'Tales of Destiny 2' (PSX) i 'Tales of Eternia' (PSP)

Final Fantasy to nie wszystko co oferują nam Japończycy!

Moderator: Moderatorzy

Co Ci wiadomo o grze "Tales of Destiny 2" ?

Słyszałem i grałem :)
15
56%
Słyszałem, lecz nie grałem :/
4
15%
Nie słyszałem, a zarazem nie grałem :(
8
30%
 
Liczba głosów: 27

Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

To ja z noobowskim pytaniem :lol: - gdzie kupowaliście swoje ToA? (Ciągle liczę na to, że dostanę grę przez jakiś polski sklep/portal, ale chyba nie mam na co liczyć...)
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Lenneth pisze:gdzie kupowaliście swoje ToA?
<zakrztusił się pizzą> :lol: .... *cough :) Odp: W tym samym miejscu, z którego kilmin kupuje gigabajty hentai na swoim dysku :D
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

*krztusi się dietetyczną Pepsi*
Osssz w pyszczek jeża, kryminalisto Ty! To woła o bana, patrz teh great regulamin, blah, blah, blah...! :twisted:

No dobrze, idę się rozejrzeć po stronie www owego prześwietnego sklepu. :lol:

PS: Ja naprawdę marzę o oryginale... Dammit. Mogliby to wydać u nas, ale nieee, do Polski trafia tylko 0,001% wszystkich dobrych produkcji. -_-
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

jeśli chodzi o ToA to też niestety skorzystałem ze sklepu kil'a ale tak poza tym, inne tytuły które znaleźć tam nie moge zawsze można znaleźć na play-asia. polecam.
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

OMG! Nie wyrabiam :lol: Bardziej genialnej konstrukcji głównego bohatera w jRPG nie widziałem chyba od czasów Cloudzika <3 . Ten zarozumiały pyszałek jest genialny, a jego zachowanie owocuje przekomicznymi dialogami całej drużyny :D To w połączeniu z bardzo zaskakującą fabułą sprawiło, że teraz podczas chorobowego nie mogę się oderwać od konsoli! :)

Fabuła idzie do przodu - mam ok. 1/4 gry za sobą a tak naprawdę liznąłem dopiero początek intrygi - cholernie mi się to podoba i zapewne, gdy będę kończył tę grę (w niedziele _^_) będę miał na liczniku koło 80h :]

Wracając do bohaterów - tu po raz kolejny twórcy mnie rozwalili... :twisted: Guy -

Kod: Zaznacz cały

koleś, który PANICZNIE boi się kobiet
... :lol: <zgon ze śmiechu>.

Do tego zaskakująca osobowośc Natalii - mogłoby się wydawać, że to kolejna "ksienżniczka", ale jej zachowanie bardzo odbiega od takiego stereotypu... No i strzela z łuku z prędkością karabinu maszynowego <3.

Do tego dochodzą cynik Jade, "cold-lady" Tear oraz chcąca zgwałcić Luke'a młodziutka Anise. :D
superlucek

Post autor: superlucek »

:D Siemka mam taką sprawe przeszłem tales of destiny II / Tales of Eternia już trzy razy teraz znowu ją przechodze :) :) :) :) :) :) :D :D :D :D :D i nigdy nie moge dojść do tego jak zdobyć wszystkie skille Maxa; Burning Force ma od początku póżniej po spotkaniu tych śmiesznych kotów (miacias czy jakoś tak) dostaje Air blade i Aqua spiral........... :D ..........są jeszcze trzy nie pamiętam jakie ale jeden ten najsilniejszy sklill nazywa sie chyba ELEMENTAL MASTER :D jeśli byście coś na ten temat wiedzieli to dajcie znać........... :D :D :D :D :D zgóry dziękuje za jakie kolwiek informacje........... :) :) :) :)
vorador

Post autor: vorador »

Skolei ja mam takie anime Tales of Eternia. Swoją drogą dobrze, że jest i gra.
ODPOWIEDZ

Wróć do „jRPG”