierw ZUE wiadomości:
-premiera najprawdopodbniej zostanie przesunięta mniej więcej na początek września.
-film będzie sporo zajmował (ponad 200mb) da się zepsuć jakość (ciekawe czy twórcy Movie Makera wiedzieli że ich program bedzie do tego słuzył :D) ale chyba nikt nie chce oglądać wielkich kwadratów :) (a jakość i tak nie będzie piorunująca)

Dobra wiadomość :) :
- nie myślcie że premiera zostaje opóźniona bo się obijamy :) Mamy zamiar troszczkę rozwinąć kilka wątków fabuły, żeby sprawa była bardziej jasna i żeby było ciekawiej.


Tak więc czekajcie cierpliwie. Fajna rzecz się szykuje :D
MJ

Post autor: MJ »

ZUO - zakład utylizacji odpadów. ZUE wiadomości? hm... :roll: Premiera się przesunie bo się nikomu saberów nie chce robić już :P
Mała korekta: "Lekko", tudzież "trochę". "Skromnie" ma zgoła inne znaczenie. :]
Ale ... o co chodzi?

Chyba tylko czerwony saber mówi o tym że sith jest zły :? Zawsze możecie dobrowolnie przysłać nam pare mrocznych sithowych kubraczków :twisted:

BTW Darth Vader w sumie zbyt mroczny też nie był , miał maskę dlatego nie było widać że się bez przerwy z imperatora nabija

(hm..a może zmusimy sitha żeby oddychał najgłośniej jak się da?) ;)

ps. co to za kupa nad moim avatarkiem? 0_o
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

MJ pisze:Premiera się przesunie bo się nikomu saberów nie chce robić już
xD Jak dokręcimy te sceny i jedyne co trzeba bedzie zrobć to sabery i złożenie filmu to się jakoś zabierzemy lepiej chyba, raczej, myślę... nie? ^^
ps. co to za kupa nad moim avatarkiem? 0_o
Whatever :roll:
MJ

Post autor: MJ »

No.. chyba... :roll:
(zawsze można nauczyć Nyano robić sabery :twisted: chociaż na 100% zamiast pracować by sobie łaził po forach i wyszłoby na to samo ^^" .. "Co? Tak tak, już zrobie. Już zaraz zrobie te sabery. No tak, tak już zrobiłem.. " )

:wink:

[ Dodano: Sob 16 Wrz, 2006 22:37 ]
OK ludziska, film skończony, narazie tylko po angielsku, napisy angielskie i polskie (żeby było łatwiej) są w fazie "work in progress" ;)

wszyscy zainteresowani wchodzić i zasysać i komentować :)

http://metc.forumup.it/viewtopic.php?t=109&mforum=metc

PS taa, z adeptem c. to wszystko musi być realistyczne, gość jak zginie to nie ładuje save w grze bo uważa że to nierealistyczne -_-" Hm.. Cóż.. I tak byśmy się podczas kręcenia z nim pozabijali :mrgreen:

edit:
Dla tych co nie chcą się za wszelką cenę rejestrować na moim forum:
I, and two of my best friends, created a movie, in the atmoshpere and world of "Star Wars". Here's a download link.

http://rapidshare.de/files/33354972/Due ... s.wmv.html

WARNING
If you haven't watched or don't link star wars, you may not enjoy the movie, or may don't understand some parts of the plot.

Please download, watch and post your opinions! :D
Who am I? Garion, the guy in dark blue shirt, "young padawan", using blue lightsaber.

Note: Since after several compressions the quality is not so good my friend is working on both english and polish subtitles, they will be finished soon, and will probably help in hearing and understanding the dialogues. :)
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Grr, chciałem czekać z filmem żeby dać go z napisami :] Przecież oni nic nie zrozumieją :D No trudno. Napisy beda jutro. ;)

Aha, no i ja jestem master Virion- zielony saber. Tadam!
MJ

Post autor: MJ »

Aha, no i ja jestem master Virion- zielony saber. Tadam!
Virion to ten "papuśny" xD

Ja jestem Garion, niebieski saber. Charakterystyczna postać bo wszystkich pozabijałem :twisted:
Ostatnio zmieniony ndz 17 wrz, 2006 10:54 przez MJ, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Jeszcze mi wbić musiałeś :smile:

I nie spoileruj mi tu.
MJ

Post autor: MJ »

Sephir pisze:Jeszcze mi wbić musiałeś :smile:

I nie spoileruj mi tu.
Pojechałem ci po rajstopach :P

Tera się będę woził :mrgreen:

By the way.. widze jakiś hm.. brak zainteresowania :neutral:
Ostatnio zmieniony ndz 17 wrz, 2006 10:53 przez MJ, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Ok, napisy skończone możecie je ścignąc tutaj:

POLSKIE- http://files.filefront.com//;5514406;;/
ANGIELSKIE- http://files.filefront.com//;5514305;;/


Są dwie wersje. Angielska dla tych któzy znają angielski (film też jest w języku angielskim tak btw). Naprawde polecam tą wersję ponieważ napisy polskie nie oddają klimatu SW i...cóż... nie każde zdanie po polsku brzmi ciekawie :) Polska wersja to naprawdę ostateczność i jest kierowana dla tych którzy angielskiego wogóle nie rozumieją.
Odradzam oglądania filmu z napisami AllPlayerem ponieważ kręci coś z napisami i generalnie jest do d**y. W razie problemów z odtwarzaniem napisów polecam program http://alfa.icis.pcz.pl/~subedit/polish/download.html Tutaj na pewno zadziałają.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanfiction & fanarts”