poezja mlodych.. czyli piszcie swoje wiersze...

Czujesz, że masz twórczą wenę? Chcesz napisać opowiadanie, niekoniecznie dotyczące FF? Jeśli tak, to ta kategoria jest dla Ciebie.

Moderator: Moderatorzy

targaroth

poezja mlodych.. czyli piszcie swoje wiersze...

Post autor: targaroth »

proponuje tutaj o publikacje wlasnych wierszy.... nie chwalac sie napisalem ich juz okolo 30.. ale nie kazdemu musza sie podobac.. na poczatek napisze bardzo (dla mnie) fajny i nie zbyt osobisty (tzn. kazdy jest osobisty ale tym sie moge pochwalic) posluhajcie.. albo poczytajcie i oceniajce...

"Lot"
Jak latać?
Poprostu.. to łatwe.
Wystarczy użyć myśli...
A potem patrzec na wielką
Zgraję ludzi bez myśli...
Ale radocha.
To wciąga....
I to bardzo...

A kiedy zobaczysz na niebie
małą kropkę
Zrozumiesz, że to człowiek
uzalezniony od latania!!!
Ostatnio zmieniony pn 20 lut, 2006 11:28 przez targaroth, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Erm na poezji się nie znam, choć czytuję (Szymborską głównie), ale swoje zdanie mam.
Wybacz, będę brutalna "I don't like it". Może dla mnie to zbyt..."pospolite". Na tysiącach blogów znaleźć można podobne...hmmm....twory. A może szukam w poezji czegoś więcej, niedopowiedzianych słów, oryginalności i tajemniczości? To o lataniu mi się kojarzy z końcówką "Matrixa"...a może nie jestem dość wrażliwa na poezję dzisiejszych, młodych twórców?
targaroth

Post autor: targaroth »

szanuje twoje zdanie ale jest taka mozliwosc ze ten byl dla mnie najlepszy a dla ciebie nie.. moze moj dla mnie najgorszy bedzie dla ciebie najlepszy.. wiesz o co mi chodzi.......(ale namieszalem.... :lol: )
Darios

Post autor: Darios »

Mi się podobało, bardzo fajnie Targaroth.
targaroth

Post autor: targaroth »

oba?? czy jeden z nich?? :grin: dzieki :)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Bardzo orginalne, dziwne skądinąd a na blogi nie właże żadnę więc widzę taki styl pierwszy raz ^_^... A jeśli chodzi o poezję to cóż... muszę się pochwalić że moja starsza wydała tomik no a teraz piszę knigę z pierwszego zdarzenia ^_^... cóż... ładne są choć wolę i tak zwykłą prozę :]
glamorous vamp
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Mogę co najwyżeć pochwalić sie cudzymi dziełami...
Przyjaciółka świetnie pisała... teraz chyba przestała, bo nic mi nie pokazuje :(

Ale proza jednak jest czymś, co bardziej do mnie trafia...
Chociaż wiersze poczytać od czasu do czasu mogę:) Na przykład na forum :)
targaroth

Post autor: targaroth »

a powiedz chociaz czy sie podobaly... :D
Orion

Post autor: Orion »

Mam na koncie parę tekstów piosenek jeśli to też się liczy ale raczej nie jestem z nich zadowolony.
Jak napisze coś godnego uwagi to to umieszczę :].

Targaroth,pierwszy tekst IMHO jest dobry.Lubię takie hmmm....surrealistyczne wiersze :].
Drugi bez obrazy,ale kojarzy mi się z jakimś pop songiem.To tylko moja opinia,ale tak już mam,jak widzę w tekście słowo "love" to już mam dość :smile: .
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

targaroth pisze:a powiedz chociaz czy sie podobaly...
Ładne :]
Szczególnie pierwszy :)



A Oli się wiersz podobał?? :>
targaroth

Post autor: targaroth »

Lady Luck pisze:
Ładne :]
Szczególnie pierwszy :)

A Oli się wiersz podobał?? :>
wlasnie .. co najwazniejsze Oli sie podobal...

[ Dodano: Pon 21 Mar, 2005 ]
Orion pisze:Targaroth,pierwszy tekst IMHO jest dobry.Lubię takie hmmm....surrealistyczne wiersze :].
ogolnie takie mi wychodzą.. :/
Orion pisze: Drugi bez obrazy,ale kojarzy mi się z jakimś pop songiem.To tylko moja opinia,ale tak już mam,jak widzę w tekście słowo "love" to już mam dość :smile: .
masz i w tym troche racji... jesli obiektywnie popatrzec to ..taak.. troche tak.. ale wiecie dla ukochanej osoby to byl moj pierwszy wiersz po ang. :P i w innym jezyku zawsze i wszystko w milosci brzmi tak romantycznie


a z reszta .. napisze wam cos jeszcze...



"Smutek"
Czy wszystko musi byc takie podle??
Tak!
Czy nie da się inaczej?
Nie!
Sił mi juz brak.
Ha!
Mam dość całego świata.
To bez sensu,
Ale to jedyna możliwość
Smutku ciągle tyle
Jakby ni mogło ulecieć
Złośliwość rzeczy martwych.
A może sam jestem martwy?
Pewnie...
Żeby żyć trzeba się cieszyć!
Ale z czego?!
Nie ma z czego!
Jest! Uwierz!
Nie potrafię.
Trzeba spróbować!




i znow jednemu sie spodoba innemu nie.. prosze o szczere opinie.. a moze pozniej tez cos napisze
Ostatnio zmieniony pn 20 lut, 2006 11:30 przez targaroth, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Podtrzymuję, a nawet utwierdzam własną opinię. Nic nadzwyczajnego, wciągającego i w ogóle temat objechany.
targaroth

Post autor: targaroth »

Go-Go-Yubari pisze:Podtrzymuję, a nawet utwierdzam własną opinię. Nic nadzwyczajnego, wciągającego i w ogóle temat objechany.
wiesz co...myslenie godne 21-latki
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Mmmm a argumenty? ;) No cóż dodaj 21-latki studiujacej pisanie :]
targaroth

Post autor: targaroth »

jak mowilem ..poprostu ja i moj styl nie pasuje do twojego.. wiesz mam pomysl.. powiedzmy ze znam juz twoja opinie więc.. czy sie rozumiemy??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanfiction & fanarts”