Seria Suikoden

Final Fantasy to nie wszystko co oferują nam Japończycy!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Suikoden na DSa

Suikoden Tierkreis:

- w 50% ukończona
- bohaterowie będą w 3D
- tła będą w 2D
- będzie to tradycyjny jRPG (bez szczególnych ekscesów)
- puknięcie w TS-a powoduje rozpoczęcie walki
- “The Chosen 108 heroes have been destroyed?!”
- 4 osoby w drużynie
- powrót bohaterów supportowych
- nowa rasa (dolphins)
- historia rozpoczyna się walką 108 wybrańców z jednym przeciwnikiem, giną wszyscy prócz czterech
- główny bohater nie należy do tych, którzy przeżyli (nie jest jednym z wybrańców), ale chce przywrócić 108 do życia
- voice acting
- gameplay będzie podobny do poprzednich Suikodenów
- nowe państwo
- główny bohater nie ma imienia
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Tak jak myślałem. Jako platformę nowego Suikodena obstawiałem PSP albo właśnie DSa.
Scenerie na screenach wyglądają ślicznie, szkoda tylko, że modele postaci będą w SD a i chara design odbiega od tego z poprzednich części. Z tego co można jeszcze zauważyć na screenach będą animowane wstawki.
Podoba mi się nowe podejście do rekrutacji Gwiazd Przeznaczenia, ciekawe jak będzie wyglądać interakcja z tymi postaciami zanim zostaną ożywione (o ile taka będzie możliwa). Nowy Suikoden tylko potwierdza, że DS był dobrym wyborem przy zakupie.
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Z tego co widać na screenach to nowa "pet" rasa to rekiny :D
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

http://img78.imageshack.us/my.php?image ... ieskf4.jpg
Artykuł o nowym Suikodenie z najnowszego Nintendo Power. Znalezione w Suikodenowym klubie na MALu.

[ Dodano: Sro 24 Gru, 2008 04:02 ]
http://bbs.a9vg.com/read.php?tid=1058539&fpage=1
108 Stars of Destiny. Zupełnie nie-Suikodenowe i w większości nieciekawie wyglądające... trzeba się będzie przyzwyczaić.

[ Dodano: Pią 20 Lut, 2009 17:47 ]
Na GameFAQs znalazłem link do darmowej gry Exit Fate. Autor posta pisze o niej jako o duchowym spadkobiercy pierwszych dwóch części Suikodena. Na razie nie mam jak się za to zabrać, ale patrząc na screeny rzeczywiście kojarzy się z SuikoI&II.

[ Dodano: Pon 29 Cze, 2009 12:06 ]
Konami wystąpiło o zarejestrowanie nowego tytułu z serii Suikoden link. Nowa część ma ponoć wyjść na PS3 i X360. link
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Sogetsu pisze: Nowa część ma ponoć wyjść na PS3 i X360. link
Yes, yes! ^^ Cholera, kolejny powod zeby zaczac zbierac na PS3 XD

Co do Tierkreis - gra rzeczywiscie daleko odeszla od standardowego Suikodena, ale nadal jest to przyjemny jRPG - osobiscie niezle sie wciagnelem. I osobiscie przyznam, ze SoD'y mi sie podobalo. Bylo wiele fajnych i ciekawych postaci. Z drugiej strony tez bylo troche takich bez ktorych imo gra by sie obeszla ;) Kolejny minus to poziom trudnosci - gre mozna przejsc z zamknietymi oczami ^^; W kazdym razie uwazam, ze gra godna polecenia.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Skąd zamawiałeś Tierkreisa? W żadnym polskim sklepie ani na allezuo tego nie widziałem.
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Ebay albo stronka z romami. Tierkreis jest niespotykanym zjawiskiem w polsce.
This post is... hay definition.
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

hay pisze:Ebay
Nie korzystam z yebaya (chyba czas zacząć).
hay pisze:stronka z romami
Profanacja!

Dzwoniłem do menago.pl i powiedzieli mi, że można im napisać e-maila w takiej sprawie. Może w ten sposób się uda.
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Jest jeszcze możliwość w postaci Play-Asia...

http://www.play-asia.com/paOS-13-71-ba- ... -34j7.html

Jednakże nic nie zamawiałem jeszcze (niebawem mam zamiar), ale warto się zapoznać :)
"We carry death out of the village!"
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Wolę poszukać wersji europejskiej. Amerykańska jak zwykle ma brzydką okładkę.

[ Dodano: Czw 02 Lip, 2009 20:57 ]
Dostałem z menago.pl odpowiedź dotyczącą Tierkreis:
Witam,

postaramy się sprowadzić niedługo tą grę więc proszę co jakiś czas sprawdzać ofertę na naszej stronie.

Pozdrawiam.
Pozostaje więc czekać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „jRPG”