Modowie na Krypcie są be, fuj i ble, ponieważ...

Masz jakiś pomysł jak usprawnić Kryptę? Nie podoba ci się czcionka? Tutaj możesz napisać co cię gryzie...

Moderator: Moderatorzy

Najwredniejszym modem na Krypcie jest...? :>

Go Go Yubari
20
45%
Grzybek z Octu
2
5%
Gveir
0
Brak głosów
Ivy
0
Brak głosów
Lenneth
2
5%
"Maskotkom" mówię NIE
20
45%
 
Liczba głosów: 44

Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Modowie na Krypcie są be, fuj i ble, ponieważ...

Post autor: Grzybek Z Octu »

Już dawno powinien być założony podobny temat i aż dziwię się, że niektórzy userzy (rzadko bo rzadko, ale starzy wyjadacze również), którzy mniej lub więcej wspomogli rozwój serwisu (z ukierunkowaniem na MNIEJ) jeszcze nie wpadli na ten genialny pomysł.

Część woli pisać PW z pretensjami, roszczeniami, wulgaryzmami, czasem groźbami. Bywa i tak, że przy zachęcie do bezpośredniej konfrontacji chowają głowę w piach. Najczęściej jednak zastrzeżenia pojawiają się w przypadkowych tematów, przez co robi się bałagan i OT.

Tu natomiast zachęcam do pisania swoich żali i ewentualnych próśb do administracji o zmianę ekipy moderującej, poddając jednocześnie swą argumentację pod ocenę pozostałych użytkowników Krypty.

[kamikadze mode ON] :lol:
Ostatnio zmieniony sob 21 lut, 2009 23:20 przez Grzybek Z Octu, łącznie zmieniany 2 razy.
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Wiesz co mi to przypomina? Temat Lizarda "zagłosuj na swojego ulubionego moda".
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Racja, tylko zważ na to, że cel jest wręcz odwrotny. Możliwe, że sam obejmiesz kiedyś tę funkcję. Zresztą temat ma swoje uzasadnienie, a ja nie mam ochoty na czytanie kolejnego dziwnego PW od kogoś, kto uważa, że jestem frustratem, który najwyrażniej nie ma w życiu nic lepszego do roboty niż siedzenie na Krypcie. Niech to idzie publicznie. Btw: Niestety, w przeciwieństwie do Lizarda, nie mam się tu komu podlizywać :(
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Kto Ci nawrzucał, ten od posągów z XII? :lol: Pewnie i tak większości maskotek na was wrzucających nie będzie się chciało iść do tego tematu. Tak samo jak nie chce im się iść do tematów HELP.
Grzybek Z Octu pisze:Możliwe, że sam obejmiesz kiedyś tę funkcję.
Buahaha. Jak dotąd radzicie sobie dobrze bez takiego psychopaty. Zresztą z pewnością Go odsłoniłaby kształtną pierś i niczym Rejtan padła na podłogę w geście protestu :D
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

ROTFL

A ja tam Was fszystkich kofam :lol:

W związku z tym, że to tylko Internet - ja osobiście pretensji nie zgłaszam - każdy ma swój styl - Ty pseudonaukowy, Gveir chłopski, Go szczery, Ivy nie ma - także bierzcie i jedzcie z tego wszyscy :lol:
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Grzybek Z Octu pisze:nie mam ochoty na czytanie kolejnego dziwnego PW od kogoś, kto uważa, że jestem frustratem, który najwyrażniej nie ma w życiu nic lepszego do roboty niż siedzenie na Krypcie.
ITT: Newfa... tzn. nowi nie wiedzą czym jest prawdziwie srogi moderator Krypty.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

GZO, zasłużyłeś cnym tym tematem (sensownym) na piwo :lol:
dark_raven pisze:Kto Ci nawrzucał, ten od posągów z XII? :lol:
Myślisz że pamięta kto już? Ostatnio nawet te PW sobie w plikach notatnika zapisywałem, żeby nie utracić takiej kolekcji głęboko skrywanych i w końcu uzewnętrznionych frustracji.
Grzybek Z Octu pisze:Bywa i tak, że przy zachęcie do bezpośredniej konfrontacji chowają głowę w piach.
Hmm... najczęściej piszą PW, na które się odpowiada grzecznie i kulturalnie - mimo że pierwowzór taki nie był - a na nie z kolei odpowiedź przychodzi w formie albo piętrowych wiązanek, albo krótkiego stwierdzenia mogącego zamknąć się w krótki zdaniu: "Jesteś głupi, nie masz racji i masz małego". Potem cisza w eterze.

Przyłączam się więc do prośby GZO - masz coś do moderacji, napisz tutaj, odpowiemy, porozmawiamy. Uwaga - tutaj regulamin też obowiązuje ^^
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Nie wiem czy do końca ten temat wypali. Podobna próba dyskusji już była w tym dziale i jakoś nie widziałem tam specjalnie wypowiedzi "poszkodowanych". Już po ankiecie widać, że ktoś kto oddał głos na GZO nie miał nic do powiedzenia. Ankieta stanie się swoistą laleczką voodoo do wbijania szpilek :) . Kochani narzekający miejcie odwagę napisać konkretnie co wam mod takiego złego uczynił, że na niego głosujecie. Miejcie jaja i pokażcie, że macie rację (Ale do kogo ja to piszę :) )

Jak dotąt nie spotkałem przypadku gdzie user byłby zjechany za nic. Zwykle "pokrzywdzeni" mają "osobowość zagonu ostroroślin" i kiedy mają podjąć rzeczową dyskusję zaczynają się miotać jak dzikie zwierzę w klatce, usprawiedliwiając swoje braki intelektualne, frustracją moderacji, albo i jeszcze gorzej (nie wiem co piszą na PW :) ).
Jedyną osobą z moderacji, której mogę coś zarzucić to Go Go, za to że jej tu dawno nie było i brakuje mi jej docinek (pod moim adresem także).
Drodzy userzy, trochę dystansu do świata, bo w życiu nikt was głaskał nie będzie.

P.S. Chyba nie muszę pisać na kogo oddałem głos :) .
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Modowie na Krypcie są be, fuj i ble, ponieważ... Nie rozdają cukierków.

A tak na poważnie. Skrobne coś, bo podobnie jak AudionVideon zauważył, ludzie pewnie wymiękną i będą udawać, że wsio haraszo. Założyłem jakiś czas temu taki temat u siebie bo ludzie się skarżyli po kątach i PM'ach na moderatorów, ale w temacie nikt nic nie na pisał. Ludzie są trochę jak zwierzęta, które same nie wiedzą co chcą i trzeba je trzymać krótko, a wszelkie próby buntu łagodzić kostką cukru lub kością. No ale przechodząc do konkretów:

Osobiście jakoś nie mam problemu z modami, nie udało mi się jeszcze wejść w jakieś zatargi z nimi, ale wszystko przede mną. Jednak co mnie zastanowiło to dziwna tendencja do obrażania użytkowników. Go Go... Power Rangers! Wiem, że bywają tutaj ludzie o mentalności przepoconego buta i intelekcie pozwalającym na lizanie metalowych obiektów podczas solidnego mrozu, ale odniosłem wrażenie, że czasem bluzgi szły o krok za daleko niż było to konieczne.

Drugą sprawą jaka mnie zastanowiła to edycja czyichś postów przez modów/adminów/sztab rządzący i dodawanie w nich własnych komentarzy, często będących offtopem. Dziwna praktyka, zdarzało mi się adminować forum i może się nie znam, ale jednak regulamin powinien w pewnym stopniu obowiązywać też "śmietankę"
Przypomina mi to nieco polską politykę, wiecie, immunitety, te klimaty.

Ot moje 3 grosze.
This post is... hay definition.
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

hay pisze:Drugą sprawą jaka mnie zastanowiła to edycja czyichś postów przez modów/adminów/sztab rządzący i dodawanie w nich własnych komentarzy, często będących offtopem.
Moim skromnym zdaniem edycja postów nie jest niczym złym. Jeśli komentarz moda/admina nie dotyczy głównego wątku tematu, to po jakie licho wstawiać posty zaśmiecające forum? Uważam, że dzięki tej praktyce forum jest czytelniejsze.
hay pisze:odniosłem wrażenie, że czasem bluzgi szły o krok za daleko niż było to konieczne
Sam przecież przyznajesz, że
hay pisze:bywają tutaj ludzie o mentalności przepoconego buta i intelekcie pozwalającym na lizanie metalowych obiektów podczas solidnego mrozu
a za głupotę się płaci. Jak ktoś nie rozumie grzecznie to trzeba spróbować "łopatologii". Nie kijem go to pałą. :lol:

Nie jestem tu długo, ale podczas mojej bytności tutaj kilka osób (w tym ja) warna dostało i nie spotkałem się dotychczas z niczym bardzo obraźliwym. Z perspektywy osoby "poszkodowanej" może to wyglądać inaczej, ale wystarczy podejść do sprawy z dystansem, żeby przekonać się, że mod miał rację. A tak z innej beczki, to niektórzy naprawdę zasługują na to, żeby ich zjechać
Chaotic by design.
Jutsu
Kupo!
Kupo!
Posty: 33
Rejestracja: czw 09 sie, 2007 13:48

Post autor: Jutsu »

Wreszcie wypowiem się w aktualnym temacie. Krótko: Każdy mod jest inny, szczerość i docinki Go cenię. Każdy z was wie, kto to jest mod, więc nie będę się tu nad tym rozwodził.
Co do nadmiernej ostrości. Jak inaczej nazwać głupotę do kwadratu, lenistwo do sześcianu, bezczelność do... (hmm brakło) Modzi, z tego co tu czytam, muszą być bardzo wyrozumiali dla ludzi, którzy całą frustracje spapranym dniem wyładowują na nich. Wierzę, że posyłają PM z przekleństwami itd. to po prostu albo nudząca się, banda dzieciaków, albo ktoś, kto nie rozumie po co na forach są modzi.
Vivi714
Kupo!
Kupo!
Posty: 122
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 15:50

Post autor: Vivi714 »

Moim zdaniem modowie są tacy, jacy powinni być - nie tolerujący głupoty, ostrzy i rozsądni, poprawianie postów przez modów jest jak najbardziej potrzebne, w końcu utrzymywanie porządku na forum to ich zadanie :) . Co prawda, to prawda - niektórzy użytkownicy forum są beznadziejni, ale są osoby rzucające się na osobę z ''murzynkami'', które zamiast okazać ciut wyrozumienia od razu rzucają się na potencjalnego użytkownika, są trochę eee.. nieeleganckie :D .
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Miał być temat narzekający, a tu same pochwały. Może znajdzie się chociarz jeden, który ma inne zdanie i coś do powiedzenia. Odwagi nikt tu nie bije, to tylko internet.
Tak od siebie dodam, że nikt nie wspomniał, iż moderatorzy ostatnio złagodnieli, a naprawdę idzie to zauważyć.
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
CoD
Kupo!
Kupo!
Posty: 108
Rejestracja: czw 30 cze, 2005 17:45

Post autor: CoD »

Nie wyciągajcie Go, nie wyciągajcie Go, nie wyciągajcie, nie wyciągajcie GOOOOOO :lol:
Haū! Omochikaerī!

Gumon hyakushutsu...

Yuri est ars boni et aequi
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Ogólnie poleciała wazelina jakiej się nie spodziewałem. Ludzie! Jedyna taka okazja zbluzgać bodów i ujść cało!
This post is... hay definition.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta i Forum według Was”