Our own productions

Czujesz, że masz twórczą wenę? Chcesz napisać opowiadanie, niekoniecznie dotyczące FF? Jeśli tak, to ta kategoria jest dla Ciebie.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Our own productions

Post autor: Sephir »

Tak więc zadaniem tego tematu ma być umieszczanie linków do filmów które sami kręcimy i ich komentowanie. Tak więc ostatnio z kolegami nakręciliśmy taki pseudo horror bez dialogów, fabuły, ale z efektami :D. Film nie miał być ani poważny, ani straszny. Nawet scenariusza konkretnego nie było :D. Pracujemy nad lepszymi efektami do tego filmiku. Jak już skończymy to je tu umieszczę :). A na razie aktualna wersja :569: http://rapidshare.de/files/17518548/KIE ... b.WMV.html (9.51MB)
I nie radzę oglądać na full screenie. Nooo chyba, że ktoś lubi duże pixele :D.

Może temat jednak przeżyje kilka chwil :roll:
Ostatnio zmieniony sob 08 kwie, 2006 21:01 przez Sephir, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
neo rpgomaniak
Kupo!
Kupo!
Posty: 85
Rejestracja: pt 10 mar, 2006 15:22
Lokalizacja: Z domu

Post autor: neo rpgomaniak »

A trzeba koniecznie umieszczać fimy?? Ja robię rpga na przykład i mam demko.
Psychotest osobowościowy bez pytań
:P Kto to zrobił?!
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Sephir... ale miałem zlew z tego :D dobra jest ta walka na te miecze świetlne :) i ten nóż Rambo... geeeez chłopie, skąd go wytrzasnąłeś? :) zabwany filmik.
a ktory to Ty? ten z ta maska co 'wspina' sie na drzewo? czy ten co ucieka?
zabawne... :)
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

W tym celu był kręcony :D Dla zabawy :D A jak go sobie obejrzę za pare lat to dopiero będzie śmiesznie =D.
Gagarin pisze:a ktory to Ty? ten z ta maska co 'wspina' sie na drzewo? czy ten co ucieka?
Który to ja? Aaaa... tego to już sie nie dowiecie ^^. A jest jeszcze trzecia osoba jakbyś nie zauważył :P
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Walka na miecze świetlne nawet nawet... Jednak ten efekt krwi na początku troszku wam nie wyszedł :D Ogólnie, to początek jest taki mhroczny... :evilbat: Jak już Gagarin wspomniał nóż "Rambo" rulez :lol: Niezła robota nie powiem :D
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Krew miała wyjść nieco ciemniejsza. Ogólnie kolory się trochę zepsuły. Dlatego w nowszej wersji będzie lepiej ;)
A czasami jest wogóle trochę za ciemno i nie widać na poćżatku ołtarzyka i momentu jak zakapturzona postać się odwraca.
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

Buahahaha XD Sephir masz Oskara w kieszeni :d Teraz mi sie przypomniało jak moja koleżanka kręciła film o ślimakach :lol:

Czekam na kontynuację :]
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Moren

Post autor: Moren »

Film naprawdę mocny, a jakie efekty :D Miecze świetlne rox. Tak jak wszyscy czekam na kontynuację :o
A trzeba koniecznie umieszczać fimy?? Ja robię rpga na przykład i mam demko.A trzeba koniecznie umieszczać fimy?? Ja robię rpga na przykład i mam demko.
Umieść to demko. Jeżeli jest dobre, chętnie wypróbuję.
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Jakby ktoś był zainteresowany, dzisiaj idziemy kręcić kontynuację XD Będę informował na bieżąco :P
Awatar użytkownika
neo rpgomaniak
Kupo!
Kupo!
Posty: 85
Rejestracja: pt 10 mar, 2006 15:22
Lokalizacja: Z domu

Post autor: neo rpgomaniak »

Moren pisze:Umieść to demko. Jeżeli jest dobre, chętnie wypróbuję.
Tylko, mapki są z rtp, ale reszta o.k . Najbardziej jestem dumny z fabuły ;) Narobiłem się trochę przy grze... Początek może ci się nie podobać, ale potem jest fajnie, i gra wciąga. No i natchnieniem do jej powstania był ff7 i ff9. To co zmaieszczać?
Psychotest osobowościowy bez pytań
:P Kto to zrobił?!
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

hehe niezłe. Akcja z pościgiem i walka na miecze przyznać trzeba fajnie pomyślane. Dawaj kolejną część (i dlaczego ta jest druga? gdzie masz pierwszą?)
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Druga część bo to nasz drugi w kolejności nakręcony film. Z pierwszym niedużo ma wspólnego, ma słabsze efekty i są nudne dialogi, może kiedyś tam pierwszą część. Ale w międzyczasie kręcimy część trzecią, która będzie się głównie opierała na walce (o ile nie będzie samej walki :) ) W każdym bądź razie, prawdopodbnie w następnym tygodniu ujrzycię część trzecią :)
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Ok czekam zatem (nie tylko ja zapewne). Co do sygnatury, heh lepsze są odpowiedzi jak wkraczasz na ścieżkę ciemniej mocy ;)
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Bwahah... motyw z mieczami mnie rozwalił :] Nice job!

Nie lubię się powtarzać, ale jak już powstał odpowiedni topic to wcisnę i tu mojego filma :P

997 - The Movie to parodia znanego magazynu kryminalnego który leci (leciał? dawno nie widziałem....) na TVP2. Film nakręcony aparatem cyfrowym, na feriach zeszłego roku. Był on kręcony do szkoły, na taki dziwny przedmiot :P Uwaga na przekleństwa ;) (w związku z tym, że trafił on do szkoły to sporo zostało ocenzurowane, ale nie wszystko).

A tutaj macie filmik który powstał tak przy okazji - z nieudanymi scenami, więcej przekleństw i w ogóle - ten już do szkoły nie trafił :]
Jaco Asssss
Awatar użytkownika
Markfrompoland
Cactuar
Cactuar
Posty: 350
Rejestracja: śr 10 sie, 2005 17:56
Lokalizacja: Watokice

Post autor: Markfrompoland »

Sephir mnie prosił, żebym ten link tu zamieścił, bo z tematem krucho, oj, krucho. :D No to tak: <FANFARY> Proszę państwa! Mam zaszyt przedstawić pierwszą poważną produkcję, a właściwie jej trailer, 'Chuck Norris i Kolejny Zły Facet'! Film zrobiony za pomocą gry The Movies! Komentujcie. 8)

BTW, robię casting do pełnej wersji! Jak ktoś ma głos, z którym mógłby wystąpić w filmie, oraz mikrofon, piszcie tu, na GG, lub PW! :P
Ain't no sunshine when I'm gone.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanfiction & fanarts”