JRPG z elementami romansu.

Final Fantasy to nie wszystko co oferują nam Japończycy!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kopek
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: śr 10 maja, 2006 11:10
Lokalizacja: Rogoźno

JRPG z elementami romansu.

Post autor: Kopek »

Witam

Potrzebuje tytuły gier JRPG z elementami romansu cos jak FFX
Awatar użytkownika
theodolit
Kupo!
Kupo!
Posty: 156
Rejestracja: pn 02 paź, 2006 12:00

Post autor: theodolit »

FF VIII ? ;)
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Wszystkie FF właściwie. Może poza XII.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Pokażcie mi jakis jrpg bez tego elementu _^_

Grandia 1,2 (aczkolwiek 1 nie polecam :P ), Star Ocean 2 (tutaj tego sporo), Xenogears (i słynne sceny łóżkowe :> ), Tales of Legendia (melodramat czasami się z tego robi...), Tales of Phantasia w sumie też, Chrono Trigger ofkoz XD

tyle na dobry początek..
dark_raven pisze:Wszystkie FF właściwie. Może poza XII.
i poza FF, FFII, FFIII, FFTA....
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Jaco pisze:i poza FF, FFII, FFIII, FFTA....
Oj, nie każdy grał we wszystkie, dobra? :D
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Kopek
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: śr 10 maja, 2006 11:10
Lokalizacja: Rogoźno

Post autor: Kopek »

Jaco pisze:Pokażcie mi jakis jrpg bez tego elementu _^_

Grandia 1,2 (aczkolwiek 1 nie polecam :P ), Star Ocean 2 (tutaj tego sporo), Xenogears (i słynne sceny łóżkowe :> ), Tales of Legendia (melodramat czasami się z tego robi...), Tales of Phantasia w sumie też, Chrono Trigger ofkoz XD

tyle na dobry początek..
dark_raven pisze:Wszystkie FF właściwie. Może poza XII.
i poza FF, FFII, FFIII, FFTA....

star ocean 2 to jest na psx czy ps2?

i może coś podacie na PS2 bo gry które wymieniłeś są na PSX a tam straszna pixeloza jest
konkretnie chodzi mi o gierki w których wątek miłosny jest bardzo ważnym aspektem gry coś jak w FFX
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Kopek pisze:star ocean 2 to jest na psx czy ps2?
PSX.

Z tych co pisałem to Tales of Legendia jest na PS2. Swoją drogą kto tam się w jrpgach na grafikę patrzy? :>
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

W niemal każdym jrpg są takie elementy, wiec topic idzie do OT, bo wiekszego sensu nie ma _^_
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Ivy pisze:W niemal każdym jrpg są takie elementy, wiec topic idzie do OT, bo wiekszego sensu nie ma _^_
I trzeba dodać, że są niezwykle tandetne i tanie ^^
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Final Fantasy X-2. 2 mega wątki miłosne. Dużo cukru, miłości i dramatu. Swietne dla facetów chcących sobie zrobić dobrze pół nagimi panienkami oraz dla nastolatek wkraczających w wiek dojrzewania, żeby miały o czym śnić w nocy i aby mogły sie pobawić w przebieranki. >>'

Kup FFXI. Możesz mieć romans z kim popadnie XD
Awatar użytkownika
Thomas
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: pt 25 sie, 2006 22:34

Post autor: Thomas »

Bahamute Lagoon ?
Jedyna gra którą znam, w której główny bohater dostaje kosza - za co ma u mnie małego "plusa", warto było przejść jako terapię po niekiedy cukierkowych FFach, chociaż aż tak źle nie było. Jednak gra dobijała mnie w paru innych momentach.
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Jest jeszcze unikatowa *cough* Valkyrie Profilie *cough*, nieco odwracająca schemat słodkiej idiotki zakochanej bez pamięci w wieśniaku z dużym mieczem. *cough* (Choć jakby na to nie patrzeć, Lucian jest wieśniakiem z dużym mieczem. Ale i tak go kocham. Na równi z Lezardem. ^^) W grze występuje piękny trójkącik miłosny, ani trochę niepodobny do tych znanych z Finala... plus dużo nieodwzajemnionych i/lub chorych uczuć. ^___^ A główna bohaterka ma wszystkich swoich adoratorów równo w doopie. ^___^

Kod: Zaznacz cały

Tu również mamy dość ostrego kosza, nawet dwa kosze, aczkolwiek potem sprawa się komplikuje... ^___^
Romans w VP, choć naszkicowany bardzo pobieżnie, jest dla mnie najpiękniejszym wątkiem miłosnym w jRPG ever. ^___^

Proszę też nie zapominać o Valkyrie Profile: Silmeria, gdzie - hm, jak to napisać bez spojlerów... - ostatecznie wszystko rozbija się o niezaspokojone żądze pewnego bohatera, któremu bynajmniej nie chodzi o władzę nad światem samą w sobie, tylko o kobietę... ^___^

Kod: Zaznacz cały

Lezard: Oh, she struggles so bravely, but I wouldn't have it any other way!

Btw, Kopek, potrzebne Ci te gry dla koleżanki czy dziewczyny, którą chcesz wciągnąć w swoje hobby? :>
Ostatnio zmieniony czw 16 sie, 2007 22:39 przez Lenneth, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Lenneth pisze:Btw, Kopek, potrzebne Ci te gry dla koleżanki czy dziewczyny, którą chcesz wciągnąć w swoje hobby?
Kropek jest wrazliwy i ma dość gier, w których się tylko biega z mieczem i morduje. Chce głębszych uczuć ^^v
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

...mnie najbardziej dziwi, jak po przejściu FFX można chcieć....więcej ^^"
King VERMIN pisze:I trzeba dodać, że są niezwykle tandetne i tanie ^^
zagraj w Shadow Hearts....Xenogears:] <tak, bronie wątku miłosnego xD>

[ Dodano: Czw 16 Sie, 2007 23:32 ]
W każdym razie nie ma chyba takiej drugiej gry, gdzie romans byłby tak 'pięknie' przedstawiony, jak w FFX..-_-..
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Lenneth pisze:Jest jeszcze unikatowa *cough* Valkyrie Profilie *cough*, nieco odwracająca schemat słodkiej idiotki zakochanej bez pamięci w wieśniaku z dużym mieczem. *cough* (Choć jakby na to nie patrzeć, Lucian jest wieśniakiem z dużym mieczem. Ale i tak go kocham. Na równi z Lezardem. ^^) W grze występuje piękny trójkącik miłosny, ani trochę niepodobny do tych znanych z Finala... plus dużo nieodwzajemnionych i/lub chorych uczuć. ^___^
Jak tak czytam to to mnie aż w gardle ściska T^T wiele bym dał, żeby zagrać w tą grę. Chyba czas pomyśleć o PSP ._. ...
Garnet pisze:...mnie najbardziej dziwi, jak po przejściu FFX można chcieć....więcej ^^"
Też poniekąd tego nie rozumiem XD ... FFX-2 było w porządku (imo) ale gdyby FFX było pozostawione z zakończeniem takim jakim było pierwotnie, wydaję mi się, że gra by na tym zyskała

Kod: Zaznacz cały

byłby chyba pierwszy Final z "nie do końca dobrym zakończeniem" Oo" 
ODPOWIEDZ

Wróć do „jRPG”