Redaktorzy

Masz jakiś pomysł jak usprawnić Kryptę? Nie podoba ci się czcionka? Tutaj możesz napisać co cię gryzie...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Ad 1. PW mam aktywne.
Ad 2. Tak
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Sephiria pisze:Secundo: Sogetsu - kartkę zachowaj, ew. podeślij mi, co brakuje. Izziego dawno tu nie było i nie spodziewam się jego rychłego pojawienia.
to chyba było do Szreda^^ a co z FFIII DS?
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

to chyba było do Szreda^^ a co z FFIII DS?
Faktycznie pomyłka.
Schred - podeślij mi co brakuje.

Sog - dobrze, dorób różnice.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
karollo
Kupo!
Kupo!
Posty: 111
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 19:59
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: karollo »

ja przeszedłem tę grę już 3 razy i mógłbym się zając opisem jak pokonac hunty i dodatkowe bossy np. hell wyrm i omega itd. tylko jest jeden problem na mojej klawiaturze nie mogę zamienic ,,c" na wiecie jaką literę bo mi nie wiem co się stało ale opisem mogę się zając od zaraz :wink:

[ Dodano: Sob 17 Lis, 2007 16:23 ]
już mogę używać ,, ć '' więc teraz jak chcecie to mogę się tym zająć
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Masz jeszcze jeden problem - brak interpunkcji... :roll:
Awatar użytkownika
karollo
Kupo!
Kupo!
Posty: 111
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 19:59
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: karollo »

akurat teraz nie jestem u siebie więc nie używam interpunkcji ponieważ nie mam zbyt wiele czasu ale ogólnie to używam więc jak chcecie
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

karollo pisze:akurat teraz nie jestem u siebie więc nie używam interpunkcji ponieważ nie mam zbyt wiele czasu ale ogólnie to używam więc jak chcecie
Mamy gdzies dlaczego teraz nie używasz. Stawianie kropki czy przecinka nie pochłania wiele czasu. Radzę to poprawić, bo brak interpunkcji podchodzi pod Regulamin K-FF. Takich postów nie chce się czytać. Poza tym, pokazujesz, że masz ja gdzieś, a tym samym oceniamy Twoje podejście do pisania tekstów.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

karollo pisze:ale ogólnie to używam więc jak chcecie
Miałem nie komentować.... miałem nie komentować... >.<'

Ale muszę!

Moja uwaga, jak widzisz, nie była bezpodstawna. Nagminnie zaczynasz zadania z małej litery, nie stosujesz prawie w ogóle przecinków - a po kropkach często brakuje spacji...

To jak piszesz na Forum odbija się na Twoim potencjalnym tekście i dlatego możemy mieć obawy, co do jego kształtu... Sam ideałem nie jestem i zdaje sobie sprawę, że w moim tekście do FFT Krakers/Sephi znaleźli pewno kilka(dziesiąt?) błędów, ale stosowana przez Ciebie forma rodzi poważne wątpliwości co do jakości niedoszłego tekstu ;) Mówię to z perspektywy czytelnika, bo to nie ja bym poprawiał ten tekst :lol:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Kwazi. Jak tekst będzie nieczytelny, to Sephi go zostawi z kwitkiem. karollo, zamiast się brac za pisanie tekstów, poucz się ortografii, interpunkcji, składni i w ogóle gramatyki. Potem pogadamy. Na chwilę obecną (wnioski z przeglądania Twoich postów), Twoja propozycja mało nas interesuje.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Go Go Yubari pisze:karollo, zamiast się brac za pisanie tekstów, poucz się ortografii, interpunkcji, składni i w ogóle gramatyki. Potem pogadamy. Na chwilę obecną (wnioski z przeglądania Twoich postów), Twoja propozycja mało nas interesuje.
Jako nadzorująca Kryptę od strony merytorycznej, podtrzymuje stanowisko Go i moja decyzja jest jak orzeczenie Sądu Najwyższego - ostateczna.
kwazi pisze:Sam ideałem nie jestem i zdaje sobie sprawę, że w moim tekście do FFT Krakers/Sephi znaleźli pewno kilka(dziesiąt?) błędów,
Rozdział trzeci zawierał co prawda kilka błędów, ale były nieliczne i małego kalibru. Styl masz niezły, choć chwilami dwa krótkie zdania można połączyć w jedno i sens pozostanie ten sam.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Go Go Yubari pisze:Kwazi. Jak tekst będzie nieczytelny, to Sephi go zostawi z kwitkiem.
Proste rozwiązania są zawsze najlepsze _^_
Sephiria pisze:choć chwilami dwa krótkie zdania można połączyć w jedno i sens pozostanie ten sam.
Zboczenie zawodowe ;)

"Napisałeś artykuł/informację prasową na jedną stronę? Wywal przymiotniki, nie używaj zbyt wiele zdań złożonych - to może wydrukują/wysłuchają na konferencji..." :lol:

IV rozdz. się piecze - w nim będzie nieco lepiej.
Awatar użytkownika
Oshin
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: śr 23 sty, 2008 16:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Oshin »

Witam. Skończyłem już pare razy ff 12 więc postaram sie podesłać jakieś materiały, bo jak na dzień dzisiejszy dział tej gry swieci pustkami... a i opis dość ubogi;P
młody i silny psychopata bez godła i sztandaru w którego głowie tańczy szaman a w sercu pali czarny palacz......
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Ooo.. już tyle czasu minęło że prawie zapomniałem... próbki moich "dzieł" wysłałem Sephi do sprawdzenia już chyba ze 2 miesiące temu.. I jeszcze na PW przypominałem potem :roll: Naprawdę wam zależy na tych tekstach czy nie? Bo mam cały zeszyt zapisków i nie chce mi się ich przepisywać bez potrzeby.

A jak się nie podobają to chyba wystarczy napisać. Ale może ja się nie znam, whatever.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Twoje materiały dopiero miałam okazję przejrzeć - niestety święta okres gorący w pracy i w szkole, więc dopiero teraz gdy leże w domu chora mam czas poprzeglądać. Nie jest źle, ale na głębsze wynurzenia dzisiaj nie ma co liczyć.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Jako że za jakiś tydzień/dwa skończę FF XII mógłbym coś napisać. Hunty czy kompletny bestiariusz by się dało zrobić, choć to drugie by trwało nieco dłużej... albo i spis dodatkowych bossów wraz z ze strategiami. Oczywiście nie mam zamiaru nikomu wchodzić w drogę w pisane teksty, więc w razie czego zgłaszajcie obiekcje ^^"
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta i Forum według Was”