(Anime) Music Video

Czujesz, że masz twórczą wenę? Chcesz napisać opowiadanie, niekoniecznie dotyczące FF? Jeśli tak, to ta kategoria jest dla Ciebie.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

(Anime) Music Video

Post autor: Jaco »

W sumie nie wiedziałem czy topic dać tu czy do Fanfiction, ale bezpieczniej było go dać tu :]

Wielu z Was zapewne widziało AMVki, czyli teledyski robione z urywkek różnych bądz konkretnego anime pod jakaś muzykę. Może niektórzy sami takie robią/zrobili (hi Ivy) i chcieliby się pochwalić (a co!). No to po to jest ten topic. Ewentualnie można w nim podawać linki do co ciekawszych AMVek.

Jest wiele stronek, gdzie możemy uploadować duże pliki. Ja skorzystałem z http://www.yousendit.com/ . Można tam wysyłać pliki do 1 GB!

W mojej MVce skupiłem się na 3 głównych bohaterach 3 Finali - Squallu (oklaski), Cloudzie (mniejsze oklaski) i Tidusie (lecą pomidory). Jakość nie powala, wykonanie przeciętne, ale liczą się chęci ;) W sumie robiłem to do szkoły jakiś rok temu....


Link

Narazie nie mam czasu się wiecej w to bawić, ale po maturce coś znowu zmajstruje.


[EDIT]

Pffffff..... widze, że wywalają pliki po iluśtam ściagnięciach czy jakims tam czasie.... Jak ktoś jest jeszcze zainteresowany to link został zmieniony. Narazie z Megaupload problemów nie miałem ;]
Ostatnio zmieniony wt 24 sty, 2006 18:20 przez Jaco, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Jaco pisze:Może niektórzy sami takie robią/zrobili (hi Ivy)
Jak znajdę te swoje wypociny, to wrzucę tutaj linka. gulp, jeden jest z muzyką Evanescence :lol: :lol:

Jakby ktoś jeszcze nie ogladał, a był zalogowany na stronce AMV, to polecam teledysk z piosenką chop suey i scenkami z Finali-jest dość popularny.

Poza tym świetny jest teledysk z Sephirothem w roli głównej (w tle "Descending Angel" Misfits)
Dawno nie oglądałam żadnego amv i się trochę zapomniało :D

PS: Podobny temat kiedyś juz istniał i został zamknięty- mam nadzieję,że ten pożyje, bo to dział OT i nikogo razić nie powinien XD
Awatar użytkownika
Preacher
Kupo!
Kupo!
Posty: 148
Rejestracja: czw 02 cze, 2005 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Preacher »

Ivy pisze:PS: Podobny temat kiedyś juz istniał i został zamknięty- mam nadzieję,że ten pożyje, bo to dział OT i nikogo razić nie powinien XD
oj tak był taki :P ...było to dawno temu jeszcze zanim moje konkto nie zostało usunięte bo przestałem go używać (sam nie wiem dlaczego) i to ja wtedy go założyłem ;)

a co do AMV to według mnie jedną z najlepszych jest ta z samymi scenami z FFVIII do utworu Nightwisha "End of all hope" z tego co pamiętam :)
-Hey Lust, can I eat him? Can I eat him?
Awatar użytkownika
I am Vincent
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: pn 30 maja, 2005 18:27
Lokalizacja: Środa Wlkp

Post autor: I am Vincent »

a co do AMV to według mnie jedną z najlepszych jest ta z samymi scenami z FFVIII do utworu Nightwisha "End of all hope" z tego co pamiętam
Nie pomyliło się Tobie przypadkiem z End of Evangelion, bo ja z tą piosenką widziałem właśnie Evangeliona.

PS:Ja mam gdzieś na dysku zrobiony przeze mnie klip "kompilacja FF7" i "Bring me to life", może go potem wrzucę!!![/quote]
Basista szuka kapeli, może to właśnie Buźka będzie ze mną grał!!!
Awatar użytkownika
Preacher
Kupo!
Kupo!
Posty: 148
Rejestracja: czw 02 cze, 2005 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Preacher »

I am Vincent pisze:Cytat:
a co do AMV to według mnie jedną z najlepszych jest ta z samymi scenami z FFVIII do utworu Nightwisha "End of all hope" z tego co pamiętam


Nie pomyliło się Tobie przypadkiem z End of Evangelion, bo ja z tą piosenką widziałem właśnie Evangeliona.
jak najbardziej mi sie nie pomyliło ;) moze z Evangeliona też jest, ale ja miałem na myśli właśnie ten utówr podstawiony do FF8 ..jeśli jesteś zarejestrowany na stronie AMV to tam jest to do ściągnięcie ;)
-Hey Lust, can I eat him? Can I eat him?
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Najwięcej AMVek mam chyba z Evangeliona :] Do najlepszych należą (imo) Engel - Rammsteina & Chop Suey - Systema :] Świetna jest amv z FMA: Within Temtation - I'd Give my heart. Moidzio :D

Ze śmieszniejszych: Ranma - Akane's Baka Song & Doki Doki Productions - This Video Sucks ;)

Z Finalowatych to.... Offspring - Staring At The Sun (z Finali od 4 do 8) & Enigma - Gravity of Love do FF8.

Niestety to jest u mnie na hddku.... :P Linków nie podam, ale są to raczej popularne amvki ;)
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Jaco pisze:Enigma - Gravity of Love do FF8.
...lub do FF9. Całkiem całkiem.

Ale prawdziwe artystyczne mistrzostwo to AMV do FF8 z utworem "Candles" Within Temptation. Można łatwo ściągnąć np. z ***- polecam całym sercem :]
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

Gravity of love do FF8 było cute :]

Oprócz tego do moich ulubionych należą "My heart will go on " do FF8 :D :D :D < nie bić, wyszło cudnie XD, przez to piosenka Celiny bardziej mi sie kojarzy z FF niż z Titanic'iem>

No i "She's so high" Tala Bachmana do FF9 ....super ekstra wypas, piosenka jest urocza jak samo FF9< jak ogladałam światowego idola to mało nie padłam jak Kurt Nilsen to zaspiewał ...chyba już nie musicie sie domyślec dlaczego mu kibicowałam :P>

Edit : ooo ..właśnie ..chop suey (: fajny teledysk (:
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

White SeeD pisze:AMV do FF8 z utworem "Candles" Within Temptation
Tak, też to mam - świetne wykonanie, tylko w pewnym momencie można dostać oczopląsu ;]
Ireth pisze: piosenka Celiny bardziej mi sie kojarzy z FF niż z Titanic'iem
Mi tak samo :D

Dawno juz nie ogladałem żadnych nowych AMVek...... A właśnie - poleciłbym AMV z FFx - Edge of Soul (muzyka z intra Soul Blade'a - prześwietna ;) )
Kurizu

Post autor: Kurizu »

Eh mi się Podobał AMV z FFX-2 z muzyczką Evanescence Whisper ^^ i FFX z podkładem Song of Mana z Legend Of Mana
Cronos

Post autor: Cronos »

Ivy pisze: Jakby ktoś jeszcze nie ogladał, a był zalogowany na stronce AMV, to polecam teledysk z piosenką chop suey i scenkami z Finali-jest dość popularny.

Poza tym świetny jest teledysk z Sephirothem w roli głównej (w tle "Descending Angel" Misfits)
Pamiętne 2 klipy :D "Descending Angel" to chyba pierwszy AMV z FF7 jaki miałem przyjemność oglądać, dawnoooo temu. Polecam! :mrgreen:

Jaco: "Edge of Soul" to jeden z lepszych openingów, ile ja sie naszukałem tej mp3... nawet miałem zrobić AMV z trailerów AC kilka miesięcy temu i dodac ten kawałek w tle. Taka mała praca domowa technik multimedialnych :P
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Alternatywny opening do FFVIII, gdyby ta gra była serią TV. :) Koniecznie obejrzyjcie, nawet jeśli mielibyście tylko w tym celu rejestrować się na amv.org.
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

hmm....ciekawe wykonanie, nie powiem (: faktycznie przypomina czołówke serialową (: szczególnie te 'malowane' wstawki ....

PS : ja chce FF8 TV :D
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Ja tylko słysze muzę a obraz nie chce sie wgrać =(, ale poszukam innego playera.
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Tam zaraz innego playera... lepiej ściągnij sobie jakiś dobry zestaw kodeków. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanfiction & fanarts”