Modowie na Krypcie są be, fuj i ble, ponieważ...

Masz jakiś pomysł jak usprawnić Kryptę? Nie podoba ci się czcionka? Tutaj możesz napisać co cię gryzie...

Moderator: Moderatorzy

Najwredniejszym modem na Krypcie jest...? :>

Go Go Yubari
20
45%
Grzybek z Octu
2
5%
Gveir
0
Brak głosów
Ivy
0
Brak głosów
Lenneth
2
5%
"Maskotkom" mówię NIE
20
45%
 
Liczba głosów: 44

Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

kwazi pisze: Rozumiem jakbyśmy pisali o tym jak zakończyć głód na świecie albo który proszek jest lepszy. Ale seria FF to TYLKO gra - w dodatku z brodą - i nie da się o niej pisać w nieskończoność (nawet jeśli zaczniemy dublować kwestie już niejednokrotnie poruszane). Wszystko się kiedyś zużywa i IMO to jest przyczyną naturalnej śmierci tematów a nie polityka moderacji etc. :lol:
Przebywałem kiedyś trochę na forach Final Fantasy Wikia (fakt, że zdominowanej przez czternastolatków), i mnóstwo tam tematów w stylu "twój ulubiony trójkąt w FF", "jak wymawiać <<Masamune>>" "Najlepsza klata w serii", co może zaniża poziom dyskusji, ale jednak jakaś dyskusja tam jest. Dzięki temu mają kilka nowych tematów dziennie i się nie nudzą. :lol:
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Emoonia

Post autor: Emoonia »

Sephiria pisze:Go nie ma z nami już od prawie dwóch miesięcy, dziękować Krakowi którego Emoonia skutecznie omotała sobie wokół palca.
Kurczę, napisałam na tym forum ledwie kilka postów, a tu od razu takie wyróżnienie :roll: Napisałam do Admina, bo od drobnej dyskusji, która się tu wywiązała, minęły trzy tygodnie, po których znalazłam w skrzynce powiadomienie o zakwalifikowaniu mnie do grupy maskotek (pewnie w ramach życzeń świątecznych, koniec grudnia był ;) ). Nie, żeby mnie to jakoś szczególnie tknęło, ponieważ na forum prawie się nie pojawiam i różowy kolor bardzo lubię, ale zdziwiło mnie, że czekano aż trzy tygodnie, żeby utrzeć mi nosa. Gdybym została maskotką po tych kilku postach, doszłabym pewnie do wniosku, że GGY poniosła złość czy coś, i prawdopodobnie nie poczuwałabym się do żadnej interwencji, ale skoro zrobiono to po tak dłuższym czasie, pomyślałam, że to może jakaś większa sprawa. Więc napisałam do Admina, tyle. Nie przeceniajcie mnie. :wink:

Nie mieszam się do Waszej pracy, bo to jest Wasze forum i to Wy wkładacie wiele wysiłku w to, żeby było tu czysto. Ale, jeżeli jakaś sprawa dotyczy bezpośrednio mnie, to logiczne, że będę się odzywać. Najbardziej martwi mnie to, że taka dobra strona jak Krypta ma taką kiepską opinię, m.in. właśnie dzięki zbyt agresywnej moderacji. Jest wiele innych for, na których udaje się utrzymać porządek bez wytaczania takich dział jak tutaj. Może po prostu taki Wasz urok, nie wiem.
W każdym razie widzę ostatnio wiele pozytywnych zmian, choćby takich, jak powstanie tego wątku ;)
Awatar użytkownika
CoD
Kupo!
Kupo!
Posty: 108
Rejestracja: czw 30 cze, 2005 17:45

Post autor: CoD »

Przyznać się buce, kto prócz Gagsa oddał głos na Lenn :evil:
Ha&#363;! Omochikaer&#299;!

Gumon hyakushutsu...

Yuri est ars boni et aequi
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

CoD pisze:Przyznać się buce, kto prócz Gagsa oddał głos na Lenn :evil:
Chyba mało ważne, skoro ten ktoś nie miał odwagi się wypowiedzieć. Jakaś maskotka się zdenerwowała na moderację, bo wytknięto jej błędy :twisted:
Jeśli się mylę (a wątpię) to zwracam honor.
Chaotic by design.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Komu Lenn wytykała błędy? :lol:
Emoonia pisze:Najbardziej martwi mnie to, że taka dobra strona jak Krypta ma taką kiepską opinię, m.in. właśnie dzięki zbyt agresywnej moderacji.
No to opinia skoczy w górę, bo teraz moderacji nie ma prawie wcale. :> Nie wiem dokładnie, co zaszło, ale Go wkurzyła się ostro (nawet jak na nią :D ).
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

squall_black pisze:Chyba mało ważne, skoro ten ktoś nie miał odwagi się wypowiedzieć.
Co ty piperzysz tu o odwadze? Ankieta jest anonimowa, nikt nie ma obowiązku mówić na kogo głosował i dlaczego. Samo pytanie "Najwredniejszym modem na Krypcie jest...? :>" nie brzmi jakby wymagało 100% poważnej odpowiedzi.
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

dark_raven pisze:Komu Lenn wytykała błędy? :lol:
A bo ja wiem? Różni ludzie różnie reagują na różne zachowania :P
Zostaje jeszcze taka możliwość, że komuś się nudziło i zagłosował na pierwszą lepszą osobę
dark_raven pisze:Nie wiem dokładnie, co zaszło, ale Go wkurzyła się ostro (nawet jak na nią :D ).
To jedno z tych pytań, które pozostanie niewyjaśnione do czasu, gdy Go wróci lub ktoś z szanownego zarządu nam to przybliży, a jedno jak i drugie jest mało prawdopodobne.
Chaotic by design.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

A tak z innej beczki - czy wy też dostrzegliście zjawisko, że kiedy tylko ktoś wspomni o Krypcie w jakimś innym miejscu, natychmiast zgłasza się ktoś pokrzywdzony przez "wredną Goł"? :lol:
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

dark_raven pisze:A tak z innej beczki - czy wy też dostrzegliście zjawisko, że kiedy tylko ktoś wspomni o Krypcie w jakimś innym miejscu, natychmiast zgłasza się ktoś pokrzywdzony przez "wredną Goł"? :lol:
Brzmi jak komplement. Kiedyś to o mnie krążyły takie komplementy TT
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

dark_raven pisze:A tak z innej beczki - czy wy też dostrzegliście zjawisko, że kiedy tylko ktoś wspomni o Krypcie w jakimś innym miejscu, natychmiast zgłasza się ktoś pokrzywdzony przez "wredną Goł"? :lol:
Gwiazdy mówią, że "nieważne jak o tobie piszą, byle by pisali" :) .
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

dark_raven pisze:A tak z innej beczki - czy wy też dostrzegliście zjawisko, że kiedy tylko ktoś wspomni o Krypcie w jakimś innym miejscu, natychmiast zgłasza się ktoś pokrzywdzony przez "wredną Goł"? :lol:
Zajrzyj i pogrzeb na forum PSX Extreme - od razu coś znajdziesz w tematach o FF, o Inner World nie mówiąc :lol:
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: pt 04 sty, 2008 00:19

Post autor: uQuad »

Za duzo cukru to ja sie wpisze.

Admini beznadzieja. :) Od 2 lat czasami tlumacze jak komu dobremu ze opis FF X-2 to sobie mozecie, bo jest z babolami i nie user-friendly. Ladnie pisze co jest nie tak, wisi to w dziale o bledach na krypcie ale nikt nei raczy sie zajac. Zamiast tego wolicie sobie odpowiadac w dziale pomoc co chwile zeby koles przeszedl jeszcze raz, albo odpowiadanie absurdow (w wykonaniu oczywiscie go go) ze.. i tak nie warto przechodzic na 100% bo jej sie ta gra nie podoba. Czytaj tu potem takie cos od moderatora..
Dowiem sie w koncu czemu wskazowki sa olewane? Pokazcie w ktorym punkcie z nich sie myle, podyskutujemy. :)
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

uQuad pisze:Dowiem sie w koncu czemu wskazowki sa olewane?
Nie mogą się tym zająć, gdyż ponoś mają real life...


...yea right.
Animak

Post autor: Animak »

uQuad w 100 % cię popieram zgadzam się każdy ma real Life jednak czy np tak trudno zmienić Dark Yojimbo HP z 800 000 na 1 600 000 lub (5min roboty) czy pogrubić tekst że trzeba iść do szatni w Luce? Dobra koniec OT.

Mam prośbę do Liderów tego forum żeby może ktoś z was się zajął działem błędy na krypcie (ps uQuad mógł byś tam wpisać swój post z błędami FFX-2 wiem i tak nic to nie zmieni ale może kiedyś XD). Oraz mam zał nie pamiętam który to napisał chyba Gveir że przeszedłeś na 100% FFX-2 z poradnikiem i tylko poradnikiem Krypty może i tak ale dla zielonego JEST TO NIE MOŻLIWE :( to mnie zniszczyło ./.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Animak pisze:czy np tak trudno zmienić Dark Yojimbo HP z 800 000 na 1 600 000 lub (5min roboty) czy pogrubić tekst że trzeba iść do szatni w Luce? Dobra koniec OT.
Sephi ma pracę, studia i Słoneczko - aktualnie brak czasu. Krak działa nad Operą i gdzieś ciągle jeździ - reszta osób o randze niższej od admina nie ma na to wpływu i możliwości, żeby zmienić. Czytam dział o błędach jak ktoś coś napisze, sam zgłaszałem tam błędy, ale żaden z tego zmienić nie może. Jak i wszyscy - musisz na to poczekać.
Animak pisze:chyba Gveir że przeszedłeś na 100% FFX-2 z poradnikiem i tylko poradnikiem Krypty może i tak ale dla zielonego JEST TO NIE MOŻLIWE :(
Tak, użyłem tylko i wyłącznie opisu z Krypty. Opis z Poradnika PSX Extreme był jedynym innym jaki miałem pod ręką, a napisany był tak chaotycznie, że możliwości połapania się w nim nie widziałem. I na dodatek zrobiłem to przy pierwszym przejściu gry, będąc zielonym w tej tematyce. W związku z tym - jeżeli są jakieś błędy i niejasności, to przepraszam, nie zauważyłem, bo 100% jednak na końcu było. I tak jak z powyższym - i Ty i uQuad i reszta userów musi poczekać, aż ktoś coś z tym zrobi.

Poza tym - jeżeli widzicie błędy, niejasności... to może sami napiszcie kompetentny opis przejścia albo zaproponujcie konkretne poprawki do tych fragmentów jakie uważacie za niejasne i nieprzyjazne, napiszcie i wyślijcie adminom. Jeżeli będzie to ok. to nikt Wam w mordę nie da, a i zostanie opublikowane.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta i Forum według Was”