"Murzynki" i innego typu obrazki-bzdury

Masz jakiś pomysł jak usprawnić Kryptę? Nie podoba ci się czcionka? Tutaj możesz napisać co cię gryzie...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

"Murzynki" i innego typu obrazki-bzdury

Post autor: Sephiria »

Od jakiegoś czasu z niepokojem obserwuję, że plaga z innych for zaczyna plenić się na Krypcie. Mam tu na myśli "Murzynki", czyli obrazki przedstawiające małych czarnoskórych chłopców lub inne stworzenia/przedmioty, wypowiadające różne teksty, które służą jako głupie i uszczypliwe komentarze do gaf lub nieprzemyślanych posunięć innych. Choćby tu przykład Gveira http://www.k-ff.com/phpbb2/viewtopic.ph ... 241#197241 czy słynna gruszka Ababeba http://www.k-ff.com/phpbb2/viewtopic.ph ... ht=#195293 Już raz łagodnie prosiłam o zaniechanie tej głupiej praktyki, która jest wyrazem braku poszanowania innych i ma kilka innych negatywnych cech. Tu pozwolę sobie zacytować admina forum GOL
Soulcatcher pisze:„Murzynki” mają wielką tradycję, tak starą jak fora internetowe, tyle że już wiele la temu zostały uznane za najwyższą formę spamu i napiętnowane. Wklejenie „murzynka”, czyli obrazka nie związanego z treścią wątku i mającego na celu pokazanie jakim się jest cool jest znakiem rozpoznawczym lame kids czyli po naszemu dzieci neostrady.


Zapewne nie wiecie tego ale na większości zachodnich forów dyskusyjnych za murzynka jest po prostu ban. Jako że zbliżamy się do świata i nasza młodzież gdy dorasta rozchodzi się na zachodnie fora nauczmy ich że murzynków się nie daje.

Nie napiszę że będę banował za murzynki, gdzież tam, ja jestem miły admin. Ale jak ktoś dostanie bana to niech sie nie pyta za co, gdyż w świetle naszego regulaminu forum, choćby „nie wolno atakować, ośmieszać, poniżać innych czytelników tego Forum” wstawianie murzynków jest nielegalne.
To samo zjawisko obserwuje na Krypcie i mam zamiar podjąć te same kroki co Soulcatcher na forum GOLa, czyli zakazać wklejania murzynków, gruszek, kotków i innego tego typu tałatajstwa. Jest to spam, jest to nabijanie się z innych i zaczynacie przesadzać z ilością. W stosownym momencie naradzę się z modami, po czym otrzymają oni wytyczne w tej sprawie.

Jedno musi być powiedziane - to nie jest moda, którą warto naśladować i tym bardziej nie warto naśladować jej na Krypcie.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Popieram.

Jak nie macie nic do powiedzenia, to idźcie siku zrobić, zamiast dawać "murzynka". Mam dość kasowania waszych gruszek i innych, które wnoszą absolutne zero do tematu. W końcu zacznę wlepiać warningi, bo ile można? Nie ma równych i równiejszych, więc sobie odpuśćcie.

Poza tym zauważyłam, że "starzy wyjadacze" w postaci deviantów zapomnieli, że nie stoją ponad regulaminem (wklejanie owych "murzynków" tudzież głupia odpowiedź, która nie pomaga i jest offtopem). Tak więc byłabym wdzięczna, żebyście gryźli sie w palce nim coś od siebie dodacie, bo kasowanie waszych postów nie jest mym hobby.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Mistrzem Murzynków był Koki. Jeżeli jego murzynki (oczywiście teoretycznie) byłyby pokasowane, to ja sam niczym Rejtan położyłbym się plackiem na jego postach :D

Druga sprawa. Jakie to niezwykłe, że po kilku latach ktoś zauważył problem szykanowania nowych userów. Szkoda, że nie archiwizowałem starych wypowiedzi co poniektórych userów. I niech mi tu nikt nie pisze, że chodzi o spam. Jeśli tak, to tym bardziej współczuję.

Wesołych Świąt!

Obrazek

[Edit] Co do Murzynków stricte. Subiektywnie uważam, że są fajne. Jest tylko jeden warunek. Nie mogą być wciąż te same i wciąż o tym samym. :572:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Boni pisze: Jakie to niezwykłe, że po kilku latach ktoś zauważył problem szykanowania nowych userów. Szkoda, że nie archiwizowałem starych wypowiedzi co poniektórych userów. I niech mi tu nikt nie pisze, że chodzi o spam. Jeśli tak, to tym bardziej współczuję.
:lol: Jakie to niezwykłe i nieprawdopodobne! Good shot, Boni.
Go Go Yubari pisze: "starzy wyjadacze" w postaci deviantów zapomnieli, że nie stoją ponad regulaminem
Mam nadzieję, że pomyślałaś tu również o sobie.
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Go Go Yubari pisze:Poza tym zauważyłam, że "starzy wyjadacze" w postaci deviantów zapomnieli, że nie stoją ponad regulaminem
a nie stoimy? kurcze, a ja myślałem cały czas, że jestem adminem :lol: ale ze mnie burak XD no właśnie Go... przecież z Ciebie też zdevianciała dziewka jest :>
Go Go Yubari pisze:kasowanie waszych postów nie jest mym hobby
wiesz, nikt Ci nie każe kasować głupich postów, są przecież inni modowie, którzy maja takie same prawa i obowiązki jak Ty :>
Sephiria pisze: Jest to spam, jest to nabijanie się z innych i zaczynacie przesadzać z ilością
a nabijanie się na piśmie, nie będzie karane w takim razie?
Boni pisze:Co do Murzynków stricte. Subiektywnie uważam, że są fajne
mi tam nie przeszkadzają te murzynki, byle nie było ich za dużo. Gruszka zielona wymiata IMO :]
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Gagarin pisze:są przecież inni modowie, którzy maja takie same prawa i obowiązki jak Ty
No. Ewka, która na razie nie bywa XD + CiepłeKluchyDobreSercePedoNat <3 ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta i Forum według Was”