Modowie na Krypcie są be, fuj i ble, ponieważ...

Masz jakiś pomysł jak usprawnić Kryptę? Nie podoba ci się czcionka? Tutaj możesz napisać co cię gryzie...

Moderator: Moderatorzy

Najwredniejszym modem na Krypcie jest...? :>

Go Go Yubari
20
45%
Grzybek z Octu
2
5%
Gveir
0
Brak głosów
Ivy
0
Brak głosów
Lenneth
2
5%
"Maskotkom" mówię NIE
20
45%
 
Liczba głosów: 44

Awatar użytkownika
Ajudah
Kupo!
Kupo!
Posty: 43
Rejestracja: wt 04 wrz, 2007 22:21
Lokalizacja: Tczew

Post autor: Ajudah »

hay pisze:Ogólnie poleciała wazelina jakiej się nie spodziewałem. Ludzie! Jedyna taka okazja zbluzgać bodów i ujść cało!
I pewnie mod jako i człowiek nie będzie pamiętał, ze go ktoś zbluzgał za jego ciężką prace...

Osobiście nic do żadnego z modów nie mam - nawet chwilami podziwiam za cierpliwość. Co prawda ostatnio zrobili się łagodniejsi, ale czytając stare posty zastanawiałam się, czy Go nie ma jakichś problemów w pracy/szkole - bywały dni, gdy za byle co warny leciały - z drugiej strony rozumiem w zupełności frustrację "klasy rządzącej" gdy pojawia się człowieczek leniwy, któremu nie chce się użyć opcji "szukaj"a niektórzy userzy nie negują lenistwa/głupoty podając odpowiedź na talerzu Hmmm... miało być troszke dziegciu a też wyszedł sam miód - może po prostu tutejsi modzi dobrze wywiązują się z obowiązków moderacji
Ja mogę być miła dla jednej osoby dziennie, i to <beeeeep> nie jest Twój dzień

Wiem, że jesteśmy fanatyczkami, ale ile można tańczyć?
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Ajudah pisze:I pewnie mod jako i człowiek nie będzie pamiętał, ze go ktoś zbluzgał za jego ciężką prace...
I pewnie jako człowiek myślący nie domyślasz się, że podpuszczam ludzi?

Bycie modem jest jak ZOMO, znam to z autopsji, robisz porządek, wywiązujesz się z obowiązków, a dostajesz PM'y, skargi, a czasem nawet tematy, że zuo i wogóle poskarżę się mamusi bo mam warna(w początkowych fazach istnienia forum, jak niektóre trolle jeszcze wyglądają spod mostu i nie wiedzą, że z modami nie ma żartów).
Tak samo przechodziłem przez taki temat i jak już wspomniałem, będzie się lała wazelina, ale osoby które faktycznie mają jakiś problem do elity rzadzącej, raczej się nie wypowiedzą i będa nadal koczować po kątach, trollować lub wysyłać PM'y kiedy przyjdzie problem. Uważam to za absurd, bo skoro temat powstał, to jednam moderacja chce poznać opinie ludzi i co robi "nie tak". Ew. faktycznie by poprostu się dowiedzieć kto jest najwredniejszym(czyt. najfajniejszym modem).

Nie mam problemu z działaniem moderacji, bo regulamin od czegoś jest, a mniej rozgarniętych użytkowników bywają hordy, jednak jak wspomniałem wg. mnie: bluzgi som fe, offtopowanie edytując czyjeś posty też.

Nie widzę tutaj zoo, masy przekleństw a w większości wypowiadają się w miare rozgarnięci ludzie, więc równocześnie uznaję, że sztab rzadzący wywiązuje się z obowiązków, ale to chyba nie o obowiązkach temat :>
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Podejrzewam, że brak krytyki w tym temacie bierze się z czegoś zupełnie innego. Najprawdopodobniej "pokrzywdzeni", obrażają się na forum i poprostu nie wracają. Zostają ci którzy umieją coś w miarę sensownego sklecić, ci co pojęli, że słusznie zostali zjechani i ci którzy to olewają. Nie sądzę, by do pojawienia się nowej "maskotki", ktoś napisał tu coś krytycznego (a mogła by być taka fajna zabawa :) ).
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
Ajudah
Kupo!
Kupo!
Posty: 43
Rejestracja: wt 04 wrz, 2007 22:21
Lokalizacja: Tczew

Post autor: Ajudah »

Audion, tu masz akurat rację - chyba że ktoś z obecnych userów dobrowolnie podejmie się roli "maskotki" - w co osobiście wątpię, ale - poczekamy - zobaczymy.

Hay - też znam z autopsji niezasadne rzucanie się o byle co - ale dzieci neo i trolli się często nie da wyedukować. Co do bluzgów - czasem naprawdę ręce odpadają i ma się ochotę delikwenta wyjąć zza jego monitora i porządnie sprać za p*****enie głupot. A co do offtopów w cudzych postach - też wolę niewielki OT napisać w poście osoby, której to dotyczy niż zaśmiecać forum - inna sprawa że z zasady nie edytuję cudzych postów - wolę zrobić dopisek.
Ja mogę być miła dla jednej osoby dziennie, i to <beeeeep> nie jest Twój dzień

Wiem, że jesteśmy fanatyczkami, ale ile można tańczyć?
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

O dżizas. Niektórzy z was naprawdę z lekka przesadzili i popadają momentami pod punkt 2 -__-' . Straszyć warnami nie będę - po prostu polecą. Równocześnie z moim pawiem :evil: . Nie wiem na ile takie milusie oceny są przejawem nielubianego słowa na W, ale wolę brać na to poprawkę. Jednocześnie miło wiedzieć, że przynajmniej mały procent aktywnych pozytywnie ocenia robotę ciemnozielonych. :evilbat:

hay masz mnóstwo racji. Nawet w tym, że mało kto z problemem będzie chciał tu napisać, bo otwarta dyskusja raczej nie doprowadzi do potwierdzenia tego kogoś słuszności. Jednak uważam, że temat jest jak najbardziej na miejscu. Powinien być jakiś obiektywnie oceniany feedback, nie tylko na sb czy pmach. (mógłby się tu wypowiedzieć też ktoś z wyższego szczebla władzy: Sephi, skończ egzaminy. Krak, przestań na moment ulepszać Operę)

Mi brakuje Go, bo o ile czasem sromotnie irytowała mnie swoją apodyktyczną dosadnością i oceną często zbyt pochopną, to miała więcej jaj, niż cała moderacja z administracją razem wziętą :). I nie było tu nudno. I ten temat też prawdopodobnie by nie przeżył za długo _^_ . Jej docinki w stosunku np. do Audiona rozbrajały mnie na pół tygodnia :lol:

Ajudah i inni zawierający głos w temacie: Co do edycji postów, offtopowania modów...

..mam mieszane uczucia. Byłbym gorącym zwolennikiem tradycyjnego dopisywania się do posta, gdyby nie fakt, że upominany (niesforny/złośliwy/głupi) user z dużym prawdopodobieństwem nie zauważy takiej interwencji. Edycji postów nie widać ze strony głównej. Gdyby można było sprawić, że wpis moda traktowany jest jako nowy post, byłoby pięknie [Krak, da sie to jakoś zrobic?]. Nowe posty to imo zaśmiecanie tematu (Gveir określił to jako metoda mniej elegancka). PW z kolei jest imo traktowaniem sprawy zbyt polubownie.
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Co do dopisywania się: naprawdę uważam to za znacznie bardziej elegancką metodę niż kolejny post, a PW jak to wspomniał GZO nie ma takiego efektu, bo nie jest publicznym wytknięciem błędu służącym jako przykład i przestroga dla innych userów. Jedyny problem to najpewniej brak zauważenie tego przez samego usera, o ile nie poszedł za tym warn i w rezultacie piękny komunikat na wejściu o takiej 'niespodziance'. Kolejny post to naprawdę śmiecenie, znacznie IMO gorszy OT niż dopisek - a to stoi w sprzeczności z długą tradycją trzymania tematów w czystości, ustanowioną z resztą przez Go.

Czy ta metoda działa? Nie wiem jak na niektórych (ci bardziej niereformowalni nie są nawet poruszeni ostrzeżeniem, więc...), ale na mnie kiedyś zadziałała. Mianowicie kiedy Sephi poprawiła mi 'cherbata' na 'herbata' w pewnym poście - pisząc tylko ten wyraz. Na czerwono i czcionką chyba z 30. Taaa... skuteczne, zapewniam :lol:
Grzybek Z Octu pisze:Mi brakuje Go
Same here, same reasons.


Dopisek Luci (tak z okazji poruszania tematu dopisków :P): Hłehłe. Ucałuję ją od Was jak się w czwartek na kręglach spotkamy. :] Btw, Nem twierdzi, że odkąd rzuciła Kryptę nerwica przeszła jej samoistnie. Coś w tym musi być. :lol:
Ostatnio zmieniony wt 24 lut, 2009 20:04 przez Gveir, łącznie zmieniany 1 raz.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Modowie na Krypcie są be, fuj i ble, ponieważ...
..prowokują awantury i zwalają na userów. :lol:
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Grzybek Z Octu pisze:Jej docinki w stosunku np. do Audiona rozbrajały mnie na pół tygodnia :lol:
Szkoda, że tylko na sb, bo sam bym się jeszcze pośmiał, skoro brak czegoś świeżego. Go wróć, może lepiej nie będzie, ale weselej napewno :) .
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Jutsu
Kupo!
Kupo!
Posty: 33
Rejestracja: czw 09 sie, 2007 13:48

Post autor: Jutsu »

No w zasadzie, ostatnio zacząłem być bardziej aktywny, więc nie wiem, czy złagodnieli modzi czy nie (jak ktoś czyta naraz 40 stron, to już mu się miesza) niemniej właśnie GO zapamiętałem.

Jak dostanę warna za wazelinę to trudno, ale muszę to napisać. Macie jeszcze świetną administrację. Mod ma po to regulamin, by zgodnie z nim karać, sam byłem modem i pouczałem, karałem za przewinienia (często ustne leciały) no i poszły na mnie skargi i admin mnie wywalił. Ostry więc byłem, ale do Go to mi lat świetlnych brakuje, porównuję tylko, ponieważ z naszego małego forum ja byłem najostrzejszy i tu jak słyszę GO też jest.
Dlatego mimo iż wiem, że temat jest o pracy moda, to do tego nie można się przyczepić, a wręcz pochwalić trzeba administrację za to, że wie na czym polega praca moda. Jak dla mnie wszystko jest ok. Mod jak nie jest stanowczy to się gówno robi. Jest porządek z tego co przeglądam stare tematy czasem off top leci, ale wszystko w zachowaniem umiaru.

Dobra, znalazłem jeden czep. Niektórzy z modów są za rzadko :D Gveir, i GZO są często, ale reszta już nie.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Ekhem... Czy ja coś mówiłem o temacie Lizarda? :lol:

A Go już kiedyś chyba odchodziła, i jakoś wróciła. Niektórzy ludzie zawsze wracają. Taki OWA na przykład.
Vaan pisze:Oh my. To forum umarło.
Skąd ten pomysł? :>
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Vivi714
Kupo!
Kupo!
Posty: 122
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 15:50

Post autor: Vivi714 »

dark_raven pisze:Oh my. To forum umarło.
Skąd ten pomysł?
OT: Z internetu. :D

A no prawda, ostatnio się jakoś rzadko na forum zrobiło. :?
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Grzybek Z Octu pisze:ay masz mnóstwo racji. Nawet w tym, że mało kto z problemem będzie chciał tu napisać, bo otwarta dyskusja raczej nie doprowadzi do potwierdzenia tego kogoś słuszności. Jednak uważam, że temat jest jak najbardziej na miejscu. Powinien być jakiś obiektywnie oceniany feedback, nie tylko na sb czy pmach. (mógłby się tu wypowiedzieć też ktoś z wyższego szczebla władzy: Sephi, skończ egzaminy. Krak, przestań na moment ulepszać Operę)
a co konkretnie chcesz usłyszeć?
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Ankieta nie jest zupełna, bo nie ma w niej Sephirii :P

Nawet nie wiedziałem, że GoGo odeszła, ciekawe na jak długo :) Nigdy nie zapomnę wzajemnych scysji sprzed lat :lol: :lol:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Nie jestem modem :P, wiec z formalnego punktu widzenia ankieta jest prawidłowa.

Co do Twojego pytania. Go twierdzi, że odeszła bezterminowo, bo Krak wolał słuchać dupolizów, zamiast zaufać modom nurkującym za niego w g...nie, które na forum produkują maskotki.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Sephiria pisze:Nie jestem modem :P, wiec z formalnego punktu widzenia ankieta jest prawidłowa.

Co do Twojego pytania. Go twierdzi, że odeszła bezterminowo, bo Krak wolał słuchać dupolizów, zamiast zaufać modom nurkującym za niego w g...nie, które na forum produkują maskotki.
Eee... co? Go odeszła? Kiedy to się stało? Są może dostępne jakieś szczegóły odnośnie tego wydarzenia?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta i Forum według Was”