(Anime) Music Video

Czujesz, że masz twórczą wenę? Chcesz napisać opowiadanie, niekoniecznie dotyczące FF? Jeśli tak, to ta kategoria jest dla Ciebie.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Tam zaraz innego playera... lepiej ściągnij sobie jakiś dobry zestaw kodeków.
No własnie używam AllPlayera a on jak nie może odtworzyc to automatycznie sie pyta czy ściągnąc takie i takie kodeki więc ściągnełem tyle że to nic nie dało :roll: Ale i tak to obejrzę :twisted:

EDIT:
No i oberzałem. Ciekawe, ciekawe :)
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Umieszczę tutaj linki do amv (i nie tylko) z piosenkami mojego ulubionego zespołu w tle (a co :D ) Są troche słabej jakości, ale raczej nietrudno jest je znaleźć w lepszej :wink:

Hellsing z cudownym instrumentalnym "Vampires" w tle

Advent Children z "Facelsess" w tle

Bleach z "Moon Baby" w tle

Berserk & Ninja scroll z "Whatever" w tle (tło najważniejsze oczywiście :P )

Naruto "Sick of life" w tle"

Jak ktoś chciałby, to jest tam ich więcej... ;)
"We carry death out of the village!"
Kurizu

Post autor: Kurizu »

Lucrecia pisze:Alternatywny opening do FFVIII, gdyby ta gra była serią TV. n Koniecznie obejrzyjcie, nawet jeśli mielibyście tylko w tym celu rejestrować się na amv.org.

Warto było się rejestrować ^^ Szkoda że takie króciutkie (no ale jakby to miał być opening to po co miałby być dłuższy ^^ )
Moja ocenka na ten AMV
8/10
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Lucrecia pisze:Alternatywny opening do FFVIII, gdyby ta gra była serią TV.
Niezły pomysł, świetne wykonanie :] Aż nabrałem ochoty.....ale nie! Niech nikt nie robi nic z FF8. Bo stanie kolejnym FF7 - "zarabiaczem kasiory" :P
Cierń pisze:Berserk & Ninja scroll z "Whatever" w tle (tło najważniejsze oczywiście )
Yup! Tło ważniejsze :]
Bolo

Post autor: Bolo »

Ja też się kiedyś zajmowałem robieniem AMV. Zrobiłem 3 teledyski do Dragon Ball Z. Wtedy to było moje ulubione anime, nie wiem czy uda mi sie wam je jakos pokazać, ale posaram sie je jakoś wpierniczyc na jakis serwerek...:D:D
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

http://www.youtube.com/watch?v=aP7Fqq-m ... %20crusade LOL XD :lol:

Jeżeli ktoś nie oglądał, może sobie zepsuć przyjemnośc, bo w teledysku jest większość najśmieszniejszych momentów z Chrno Crusade(spoilerów chyba nie ma, ale nei jestem pewna) Bójcie się podkładu :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

SOAD - AMV - Chop Suey! (Final Fantasy 8, 9, & 10)

Tak jakby ktoś (jak np. ja) jeszcze tego nie widział :] (dziwnie tylko, że teledysk się urywa przy koncówce :/ ) Ci co nie grali w FF8, 9 & X - nie oglądajcie, chyba że spoilery wam nie straszne ;)
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Jaco pisze:SOAD - AMV - Chop Suey! (Final Fantasy 8, 9, & 10)
O ile się nie mylę, to jest mój ukochany AMV z ukochaną piosenką *_* Zresztą, każdy teledysk do tego utworu mi się podoba :D
Awatar użytkownika
Adi
Kupo!
Kupo!
Posty: 22
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 15:56

Teledys z Finala Fantasy 7.

Post autor: Adi »

Witam
Zrobiłem swój pierwszy w życiu teledysk Padło na FF 7
Proszę was o komentarze

http://video.google.com/v...Final+Fantasy+7
シャーマンキング
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Mam być szczery? Beznadziejny. Posklejane filmiki z FF7, w dodatku nie pasujące do muzyki...tia...muzyka, co to ma być?! Dyskoteka!? Dobrze Ci radzę... na przyszłość, posytaraj sie bardziej dopasować muze do teledysku i nie wrzucaj filmików na chybił trafił...

[ Dodano: Wto 21 Mar, 2006 15:49 ]
Czyżby link przestał działać :> http://video.google.com/videoplay?docid ... +Fantasy+7 Tak na wszelki wypadek jakby ktoś nie widział tego arvydzieła XD

[ Dodano: Wto 21 Mar, 2006 15:53 ]
Haha, nas nie da sie oszukać XD Za późno Adi... ROTFL!
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Sephir pisze:Posklejane filmiki z FF7, w dodatku nie pasujące do muzyki
Tak, Adi musisz zwracać więcej uwagi na ten aspekt. Kiedy obraz współgra z muzyką to AMVka potrafi zaciekawić, chce sie ogladać i sie to przujemnie ogląda.
Sephir pisze:...tia...muzyka, co to ma być?! Dyskoteka!?
No sorry, jedni lubią techno inni hh. To, że Ty nie lubisz takiej muzyki to tylko Twoje zdanie. Trudno żeby Adi robił amvki do rockowych kawałków, skoro takiej muzyki nie słucha...

Adi czekamy na kolejne próby, pokaz że ten teledysk to był taki wypadek przy pracy ;) Początki są z reguły trudne.
Awatar użytkownika
Adi
Kupo!
Kupo!
Posty: 22
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 15:56

Post autor: Adi »

Dzięki wielkie :wink:

Jakby ten na google.video mulił

http://youtube.com/watch?v=6yX4ILBJUyc

8)

Jednak jestem zadowolony ze swego dzieła, gdyż jest to mój pierwszy raz :grin:
シャーマンキング
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Wybaczcie moje dzieło:
Nie miałam neta, ciekawych MP3, ani filmików z FF, kiedy to tworzyłam ^^'

Tribute to Yunie&Tidus:
http://rapidshare.de/files/16107581/FFV ... e.mpg.html

Ale synchro jak na pierwszą AMV całkiem niezłe :D
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Nom dobry debiut - całośc nieźle zmontowana i wybrane ciekawe ujęcia. Pikanterii dodaje trafny wybór melodii (wręcz idealny), która świetnie pasuje do twoich odczuć wobec "nowej" Yuny. Większość zapewne wie, jaką miłościa pałasz do "Yunie" i własnie to nadaje filmikowi tą przepyszną dwuznaczność ^^. Wręcz doszukiwanie się ukrytego między wierszami pzresłania było sama przyjemnością podczas oglądania :D. najbardziej podobały mi się te momenty:

Kod: Zaznacz cały

opadnięte szczęki Celes, Edgara, Sabina, Rinoy oraz zniesmaczone miny Rikku i Edei 


oraz

Kod: Zaznacz cały

ujęcia Yuny z jej koncertu (tournee Yunapalooza [czy może raczej lol-a-palooza]), gdy w tle Amy spiewa "Save me from the nothing I've become" i sceny z Yunie z Tidusem (jeziorko, czy ucieczka, gdy Yuna upada), gdzie w tle "frozen inside without you touch, without your love."
W sumie mogłabym się przyczepić do jednego momentu

Kod: Zaznacz cały

 ujęcie ze slubu, gdy Yuna leci w dół (Bevelle) należało dać kilka sekund później, gdy paul McCoy śpiewa "I've been living a lie. there's nothing Inside".
Gdybym miała krótko streścić ten filmik, to jego przesłaniem byłoby pytanie: "Yuna jak mogłaś się tak ze....cić?". :evilbat:
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

W końcu mi się udało go ściągnąć :P Jestem pod wrażeniem Ivy :] (chodziły pogłoski, że masz też drugą AMVkę :> dawaj!). Ale Ty to robiłaś dość dawno, right? Nie spodziewałem się FF:AC (nikt nie spodziewał się FF:AC :twisted: :lol: :twisted: )

Nabrałem ochoty na zmontowanie czegoś, ale czas mi nie pozwala :/ Narazie macie moją starą FFMVkę, tak dla zabicia czasu ;)

http://video.google.com/videoplay?docid ... 5492109876
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanfiction & fanarts”