Tales of ....

Final Fantasy to nie wszystko co oferują nam Japończycy!

Moderator: Moderatorzy

Która część jest wg Ciebie najlepsza?

Tales of Phantasia
1
33%
Tales of Destiny
0
Brak głosów
Tales of Destiny 2 / Eternia
1
33%
Tales of Symphonia
0
Brak głosów
Tales of Legendia
0
Brak głosów
Tales of The Abyss
1
33%
inne
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 3

Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Tales of ....

Post autor: Oray80 »

No właśnie , prócz grania w ff lubię także grać w sage Namco o tytułach zaczynających się na Tales of... Napiszcie co sądzicie o tych gierkach??

Moją ulubioną częścią jest pierwsza mianowicię Tales of Phantasia - gra mnie wciągnęła jak mało która , humor mnie rozwalał na każdym kroku ( Arche rządzi :) ). Inne części także ciekawe , niegrałem jedynie w Tales of Symphonia bo wersja angielska jest tylko na GC heh , na PS nie ma... No i nie liczę cześci krzakowatych ( Rebirth np )...
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Tales of the Abyss jest porządne. Polecam. Liznąłem trochę Symphonię, ale nie potrafię się przełamać do RPGów z dziećmi w roli głównej(cześć Lunar!).

Daleko serii do rozmachu FF, ale jest do solidna garść tytułów, które nie powinny zostać pominięte.
This post is... hay definition.
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Tales of... obok serii Star Ocean i sagi Xeno, to moja ulubiona seria jRPG. Na którą zagłosowałem? Na tę, w którą obecnie gram (na PSP) - Tales of Eternia (ToD2/ psx). Gra jest cholernie miodna - aż dziwię się, że sięgnąłem po nią dopiero wczoraj. Gdyby w ankiecie było Tales of Vesperia, pewnie na nią bym zagłosował, a tak...punkt dla Reida i reszty drużyny. W tym kochanej kosmitki, gadającej przez część gry w niezrozumiałym dla nas języku. Tytuł wciągnął mnie strasznie, co tu dużo pisać - esencja Tales of... jeszcze w wydaniu bez rewolucji, które zapoczątkowała Tales of Abyss. Humor, masa dobrego humoru i ciekawa fabuła. Oto, co prezentuje Tales of Eternia.

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
ODPOWIEDZ

Wróć do „jRPG”