Redaktorzy

Masz jakiś pomysł jak usprawnić Kryptę? Nie podoba ci się czcionka? Tutaj możesz napisać co cię gryzie...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

A pomyśl co to będzie, jak urodzę dziecko - ja raz na 2 tygodnie na Krypcie to będzie święto lasu.
<wizja rozmnażającej się Sephii jest przerażająca>

Materiały na Kryptę ostatnio bardzo rzadko wpadają. Pustki w FFXII, FFXIII stare w ogóle... Chcesz tego Sephi, czy nie, jesteś tutaj swego rodzaju "wyrocznią". Wiem, ze Krypta może ci zwisa (w porównaniu z resztą życia), ale jakby nie było, jest to jakimś tam obowiązkiem. Jesteś niezastąpiona, czy ci się to podoba czy nie. Cud, ze w ogóle pojawiają się chętni do znaczka Shivy i coś piszą, a z takim podejściem osoby, która ma praktycznie ostatnie zdanie w tej kwestii, może im się odechcieć pisać cokolwiek. :roll:
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Sephi pisze:Potem była rozmowa, że się z Gveirem mieliście zdeklarować
Ale zauważ, że napisałem że:
Ja pisze:Hm, umawialiśmy się na podział pracy, ale Gveir wyjechał, więc chyba nic nie stworzy w najbliższym czasie. Poprawiłem w moich opisach (nadal są na poprzedniej stronie tego tematu) trochę błedów i dodałem przedmioty, które można ukraść przeciwnikom. Czy nie dało by się już teraz użyć tego, co mam, a ewentualne opisy Gveira dodać w przyszłości? Bo niedługo minie rok od powstania tego tematu, a dział FF 12 nadal świeci pustkami
Go pisze:Cud, ze w ogóle pojawiają się chętni do znaczka Shivy i coś piszą, a z takim podejściem osoby, która ma praktycznie ostatnie zdanie w tej kwestii, może im się odechcieć pisać cokolwiek.
Właśnie. Jak wyjdzie XIII, szukajcie innego frajera. :roll:
Sephi pisze: a ja nie miała czasu specjalnie kontrolować sytuacji z prostego powodu: brak czasu. Od kwietnia to ja miałam zapierdal i zważ że w tym roku na Kryptę przeznaczam przynajmniej 40% mniej czasu niż w roku ubiegłym. A pomyśl co to będzie, jak urodzę dziecko - ja raz na 2 tygodnie na Krypcie to będzie święto lasu.
GZO - trafiłem :D

A poważnie - jeżeli nie Ty, to kto ma się tym zajmować? Mamy trzech adminów, i wszyscy wpadają tu coraz rzadziej. :roll:
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Dobrze - prześlij co masz. Postaram się to przejrzeć pod kątem stylistycznym, potem przejrzy to korektor merytoryczny.

Tylko mail, który mam w profilu nie jest tym którego regularnie używam. Po adres zgłoś się na PW.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Masz wszystko dwie strony temu :roll:

[ Dodano: Wto 21 Paź, 2008 21:08 ]
I co? :roll:
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Miałeś się zgłosić na PW po adres. Jakoś nie widzę zgłoszenia w wiadomościach.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Lol. Jeżeli masz tu wszystko, to po co jeszcze gdzieś indziej przesyłać? :roll:

Dobra, niech będzie, napiszę Ci to na PW, nie wiem po co. I tak nie wierzę że te teksty kiedyś pojawią się na stronie.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Krakers
Administrator
Administrator
Posty: 193
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 08:19

Post autor: Krakers »

Wypowiem się też jak to jest ze strony technicznej.

Najlepiej by było, jakby osoba pisząca znała minimalnie html. Może wtedy robić wszystko i wrzucenie tego na stronę trwa 5 sekund. Jeśli pisane jest coś w Wordzie to konwersja do poprawnego HTMLa trwa często kilka godzin (obrazki i tabelki zwłaszcza).

Jeśli ktoś ze znajomością htmla i css chciałby pisać coś na Kryptę to taka współpraca byłaby idealna.
Ostatnio zmieniony wt 11 lis, 2008 15:55 przez Krakers, łącznie zmieniany 1 raz.
Magik

Post autor: Magik »

Witam.
Mogę być osobą odpowiedzialny za korektę tekstu, o ile to stanowisko jest wolne.
Również znam HTML w stopniu podstawowym więc mogę dodać do teksu wszystkie tagi.

Pozdrawiam
Magik
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Magik pisze:Mogę być osobą odpowiedzialny za korektę tekstu, o ile to stanowisko jest wolne.
Jak na razie, nie widziałam Twoich wypocin, więc mój głos jest na: NIE.
Magik pisze:Również znam HTML w stopniu podstawowym więc mogę dodać do teksu wszystkie tagi.
WOW . . . . .
Magik

Post autor: Magik »

No tak, dużo na forum nie pisałem jeszcze.
Zaś nie rozumiem twojej reakcji na moją znajomość HTML. Napisałem to, ponieważ w trakcie korekty mogę dodać wszystkie tagi, aby administracja miała spokój.
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Magik pisze:Mogę być osobą odpowiedzialny za korektę tekstu, o ile to stanowisko jest wolne.
Również znam HTML w stopniu podstawowym więc mogę dodać do teksu wszystkie tagi.
Jeśli możesz, prześlij jakiś swój projekt strony kodowanej w htmlu. PoZdRo.
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Magik

Post autor: Magik »

Mogę być osobą odpowiedzialny za korektę tekstu, o ile to stanowisko jest wolne.
Również znam HTML w stopniu podstawowym więc mogę dodać do teksu wszystkie tagi.
Więc obrazki, pogrubienia, kursywy, kolory dodam, co nie umiem - sprawdze w kursie ;]
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Magik pisze:Więc obrazki, pogrubienia, kursywy, kolory dodam, co nie umiem - sprawdze w kursie ;]
Wielkiej pomocy to to adminom nie daje. No sorry, ale ja robiąc layouty na blogi, potrafię kolor zmienić i wstawić obrazek. Przyjdź, gdy będziesz umiał coś bardziej...profesjonalnego.
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Więc obrazki, pogrubienia, kursywy, kolory dodam, co nie umiem - sprawdze w kursie ;]
No więc dobrze, panie Magik. Znasz te, hmm...podstawy, a to czego nie wiesz, douczysz się lub doczytasz. Chciałbym zobaczyć jakiś efekt Twojej pracy (potraktujmy to jako portfolio) za dwa tygodnie, tj. 28.11.08. Prosta stronka z paroma odnośnikami. Tematyka dowolna.
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Magik

Post autor: Magik »

W Dwa tygodnie, niegwarantuje że się wyrobie, lecz postaram. Ale to naprawde będzie shit ;]
Z resztą ja chce poprawiac teksty, zająć się korekcją czy to stylistyczną, czy to błędów czy też interpunkcji a nie tworzeniem stron WWW :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta i Forum według Was”