Our own productions

Czujesz, że masz twórczą wenę? Chcesz napisać opowiadanie, niekoniecznie dotyczące FF? Jeśli tak, to ta kategoria jest dla Ciebie.

Moderator: Moderatorzy

MJ

Post autor: MJ »

W V Playerze też działają bez problemowo, wiem bo testowałem na własnej skórze :D
Enjoy ^^

Bonus po creditsach roxx :P
Jaki był waszym zdaniem najlepszy, a jaki najgorszy moment w filmie? :)
Oglądajcie i postujcie opinie!
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

dobra obejrzałem,chyba prędzej niż Ty Sephir... :] Sephir jesteś boski - panowie zakładamy fanklub!! ;) ej normalnie wyglądasz jak Brad Pitt!! ;) dobra... teraz poważniej troche. Ogladalem nie majac napisów... i w 2 momentach na początki i jakos w środku muzyka zagłusza dialogi, ale doczytalem i jest si. najbardziej podobal mnie sie początke - wstawka z Metal Gear Solid *______* i zabawne efekty :) pomine pewne fakty, które mnie dręczyły podczas oglądania... ale pogryzłem sie w palec i jest już dobrze. Świetnie wyszły te efekty saberów - genialnie! i to charakterystyczne buczenie :D super. walki... no Kendo to to nie jest ;) chociaż mieliście lepsze kawałki :) zwłaszcza przy końcu. Troche walk.. za bardzo pasywne- na zasadzie stoicie i bawicie sie grabiami... zero dynamiki, ale nadrobiliście innymi sporami :D Muzyka... chiałem sie pochwalić utworami, które tam rozpoznałem, ale cholera - dałes spis kawałków na końcu! podobał mnie sie zwłaszcza Yann Tiersen na końcu i MGS na początku.. no i oczywiście muza z Prince Of Perisa WW :> Kostiumy... mogliście zamiast kupić tą flaszkę, skołowac jakieś jednolite ciuchy :] Jedi w adidasach :D no dobra... :] ogolnie fajne :) juz wystarczy? czy coś jeszcze spłodzić? :P
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
En

Post autor: En »

Sephir pisze:Aha, no i ja jestem master Virion- zielony saber
MJ pisze:Ja jestem Garion, niebieski saber
Czyli jak łatwo sie domyślić, ja jestem Sith - czerwony saber.

Nie chcę mi się drugi raz przepisywać, więc po prostu zacytuję wypowiedź z forum MJ.
Ja żem pisze:Good things:
- Plot
- Fight scenes
- Special effects
- It was a nice training and great fun

Bad things:
- My fatigue
- Analphabetical piece of crap called "polish subtitles"
- Nyano aka The Laughing Sith
- Where the hell are scenes with MJ's double-bladed lightsaber!? They were awesome!

Best scene:
Since D-B LS scenes are out, I vote for decapitation of the monster.

Worst scene:
Dungeon scenes seemed too dark.

7+/10
(I would rate our previous films much lower)
MJ

Post autor: MJ »

No to się pochwaliłeś bo Tiersen zapomnialem do creditsów wsadzić, a zamiast WW napisałem chyba sands of time :P My bad. No kostiumy by się przydały, na pewno lepiej by się film prezentował. Ale szat jedi dla 3 osób za trzy dychy nie kupisz niestety :? Materiał drogi w tych czasach :razz:

Walki na początku musiały być troche gorsze żeby podkreślić to że pod koniec mamy tzw "anger" i zaczynamy troche bardziej wymiatać. W efekcie średnio to widać, ale cel uświęca środki ^^

Film nie jest esencją dopracowania i perfekcjonizmu no ale cóż.. potem wszystko było robione "na szybko" bo już się znudziło pracowanie nad nim, wszyscy chcieli skończyć wszystko jak najprędzej.

Dekapitacja potwora rządzi :D Ale i tak nic nie przebije bonusowej sceny ;)

Walka na DB sabera faktycznie wyszła bardzo dobrze, ale jakość kijów była kiepska do tego stopnia że saber zaczął się "wyginać" po dorobieniu efektów (taki kij był krzywy, pomijam to że był za krótki). Można powiedzieć że w efekcie wyszła walka lepiej na patyki niż na sabery :P

Sceny w piwnicy podczas robienia były jakieś lepsze na początku, istotnie po zapisie wszystkiego jakość się popsuła i wszystko się bardzo ściemniło 0_o Nie mam pojęcia czemu, bezsens. :?

Just my two cents :)
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

http://www.youtube.com/watch?v=SW5gLozz-hQ

Taki króciutki trailer naszego kolejnego filmu.

------------------------------------------------------------
EDIT:

Nasza nowiusieńka produkcja. Nakrecona w jeden dzień. Jakość koszmarna, wybaczcie.

http://www.youtube.com/watch?v=fH3y5PHO31U

Ja wiem...ja wiem, że my jesteśmy nienormalni =p


(A Matrix sobie poczeka :P)
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Sephir pisze:Ja wiem...ja wiem, że my jesteśmy nienormalni =p
nienormalni?! Wy jesteście pochrzanieni równo! XD wiesz czego tam brakuje? golizny... :] i znowu szowinistyczna produkcja, nie licząc tej lalki :]
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Markfrompoland
Cactuar
Cactuar
Posty: 350
Rejestracja: śr 10 sie, 2005 17:56
Lokalizacja: Watokice

Post autor: Markfrompoland »

OMFG!!!!!!!!!!!!!1111111 AHA!!!!!1! NIENAWIDZĘ "AHA" I "TO LUBIĘ"!!!!!!!!!!!!!!!!! Rozwaliło mnie to! "Teraz, mogę mu pomóc!" _^_ ZGON POOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOR!!!!!!!!!!!!!!111
OMFG, po prostu zgon....

Jedyny wąt: za ciche dialogi.
I dwa pytania: który to był Ninja i jakich programów użyliście, bo z napisów nie szło przeczytać?
Ain't no sunshine when I'm gone.
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Dialogi za ciche i jakość do dupy bo były spore problemy z formatami, i ogólnie wszystko się psuło. Cud że jest cokolwiek. Ninja to ja (niebieska kurtka) ale dlatego że rzucałem nożem i ogólnie dzięki inwencji tworczej kolegi składającego =P.
Programy? Adobe Premiere. Częściowo Movie Maker. Do efektów particleIllusion.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

O lol. Ludzie. Jesteście dziwniejsi ode mnie. Naprawdę.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
UNOisMAD

Post autor: UNOisMAD »

Widze ze jest temat do wrzucania wlasnych dziel wiec wrzuce to : http://tinyurl.com/2eauyv , jest to filmik o mnie i mojej egzystencji zwanej "moje ego" lub jak woli "moje JA" . Filmik mi nie wyszedl ze wzgledu na frapsy ktorych nie umiem zmienic aby przy konwertowaniu byly takie jakie ustalilem przy podglądzie .
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Szczerze UNO?

Do dupy, w porównaniu z tym co jest tutaj.
UNOisMAD

Post autor: UNOisMAD »

Gdy sie tak temu przypatrzylem to tez tak sadzilem i postanowilem usunac tylko ze teraz juz nie moge . Ah jak ja kocham cos zrobic a potem sie zastanawiać...
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Awatar użytkownika
Bahamut
Kupo!
Kupo!
Posty: 94
Rejestracja: czw 21 gru, 2006 18:37
Lokalizacja: 3 years ago

Post autor: Bahamut »

Dzieńdobry.

Już sie nie moge doczekać filmiku. Wygląda prawie jakbyście wydali na produkcje ileś milionów :D.
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Matrix poszedl sie walic. Moze i dorbze, zbyt objechany temat :)

Tak czy siak, nowa produkcja, coś nieco abrdziej ambitnego.

http://www.youtube.com/watch?v=LucN-B9JVc4
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanfiction & fanarts”