Legend of Legaia

Final Fantasy to nie wszystko co oferują nam Japończycy!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Shen
Kupo!
Kupo!
Posty: 10
Rejestracja: sob 03 kwie, 2010 16:20

Legend of Legaia

Post autor: Shen »

Mój pierwszy jrpg i zarazem jeden z moich ulubionych. Fabula i grafika moga nie powalac, ale system walki uwazam za swietny. Walki z przeciwnikami przypominaja troche turowa bijatyke, wybieramy kombinacje ciosow - niskie kopniecie, wysokie, uderzenie lewa lub prawa reka i odpalamy kombosy. Ciosy w kombinacje ukladamy na specjalnym pasku ktory wydluza sie wraz z rozwojem postaci co owocuje tym ze mozemy robic dluzsze combosy. Kazda z postaci posiada magiczne stworzenie [nie wiem jak je nazwa, symbiot?] ktore rowniez sie rozwija i pozwala uczyc sie nowych czarow. Fajnym bajerem jest ze kazdy element ekwipunku widac na postaci, helmy, zbroje, buty i cala reszte. Jest to jeden z najtrudniejszych [jesli nie najtrudniejszy] jrpgow w jakie gralem, nie raz dostawalem baty od bossow i musialem dopakowac druzyne przed kolejna proba. Polecam goraco.

http://www.youtube.com/watch?v=G4SEFSS61zg
Awatar użytkownika
Arwu
Kupo!
Kupo!
Posty: 10
Rejestracja: czw 03 mar, 2011 23:26
Lokalizacja: D.G.

Post autor: Arwu »

jak zobaczyłem ten tytuł to odrazu musiałem tu wejść :) no nie wierze :)..., mało kto wie o tej grze która kiedyś przeszła bez echa a wśród znajomych miałem (i pewnie nadal mam heehe) podzielone zdania, jedni mówili że final 7 był lepszy a drudzy że właśnie Legaia.. Komu znudziły sie inne stare gry otrzymuje tu moją najszczerszą rekomendacje co tego erpega. :) gra jest świetna a fabuła wsysa dusze i łapie za serducho :), ostatnio grałem w to z kilka miesięcy temu :) nigdy zaś nie udało mi się osiągnąć 99 levelu, co najwyżej teraz mam zapis z 86lv. a grałem na emulatorze na podwójnym speedzie, .. no miałem raz 99lv. ale to na gamesharku :D :D :j gra jest za hardkorowa :) i sstrasznie klimatyczna, posiada świetny system, ja polecam dla tych którzy cenią sobie klimat i odkrywanie smaczków :)

dopisane później :P ...:
A te stwory (summony) nazywały się seru :) fabuła prześwietna, spróbuje kodami zmniejszyć HP swoje każdej postaci na początku i bede miał wersje HARD :P musze w to zagrać jeszcze raz. mało która gra tak wciąga. dobranoc :)
Ostatnio zmieniony sob 02 kwie, 2011 23:10 przez Arwu, łącznie zmieniany 1 raz.
podpis? ..a na co mnie ten podpis :?
ODPOWIEDZ

Wróć do „jRPG”