The Legend Of Dragoon

Final Fantasy to nie wszystko co oferują nam Japończycy!

Moderator: Moderatorzy

Zagrałbyś/zagrała w ewentualną kontynuację?

Tak.
16
84%
Nie.
3
16%
 
Liczba głosów: 19

Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Meru-chan pisze:A więc tak: dla mnie Miranda to taki babo-chłop, który nie ma za grosz szacunku dla innych. Wkurzało mnie to, jak traktowała podkomendnych. Zachowywała się tak, jakby pozjadała wszystkie rozumy świata. Ja rozumiem że miała trudne przeżycia itp, ale mogłaby być milsza dla ludzi...
Cóż, miała naprawdę niewesołe przeżycia z dzieciństwa, które pokazane zostały na końcu gry - i tam zauważyłaś chyba, że kiedy poradziła sobie z własnymi demonami stała się inna? IMO bardzo życiowe i ciekawe. A na pewno bardziej realistyczne niż słodziak-bez-kompromisów jak Shana :wink:
Meru-chan pisze:Ale to tylko mój sąd. A co do Shany to nadal uważam, że miała charajter. Może niezbyt wyrazisty, ale miała.
Miała, miała, ale tak czy tak, nie była postacią tak wyrazistą jak inne.

Kod: Zaznacz cały

Piter, tak Miranda zmienia się pod koniec gry, kiedy każda postać staje naprzeciw swojej przeszłości w labiryncie wspomnień i ona napotkała swoją - poradziła sobie z nią zmieniła się. Btw. na Allegro albo w sklepach netowych jak się dobrze poszuka, to wciąż można znaleźć LoD i mógłbyś sobie pograć do końca ^^
Piter pisze:Może i charakter Shany byłby bardziej wyrazisty, lecz ciągle wg mnie pozostała by w cieniu innych.
Byłby z pewnością, zwłaszcza że wtedy najpewniej rozwinięty zostałby wątek romantyczny pomiędzy nią a Dart'em, ale gra zaskoczyła i w bardzo niestandardowy sposób poszła własną drogą, usuwając ją do końca gry - i za to ją min. cenię, bo nie była jak wiele innych jRPG.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Tomcio
Kupo!
Kupo!
Posty: 6
Rejestracja: śr 28 sty, 2009 14:06

Post autor: Tomcio »

Kod: Zaznacz cały

Co mam zrobić ?? Jestem tam gdzie Shana zachorowała, kupiłem tą wodę i nie wiem co dalej zrobić pomocy !! 
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

A dokładnie w jakim jesteś momencie - po jakim bossie itp, fabularnie.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Tomcio
Kupo!
Kupo!
Posty: 6
Rejestracja: śr 28 sty, 2009 14:06

Post autor: Tomcio »

Kod: Zaznacz cały

Ja jestem po tym jak Lavitz dostał smoka ( te oko ), ten boss miał właśnie te oko.
Shana zachorowała i nie wiem co dalej robić ??
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Jak masz buteleczkę, to wracaj do lasu i zeskocz na dół i napełnij ją wodą. Teraz do lewej drogi przy wejściu do lasu - użyj tam wody na roślinie i możesz iść dalej odblokowaną właśnie droga do Shrine Of Shirley.
Ostatnio zmieniony ndz 22 lut, 2009 10:40 przez Gveir, łącznie zmieniany 1 raz.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Seyfer
Kupo!
Kupo!
Posty: 98
Rejestracja: wt 05 sie, 2008 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Seyfer »

3 razy grałem, dopiero za trzecim razem ukończyłem. Gra się prezentuje ładnie, dobra fabuła, grafika jak na swoje czasy też dobra ;] Podobało mi sie zakończenie

Kod: Zaznacz cały

Dart z Divine Dragon Spirit, śmierć Rose i Zieg'a fajnie to wymyślili
Polecam każdemu kto nie grał.

Co do stardust, to jest ich 50 i jeśli je sie odda je pod koniec gry jednemu kolesiowi to da ci przedmiot dzięki któremu można walczyć z Magician Faustem czy jakoś tak (taki weapon)
ODPOWIEDZ

Wróć do „jRPG”