The Legend Of Dragoon

Final Fantasy to nie wszystko co oferują nam Japończycy!

Moderator: Moderatorzy

Zagrałbyś/zagrała w ewentualną kontynuację?

Tak.
16
84%
Nie.
3
16%
 
Liczba głosów: 19

Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Tylko nie mogłem zrozumieć jednego, dlaczego Dart nie wybrał Rose?
może woli takie ciotki jak ta jego co iminena nie pamiętam.
Ba, w Rose mógł by się zakochać, a byłaby i tak z tego kicha, bo Rose wciąż kochała Sieg'a, ojca Dart'a :wink: A no niestety - chyba woli takie bezosobowościowe słodziaki jaki Shana... Co typowe w jRPG i tak XD
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Piter
Kupo!
Kupo!
Posty: 177
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 15:00
Lokalizacja: Lubawka

Post autor: Piter »

Gveir pisze:bezosobowościowe słodziaki
fuj! :?
Gveir pisze:Co typowe w jRPG i tak XD
szkodaa.. bo jak się trafia taka Rose to musi koffać nie tego co trzeba! ale taki obrazek sobie teraz wyobraziłem Dart & Rose... :shock: to by chyba nie przeszło :sad:
"Wstąp do armii, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich."
"Wybieramy sobie przyjaciół, wybieramy wrogów, ale Bóg daje nam sąsiadów."
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Piter pisze:szkodaa.. bo jak się trafia taka Rose to musi koffać nie tego co trzeba! ale taki obrazek sobie teraz wyobraziłem Dart & Rose... :shock: to by chyba nie przeszło :sad:
Zaprawdę szkoda, bo jak już powiedziała to Garnet, Rose to ideał kobiety w jRPG. A tak mamy to co mamy. Na szczęście, w późniejszej części gry Shana została wycofana ze składu i doszła za nią znaczenie ciekawsza osóbka ^^
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Piter
Kupo!
Kupo!
Posty: 177
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 15:00
Lokalizacja: Lubawka

Post autor: Piter »

ale tamtej typiary jakoś nielubiałem, może dlatego , że tylko przez 3CD, więc może dlatego wiele o niej nie wiem, bo ona się chyba na 4CD trochę zmieniła, co nie?
"Wstąp do armii, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich."
"Wybieramy sobie przyjaciół, wybieramy wrogów, ale Bóg daje nam sąsiadów."
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

No, zrobiła się bardziej sensowna, ale od samego początku ją lubiłem. Na 4 CD wyjaśniło się sporo na temat jej przeszłości, ba nawet wszystko i można było ją jeszcze bardziej polubić.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Piter
Kupo!
Kupo!
Posty: 177
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 15:00
Lokalizacja: Lubawka

Post autor: Piter »

no nie, musze chyba przejść tą gierkę od początku do końca :P skąd tu ja teraz wezme LOG? :sad:
nie dam se spokoju coś trzeba wymyślić, gierka za dobra, żeby poprzestać na 3CD!
"Wstąp do armii, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich."
"Wybieramy sobie przyjaciół, wybieramy wrogów, ale Bóg daje nam sąsiadów."
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Piter pisze:skąd tu ja teraz wezme LOG?
jak zwykle polecam -> http://www.allegro.pl/item142323430_the ... ajzec.html

nie no, gosciu ze swoim opisem roxuje :lol: :lol: ...dla ludzi z cierpliwoscia :lol:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
filip2671
Kupo!
Kupo!
Posty: 29
Rejestracja: sob 28 kwie, 2007 13:43
Lokalizacja: z ulicy

Post autor: filip2671 »

A wyobraźcie sobie ze ja sie zawiesilem,nie wiem gdzie isc jak shana zmienia sie z ta druga
Ostatnio zmieniony czw 21 cze, 2007 19:01 przez filip2671, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

A wyobrażamy sobie :roll: I bądź pewien że na GameFaq's znajdziesz kompletny opis przejścia...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Meru-chan

Post autor: Meru-chan »

Wiecie nie wiem o co wam z ta Shana chodzi! No bo tak szczerze... Zepsuliście nią kiedyś jakieś combo (additionala)? :D Jak dla mnie Rose może i jest bardziej mroczna, klimatyczna i poważniejsza, ale Shana jest naprawde fajna. Słodka, delikatna, dziewczęca. A to, że nie jest najsilniejsza ze wszystkich o niczym nie świadczy! Według mnie ma świetny charakter i pasuje do Darta bardziej od Rose. ;)

A Miranda była jedyną osobą, którą nienawidziłam!!! :evil:
Awatar użytkownika
Piter
Kupo!
Kupo!
Posty: 177
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 15:00
Lokalizacja: Lubawka

Post autor: Piter »

Meru-chan pisze:Shana jest naprawde fajna. Słodka, delikatna, dziewczęca.
sprawa gustu
Meru-chan pisze:A to, że nie jest najsilniejsza ze wszystkich o niczym nie świadczy
jest dobra w zakresie magii, więc wg mnie nie jest słaba.
Meru-chan pisze:pasuje do Darta bardziej od Rose. ;)
sprawa gustu.
Meru-chan pisze:A Miranda była jedyną osobą, którą nienawidziłam!!! :evil:
sprawa gustu, a można wiedzieć za co?
"Wstąp do armii, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich."
"Wybieramy sobie przyjaciół, wybieramy wrogów, ale Bóg daje nam sąsiadów."
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Meru-chan pisze:Wiecie nie wiem o co wam z ta Shana chodzi! No bo tak szczerze... Zepsuliście nią kiedyś jakieś combo (additionala)? :D
Ale system walki daje przyjemność właśnie dzięki temu, że trzeba się starać i uczyć odpowiedniego wykonywania combos'ów ;] A nią - pyk! i załatwione...
Meru-chan pisze:Jak dla mnie Rose może i jest bardziej mroczna, klimatyczna i poważniejsza, ale Shana jest naprawde fajna. Słodka, delikatna, dziewczęca.
W sumie nie chodzi o to że Rose jest mhroczna, ale ma jakiś charakter, rozterki, ciekawą osobowość, a rola Shany sprowadza się tylko do wyglądania słodko i mizdrzenia się do Dart'a :P Kolejny, taki sam, identyczny jak setki innych słodziak. IMO. Nie mówię przez to że jest szczególnie zła, ale jakoś sztampą od niej jedzie.
Meru-chan pisze:A to, że nie jest najsilniejsza ze wszystkich o niczym nie świadczy!
Jak to Piter zauważył - jest bardzo dobra w magii i do tego powinno się jej używać w czasie walki.
Meru-chan pisze:Według mnie ma świetny charakter i pasuje do Darta bardziej od Rose. ;)
Jest tu jeden zasadniczy problem. Jaki charakter? :lol:
Meru-chan pisze:A Miranda była jedyną osobą, którą nienawidziłam!!! :evil:
Ale podaj chociaż powód, bo to była naprawdę ciekawa postać z drugim dnem - zmienia się, poznajemy jej historię, jest przynajmniej postacią dynamiczną, a nie jednostajna jak Shana.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Meru-chan

Post autor: Meru-chan »

A więc tak: dla mnie Miranda to taki babo-chłop, który nie ma za grosz szacunku dla innych. Wkurzało mnie to, jak traktowała podkomendnych. Zachowywała się tak, jakby pozjadała wszystkie rozumy świata. Ja rozumiem że miała trudne przeżycia itp, ale mogłaby być milsza dla ludzi...

Ale to tylko mój sąd. A co do Shany to nadal uważam, że miała charajter. Może niezbyt wyrazisty, ale miała.
Awatar użytkownika
Piter
Kupo!
Kupo!
Posty: 177
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 15:00
Lokalizacja: Lubawka

Post autor: Piter »

Meru-chan pisze:A więc tak: dla mnie Miranda to taki babo-chłop, który nie ma za grosz szacunku dla innych.
ukończyłas grę? ja nie ale

Kod: Zaznacz cały

podobno pod koniec gry zmienia się jej charakter
Gveir pisze:jednostajna jak Shana.
Meru-chan pisze:A co do Shany to nadal uważam, że miała charajter. Może niezbyt wyrazisty, ale miała.
A może po prostu zawsze patrzy się na Shane przez pryzmat Rose? Ta ostatnia jako osoba o niewątpliwie ciekawej przeszłości i mocnym charakterze, jest w stanie przyćmić każdą postać. Jakbym miał patrzeć na Shanę jako postać gry, której nie ma Rose... Może i charakter Shany byłby bardziej wyrazisty, lecz ciągle wg mnie pozostała by w cieniu innych.
"Wstąp do armii, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich."
"Wybieramy sobie przyjaciół, wybieramy wrogów, ale Bóg daje nam sąsiadów."
Meru-chan

Post autor: Meru-chan »

Może Shana właśnie miała się nie rzucać w oczy w porównaniu do Rose.

A gre przeszłam w całści i to nie raz. Nigdy jednak nie polubiłam Mirandy... Może też dlatego, że bardzo lubiłam Shane, a ona zajeła jej miejsce. Nie zmienia to jednak mojej opini na jej temat.

A najbardziej lubiłam Lavitza i Balzaca! :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „jRPG”