Krypta :P

Masz jakiś pomysł jak usprawnić Kryptę? Nie podoba ci się czcionka? Tutaj możesz napisać co cię gryzie...

Moderator: Moderatorzy

Stoprocent

Krypta :P

Post autor: Stoprocent »

Powiem tak :P Ta strona jedzie na starej renomie, aktualnie nie ma tu ani newsow ani nowych aktualnosci co do opisow gier ;) strona sie zatrzymala na ffx-2 ^^
Forum jest strasznie nie przyjemne mam juz tu 3 konto, i przy kazdym uswiadczylem mnostwo 'jechanek' typu, że "Dazers" nie dziala na Ruby Weapona ^^ - to akurat bylo dobre pare lat temu :P niestety jesli chce sie cos wiecej wiedziec o grach od Square to nie na tej stronie ^^ niestety jechanki i usuwanie postow ludzi z 'mniejsza' ranga jest tutaj codziennoscia ;) Tyle w tym temacie, chociaz pewnie wytrzyma okolo godziny i zostanie usuniety ^^ albo zaczna sie jadace pytania itp itd. :) Dziekuje za opisy do ff 7,8,9 bo to jedyna 'mocna' strona tego portalu :P chociaz i tak z wieloma bledami :) Pozdrawiam i zycze dalszej swietnej renomy owego portalu.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ababeb pisze:Niech mi ktoś wytłumaczy jaki jest sens tego tematu.
User musi się dowartościować?
Stoprocent pisze:aktualnie nie ma tu ani newsow
Nie, wcale nie ma...
http://www.k-ff.com/phpbb2/viewforum.php?f=15
Stoprocent pisze:ani nowych aktualnosci co do opisow gier
Nad działem FFXI pracuje 1 osoba. Ja.
Dział FFXII jest w trakcie rozrastania się. Nic nie poradzimy na to, że main admin ma inne zajęcia in real.
Stoprocent pisze:strona sie zatrzymala na ffx-2 ^^
Bo kochamy FFX-2!
Stoprocent pisze:Forum jest strasznie nie przyjemne mam juz tu 3 konto, i przy kazdym uswiadczylem mnostwo 'jechanek'
Czyja to wina? Userów, czy Twoja? Jak masz 3cie konto, to raczej Twoja. To mi przypomina usera, który gra po raz któryś w FFX i zawsze ma problem w tym samym momencie...
Stoprocent pisze:to akurat bylo dobre pare lat temu
To po co rozdrapujesz stare rany, jak nasi politycy?
Stoprocent pisze:niestety jesli chce sie cos wiecej wiedziec o grach od Square to nie na tej stronie ^^
O FF masz tutaj wystarczająco informacji, jak nie, to szukaj gdzieś indziej.
Innymi grami SE się nie zajmujemy. Dział Kingdom Hearts ubłagałam po długich negocjacjach.
Stoprocent pisze:niestety jechanki i usuwanie postow ludzi z 'mniejsza' ranga jest tutaj codziennoscia
Nikt nie jeździ po userach bez powodu. Postów tez nie kasujemy, bo nam się tak podoba. Zamiast się pluć i mieć pretensje do wszystkich wokół, spójrz na siebie i swoja pisaninę - OBIEKTYWNIE.

Zamykam temat. Nie ma sensu, żeby user, którego posty ograniczają się do:
"Forum: O Krypcie i naszym Forum Wysłany: Dzisiaj 21:09 Temat: Krypta :P
wlasnie ;) i o to mi chodzi ;D"

"Forum: Final Fantasy XII Wysłany: Pon 21 Sty, 2008 17:07 Temat: Final Fantasy XII
to nie pisz ze zrobiles wszystko co sie dalo -_- bo masz dopiero 83 lvl ;P sorry ja juz mam prawie wszystko zrobione a gram dopiero 100h... bez trenowania 94lvl u Vaana, wiec chyba kreciles sie w kolko"

"Forum: Final Fantasy XII Wysłany: Pią 18 Sty, 2008 23:31 Temat: Final Fantasy XII
ej 230 godzin grania i 83 lvl u 3 postaci ?:| <lol> no to nie wiem co przez ten czas robiles "

"PostForum: Kingdom Hearts Wysłany: Nie 16 Gru, 2007 00:10 Temat: Najlepszy wróg
a wg mnie najlepszym wrogiem byl Enigmatic Soldier ;)"

I Ty się dziwisz, ze Tobie posty znikają? LOL.

Powyższe tez powinny wylecieć.

Więcej dystansu do własnej osoby.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Stoprocent pisze:Ta strona jedzie na starej renomie, aktualnie nie ma tu ani newsow ani nowych aktualnosci co do opisow gie
Może dlatego, że jesteśmy prawie 10 lat starsi, mamy życia zawodowe, prywatne, a Krypta to tylko skromny wycinek naszego życia? Nie wszyscy łupią non-stop na konsoli zamiast zrobić coś pożytecznego.

Zamiast szpanować pustymi przechwałkami, Crystal, może zademonstrujesz swoją 'przepastną wiedzę'?
Stoprocent pisze:opisy do ff 7,8,9 bo to jedyna 'mocna' strona tego portalu :P chociaz i tak z wieloma bledami
Proszę - masz okazję się dowartościować i wykazać. Wskaż nam nasze błędy, bo my jesteśmy ślepi.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Nie wiem po co otworzyłaś ten temat. Autor jedynie się popluł i nie napisał niczego, co by przepowiadało konkretną, porządną dyskusję...
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

A ja ugryzę to z innej strony: zapraszam userów różnorodnego stażu i zaangażowania w to forum o wypowiedzenie się w temacie. Bo może faktycznie jest tak, że na tej stronie dobrze czują się jedynie admini, modzi, i może z 5ciu starych wyjadaczy, a resztę użytkowników zastraszamy, gnębimy, nie staramy się im pomóc i jesteśmy dla nich nieprzyjemni. A. I że jesteśmy rasistami, bo nie podobają nam się filmy hindusów.
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

W przypadku działów Help - zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże, czy to admini, czy to userzy. Jeżeli tam kogoś się jedzie, to za:

1. a) nie przeczytanie poradnika na K-FF/pytanie o najprostszą rzecz, bez sprawdzenia jej samemu b) pytanie o to samo po raz n-ty (legendarny Final Fantasy) c) zakładanie tematu w innym dziale niż trzeba (gdzie się pisze za co się zamyka, po co, czemu i w ogóle dlaczemu - a potem są dramy, że się kogoś opiernicza i moderacja wredna, przypadek najgorszy, bo popróbujcie tak na innych forach, będzie to samo; ostatnio po zamknięciu tematu i napisaniu bez czepiania się o cokolwiek że to nie tu user się na mnie obraził, no kurka, ludzie koherentnie myślcie czasem). Kwazi ostatnio mało pisze w Helpie, bo chyba ma już dość tak samo - a był zawsze aktywny. Coś dodać?

2. Skrajną głupotę, bucowatość itp. Tu chyba nie muszę tłumaczyć? (Uno i inne legendy).

3. ŁAMANIE REGULAMINU. I to takie wredne, jak Yiazmat, który ma potem pretensje i wypisuje na PW, że mam chyba naprawdę dryg do czepiania się ludzi. Litości.

4. Pisanie postów na jedno zdanie, bez argumentacji - czyli: patrzy punkt wyżej.

5. Za upierdliwość. SomeThing robi aferę bo blokuję go na GG za upierdliwość (jako pierwszą osobę w życiu) i potem że modzi są tacy czy owacy. A mam obowiązek gadać z każdym? Nikt nie ma. Ludziom pomagałem w tematach FF przez PW, GG i maile w związku z K-FF - ale to nie jest zauważone, tylko dramy robione każdemu modowi z osobna przez niezdystansowanych do siebie osobników.

6. Jeżeli user nie ma do siebie dystansu. Np. przybyłem na K-FF i od razu wplątałem się w dyskusję z Sephii, Ivy i Go. No i mnie zdeptały. Argumentami, bo wtedy nie wiedziałem co to do kurki wodnej jest na tych forach z tymi argumentami. Ale se poczytałem... pomyślałem... i podziałało.

I tak można by jeszcze wiele rzeczy dopisać. A to przecież miejsce tolerancyjne... Dyskusje na SB o anusach i innych podobnych, sensowne dyskusje o ile ktoś ma ochotę się argumentować i dalej wymieniać poglądy... Nie nasza wina, że ludzie już po pierwsze nie grają tyle w FF co lata temu, nie nasza wina że chcemy żeby tu był porządek, notabene prowadzony tak samo jak zawsze obecnie. Jeżeli user ma normalne podejście - zagrzeje tu miejsce, jeżeli nie ma - nie zagrzeje. Że to forum powiedziałbym 'dojrzałe', nie tylko w sensie nieraz poruszanych tematów, wieku userów maści dowolnej, ale i sposobu prowadzenia (niezwykle porąbanego humoru także) - to trudno.
Sephiria pisze:Krypta to tylko skromny wycinek naszego życia? Nie wszyscy łupią non-stop na konsoli zamiast zrobić coś pożytecznego.
Nawet jeżeli ma się wolny dzień jak autor posta i może popisać sporo - to i tak biega w kółko i robi rzeczy różne a podłużne. Z życiem związane. I między innymi dlatego jeszcze nie zrobił tego skubanego License Boardu. Życie moi drodzy?

To z mojej strony.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
SomeThing
Kupo!
Kupo!
Posty: 53
Rejestracja: pt 11 kwie, 2008 15:08

Post autor: SomeThing »

Gveir pisze:5. Za upierdliwość. SomeThing robi aferę bo blokuję go na GG za upierdliwość (jako pierwszą osobę w życiu) i potem że modzi są tacy czy owacy.
Ale ja do nikogo żalu nie mam xD Gdybym się obraził czy coś to bym nie wchodził na to forum, a nadal tutaj przebywam ^_^ Wiem, że bywam upierdliwy. Mimo wszystko nadal lubię to miejsce - ma swój klimat.
Awatar użytkownika
Haseo
Kupo!
Kupo!
Posty: 21
Rejestracja: wt 21 paź, 2008 21:06
Lokalizacja: z internetu
Kontakt:

Post autor: Haseo »

Stoprocent pisze:Forum jest strasznie nie przyjemne mam juz tu 3 konto, i przy kazdym uswiadczylem mnostwo 'jechanek' typu, że "Dazers" nie dziala na Ruby Weapona ^^ - to akurat bylo dobre pare lat temu :P niestety jesli chce sie cos wiecej wiedziec o grach od Square to nie na tej stronie ^^ niestety jechanki i usuwanie postow ludzi z 'mniejsza' ranga jest tutaj codziennoscia ;) Tyle w tym temacie, chociaz pewnie wytrzyma okolo godziny i zostanie usuniety ^^ albo zaczna sie jadace pytania itp itd.
To jak jesteś traktowany zależy od poziomu merytorycznego twojej wypowiedzi; nie wspominając o braku znaków diakrytycznych w twojej wypowiedzi, a do tego przesadzasz z emotikonami w poście, przez to wygląda nieatrakcyjnie.
Go Go Yubari pisze:Innymi grami SE się nie zajmujemy. Dział Kingdom Hearts ubłagałam po długich negocjacjach.
Z pewnego tematu, którego obecnie nie ma (chyba) wynikało co innego, ale to tak namiastką.
Sephiria pisze:Może dlatego, że jesteśmy prawie 10 lat starsi, mamy życia zawodowe, prywatne, a Krypta to tylko skromny wycinek naszego życia? Nie wszyscy łupią non-stop na konsoli zamiast zrobić coś pożytecznego.
Ta strona ma świetną tradycję, pamiętam jeszcze jak z 7 lat temu drukowałem poradniki z krypty, bo zawrotne łącze 56 kbps nie pozwalało przeglądać strony, kiedy miałeś na to ochotę.
Grzybek Z Octu pisze:A. I że jesteśmy rasistami, bo nie podobają nam się filmy hindusów.
Nieźle, akurat czytałem ten topic i niezły miałem ubaw z laski robiącej aferę o pseudo rasizm Go GO Yubarii.
Gveir pisze:Nawet jeżeli ma się wolny dzień jak autor posta i może popisać sporo - to i tak biega w kółko i robi rzeczy różne a podłużne.
Zgadzam się z powyższym, im człowiek starszy tym więcej ma zajęć na głowie i tak na prawdę uważam, że to młodsze pokolenie ma szansę na napisanie nowych poradników, aniżeli ludzie pracujący, którzy mają mało czasu na rozrywkę, a tym bardziej na napisanie porządnego poradnika.
Osobiście sam administruję na jednym z forów i czasami siedzę po nocach nad pewnymi rzeczami, bo w dzień brakuje czasu.
"Jeópvyvśpvr v cłnxnyvśpvr cemrq Cnarz, n avr jlfłhpunł Cna jnfmrtb jbłnavn v avr mjeópvł an jnf hjntv."
Awatar użytkownika
Ajudah
Kupo!
Kupo!
Posty: 43
Rejestracja: wt 04 wrz, 2007 22:21
Lokalizacja: Tczew

Post autor: Ajudah »

lo jeju, co sie porobilo - starsi userzy nie maja czasu, bo maja wlasne zycie, a moldsi chca miec wsystko na talerzu bo nie chce im sie samym pomyslec echhhhh...

co do Krypty - strona jest zrobiona naprawde profesjonalnie, bez zbednych fajerwerkow, ostatnio nie byla za czesto aktualizowana, ale Krakers ma na pewno wlasne zycie - cos jesc przeciez musi. Sa nieiwelkie bledy, ale wystarczy je zglosic i pojakims czasie sa one poprawiane - cierpliwosc, cierpliwosc, a jak komu malo to herbatka z melisy

co do Forum - mi sie tu podoba, moze jeszcze nie zakorzenilam sie tutaj jak moderatorzy, ale mi to nie przeszkadza - wole sluchac innych i tylko czasem opluc jadem leniwych. Moderacja byc musi - bez tego po trzech dniach nic by sie tu nie znalazlo.

a co do mlodych z pretensjami - jak sie nie podoba, zrob wlasne, lepsze. Na sile nikt na Krypte czy Kryptowe Forum nie ciagnie. A jesli ciagle chcesz narzekac - herbatka z melisy, malo - nerwosolik

Pozdrawiam i przepraszam za brak polskiej czcionki, ale franca nieustannie mi zanika
Ja mogę być miła dla jednej osoby dziennie, i to <beeeeep> nie jest Twój dzień

Wiem, że jesteśmy fanatyczkami, ale ile można tańczyć?
Awatar użytkownika
Qpers
Kupo!
Kupo!
Posty: 54
Rejestracja: wt 21 paź, 2008 18:12

Post autor: Qpers »

Nie sposób się z tobą nie zgodzić w niektórych kwestiach.
Dziekuje za opisy do ff 7,8,9 bo to jedyna 'mocna' strona tego portalu
Tak - te opisy są najlepsze moim zdaniem. Są niemal doskonałe!
strona sie zatrzymala na ffx-2
No nie przesadzajmy - dwa razy do roku coś uaktualniają ;)
Forum jest strasznie nie przyjemne mam juz tu 3 konto
Go Go faktycznie jest prawdziwym pogromcą userów...


Ajudah pisze:Pozdrawiam i przepraszam za brak polskiej czcionki, ale franca nieustannie mi zanika
Panel Sterowania -> Opcje Regionalne i Językowe -> Języki -> Szczegóły

Usuwamy wszystkie języki klawiatury, poza Polski (programisty).
mik999
Kupo!
Kupo!
Posty: 13
Rejestracja: pn 05 sty, 2009 14:07

Post autor: mik999 »

Ja mam wrażenie, że strona niedawno odżyła. Uważam, że owszem opisy 7,9 są dobre, 10 ma parę błędów (odnośniki do nieistniejącego działu Questy). Trudno mi powiedzieć o reszczie bo nie grałem w nie jeszcze (tzn grałem chwilę w VIII ale zbyt krótko by ocenić opisy).

Ajudah- co do narzekania Święte Słowa, jeżeli mu nie pasuje niech nie używa lub napisze lepszy.

Go Go Yubari, pamiętam w czasie "3 Ery Forum" (a może i 2 jeszcze) jak na pewnym koncie mnie zjechałeś przez mój brak znajomości regualminu, od tego czasu tylko się przyglądałem forum i niedawno się znowu zarejestrowałem. (BTW szukanie przez 60 stron FF IX pomoc było nudne ale w końcu zawsze znalazłem odpowiedź).
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Nie narzekać proszę. Aktualizacja ostatnio była, szykuję następną. Sephi też pracuje nad czymś. A coraz bliżej FF XIII - kolejna okazja żeby natłuc nowe opisy. Krypta nie zginie, nie martwcie się.

Forum to trochę inna sprawa - prawda, że nowym może być ciężko na początku :lol: Ale jak ktoś nie jest dzieckiem Neo, piratem albo analfabetą, to przetrwa i się zaaklimatyzuje prędzej czy później.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Qpers pisze:Tak - te opisy są najlepsze moim zdaniem. Są niemal doskonałe!
Działy będą jeszcze bardziej kompletne - prace w tym kierunku trwają od niemal Świąt Bożego Narodzenia.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Mati
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: wt 14 lip, 2009 13:20
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Mati »

Powiem tak... wszystko jest okej... aczkolwiek forum to powinno być poświęcone WYŁĄCZNIE całej sadze FF a nie innym grom, filmom itp :/ Osobiście uważam że można by śmiało wywalić większość działów i zostawić tylko te ściśle poświęcone Final Fantasy. Co do reszty, póki co nie mam większych zastrzeżeń. Powodzenia w prowadzeniu portalu/forum.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Buahaha... posiedź tu więcej niż cztery dni. Zobaczymy, ile wytrzymasz na gadaniu o samym FF. :roll:
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta i Forum według Was”