(Anime) Music Video

Czujesz, że masz twórczą wenę? Chcesz napisać opowiadanie, niekoniecznie dotyczące FF? Jeśli tak, to ta kategoria jest dla Ciebie.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Gveir pisze:leci szybko zdobyć całą Xenosagę - bardzo szybko/ XD
ale pamietaj,ze najpierw Xenogears-to swiety obowiazek zagrac w the best jrpg :]] a szczegolnie przed Saga:)


dobra..tak sobie siedze na youtube...wpisuje SS i nawet cos wyszukalo z amv :D

o i xeno nawetXD
http://www.youtube.com/watch?v=1DKkL1U8fm0 3..ale nie ma tutaj zadnych powaznych spojlerow
http://www.youtube.com/watch?v=zoPUVeVtf5U ...o nawet...KH XDD cutie :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=mGrsg65U9Qc anime Bleach
http://www.youtube.com/watch?v=If2-_HOFvbA i niejakie anime Loveless..ktorym chyba sie zainteresuje :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=5Du3m_mUCOs Final 8,10...czyli wszystko co najlepsze na swiecie,dziatki moje:]
http://www.youtube.com/watch?v=-S2JCygEVbM AC
http://www.youtube.com/watch?v=Hxck8YDUA_E i LO

heh..to nawet troche tych amv jestXD
<Gveir...wszedzie spiewa osoba z avka, wiec kwestia płci juz powinna byc napewno rozwiazanaXD>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Garnet pisze:ale pamietaj,ze najpierw Xenogears-to swiety obowiazek zagrac w the best jrpg :]] a szczegolnie przed Saga:)
Zaprawdę, fakt - tylko teraz jest to dosyć kosmicznie trudno zdobyć, ale będę szukał i znajdę :wink:
Garnet pisze:<Gveir...wszedzie spiewa osoba z avka, wiec kwestia płci juz powinna byc napewno rozwiazanaXD>
Fakt... kobieta tak śpiewać nie może :D Ale... słuchając Angeli z Arch Enemy, jestem w stanie uwierzyć we wszystko :lol:

FF VII AC - Dying In Your Arms (Trivium) - świetna piosenka, dobrze zmontowana akcja i timing, ale brak troszkę mocniejszego zakończenia.
FF VII - Don't Belong (Paradise Lost) - nastrojowa, spokojna piosenka, właśnie do spania, a AMV bardzo dobrze zmontowane i pasujące do zrywów i uspokojeń muzyki.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
KAIN
Kupo!
Kupo!
Posty: 174
Rejestracja: śr 20 wrz, 2006 18:34
Lokalizacja: Baron

Post autor: KAIN »

Fajna muzyka z filmikami z FF IV - IX gdzie nie gdzie są spoilery szczególnie w FFVIII
http://www.youtube.com/watch?v=6mSKoPIU8Gg&NR
Welcome to these crazy times.
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Ej tak nie wiem gdzie moge to wrzucic dlatego zrobie to tu w koncu tez music video, moj filmik z Guild Wars ktory nagralem ^^ luv GW <3
http://www.youtube.com/watch?v=UVfS0dQHLyo
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Fate/Stay Night - Stricken (Disturbed) - O_o... Świetne AMV do świetnego anime ze świetną piosenką w podkładzie ^^
Burst Angel (piosenka mi nie znana :P ) - no... niezłe, konkretnie niezłe, piosenka japońska, nastrojowa ballada, warto posłuchać ^^
Burst Angel - Forgotten (Linkin Park) - nie gorsze od poprzednika, z fajną piosenką.
Burst Angel - Sell You Beautiful (RX Bandits) - takiej muzyki nie lubię, ale ładnie zmajstrowane.
Burst Angel - Last Resort (Papa Roach) - niegdysiejszy hit, plus niezła synchronizacja.
Burst Angel/Kannazuki no Miko - This Is Love (znowu nie wiem kto to śpiewał...) - sweet ^^
Burst Angel/Kannazuki no Miko - Here Without You (3 Doors Down) - odpowiedź na powyższe, i znowu sweet ^^
Kite/Burst Angel - Rise (Origa) - kreeeew :evilbat:
Kannazuki no Miko - Taking Over Me (Evanescence) - nice one, like those above ^^
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

To mnie zabiło :lol: :lol:

-> Albedo and Jr. - 'If You Were Gay'

:509: "It's in your DNA, you're gay" :509: O ja nie mogę. XD (A jaki ten klip prawdziwy. XD)


Btw, korzystając z okazji (XD) chciałabym jeszcze raz podziękować Gveirowi za ukazanie mi świata pięknych piosenek E. Blue, których dalej słucham namiętnie przynajmniej tuzin razy dziennie, może z tą jedną różnicą, że już nie wpadam w łzawą histerię przy 'Cold' czy 'Eclipsed', jak mi się to wcześniej zdarzało. (Aktualnie jest to mój wokalista numer jeden? _^_)
Gagarinowi też dziękuję za inwektywy oraz za klipy. XD
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Lenneth pisze:-> Albedo and Jr. - 'If You Were Gay'
ROTFL XD Myślałem, że umrę na tym XD To jest genialne po prostu :lol:

Luci, ależ bardzo proszę, do usług, nie ma co dziękować ^^ A Evans Blue akurat pokazał mi co najśmieszniejsze Gags, na klipie z Xenosagi, bluźniąc przy tym straszliwie na Różowego :wink: I od tej pory zakochałem się w "Over" - zabójczo wzruszająca piosenka, tak samo jak "Eclipsed". Jak to miło pokazać komuś muzykę, która tak mu się spodoba ^^
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Lenneth pisze:Albedo and Jr. - 'If You Were Gay'
ja kiedyś ten klip widziałem w wwersji Gravitaion :] ale miałem polane :)
Gveir pisze:A Evans Blue akurat pokazał mi co najśmieszniejsze Gags, na klipie z Xenosagi, bluźniąc przy tym straszliwie na Różowego
nie przypominaj mi tego...
Gveir pisze:I od tej pory zakochałem się w "Over" - zabójczo wzruszająca piosenka, tak samo jak "Eclipsed"
jak możesz porównywać te dwie piosenki?! OVER jest genialne, chyba najczęściej słuchana przeze mnie piosenka do dzisiaj... i śpiewana też :>
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

nie przypominaj mi tego...
Niech no sobie tylko te teksty przypomnę, to znowu umieram ze śmiechu XD
jak możesz porównywać te dwie piosenki?! OVER jest genialne, chyba najczęściej słuchana przeze mnie piosenka do dzisiaj... i śpiewana też :>
Mogę :P Over jest świetne, ale właśnie Eclipsed po prostu zostawia mnie w stanie całkowitego rozmontowania, po prostu piękne...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Dyskutowanie o wyższości 'Eclipsed' nad 'Over' (racja, ten kawałek jest genialny, ubóstwiam go) to jak rozstrząsanie nieśmiertelnej kwestii pt. "co lepsze - Wielkanoc czy Boże Narodzenie". ^___^ Oba utwory traktują w gruncie rzeczy o tym samym i dają równie mocnego emocjonalnego kopa. Jednak mimo że przy ostatniej powtórce refrenu 'Over' zazwyczaj już hiperwentyluję (_^_), nic nie przebije u mnie 'Eclipsed' i framentu "But you can't have everything you want when you want it. I will be everything you want when you want it." *___* Już nawet nie o same (boskie) słowa chodzi, ale ton głosu i całą resztę. Anyway, o czym to ja... XD


To może żeby nie było kompletnego offtopu, garść nowych, tym razem już poważniejszych klipów z Xeno:

The Eternal Circle - coś m.in. dla Garnie, bo sporo tu footage'u z Gearsów. :] IMHO świetny AMV, jakoś tak... refleksyjnie... mnie nastraja. O_O Linki pod spodem można sobie odpuścić, ale to warto ściągnąć!

Das Omen - możecie się śmiać, ale mam słabość do niektórych kawałków E Nomine... poza tym niemieckie techno świetnie pasuje do XSIII. XD Fajny klip, nie tylko dla fanów KOS-MOS i T-Elos.

Generation of Xeno - bardzo dobrze zmontowany, ale jednocześnie bardzo dziiiwny klip.

Xenosaga - Der Kraft - niemieckiego umc-umc ciąg dalszy... tym razem podkład muzyczny to szwabska wersja openingu Sailor Moon. Osoby znające niemiecki z pewnością docenią bardzo dobrą synchronizację słów z obrazem. XDD (Ja się poturlałam, efekt jest komiczny.) (Btw, scena z Wilhelmem to jednak naprawdę fajnie wyszła. ^^) (Nawias numer trzy: ależ ta baba ma emfazę w głosie, dammit. _^_ Normalny niemiecki nigdy nie brzmi tak obleśnie.)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Racja, nie ma co się sprzeczać, ale po prostu Eclipsed idealnie trafia w moje przemyślenia i dawne sytuacje z życia - i przez to się go po prostu słuchać w czasie dowolnego dołka, bo skutki były by opłakane (dosłownie)... A w Over troszkę za dużo zua jest w tekście, ale dlatego jest taki prawdziwy. Dobra, kuniec tego już :wink:

Black Lagoon - My December (Linkin Park) - bardzo nastrojowa piosenka, plus Revy on killing spree, ciekawe połączenie, przyznam że jakoś tak pasuje ^^
Black Lagoon - opening full version - przede wszystkim intensywne i ostre. Piosenka specyficzna, dużo elektroniki w żeńskim wokalu - ale bardzo przyjemne i energetyczne.
Black Lagoon - nie znana mi piosenka - fajny rock plus klip z odcinków z niesamowicie zawziętą Robertą :)
Gundam Wing - Faint (Linkin Park) - trybut dla Duo i jego Deathscythe, sympatyczne :)
Gundam Wing - Everybody's Fool (Evanescence) - piosenka ładna, amv ładne, ale coś tak między nimi dysonans jest...
Gundam Wing - Aerials (System Of A Down) - a tu nawet pasuje ładnie wszystko do siebie, oprócz kilku małych zgrzytów.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Gveir pisze:Black Lagoon - nie znana mi piosenka - fajny rock plus klip z odcinków z niesamowicie zawziętą Robertą :)
Piosenka to 'Dance with the Devil' grupy Breaking Benjamin. (Żeś trafił - ten zespół to aktualnie numer dwa na liście moich ulubionych/ najczęściej słuchanych. XD)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Lenneth pisze:Piosenka to 'Dance with the Devil' grupy Breaking Benjamin. (Żeś trafił - ten zespół to aktualnie numer dwa na liście moich ulubionych/ najczęściej słuchanych. XD)
Heh, jeśli reszta jest tak przyjemna jak to, to też zacznę słuchać najpewniej ^^
Niestety, mimo rejestracji na amv.org ich serwer nie chce rozpocząć procedury pozwalającej na ściągnięcie mi ich, a ja sobie czekam, czekam, czekam i nic :( Popróbuję później, ale coś mi mówi, że chyba nie da rady.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Gveir pisze:Niestety, mimo rejestracji na amv.org ich serwer nie chce rozpocząć procedury pozwalającej na ściągnięcie mi ich, a ja sobie czekam, czekam, czekam i nic :( Popróbuję później, ale coś mi mówi, że chyba nie da rady.
W sensie...? Co tam się u Ciebie dzieje, zwis kompletny? Z tego co pamiętam, po zostaniu członkiem serwisu trzeba odczekać parę dni na ładowanie własnych klipów, ale ściągać cudze można od razu. L-klikasz zielony button 'local', potem 'proceed' zamiast 'pledge'. Potem moja przeglądarka blokuje ściąganie, więc muszę kliknąć pasek, który wyskakuje na górze strony -> pobierz plik... ;) A na koniec mam ekran "The download should automatically start in 10 seconds. If it does not, a link will appear in 10 seconds." - i zawsze w ciągu tych dziesięciu sekund pojawia się okienko pobierania.

Dammit, jak można żyć będąc odciętym od dobrodzejstw AMV.org, ja nie pojmuję. >_< XD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanfiction & fanarts”