Redaktorzy

Masz jakiś pomysł jak usprawnić Kryptę? Nie podoba ci się czcionka? Tutaj możesz napisać co cię gryzie...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Jak wiesz że to będzie shit, to po co się zgłaszasz? :roll:

Poza tym, przeciętny czas oczekiwania na sprawdzenie czegokolwiek-tam-chcesz-przysłać > 1 rok :sad:
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Magik pisze:W Dwa tygodnie, niegwarantuje że się wyrobie, lecz postaram. Ale to naprawde będzie shit ;]
Z resztą ja chcę poprawiac teksty, zająć się korekcją czy to stylistyczną, czy to błędów czy też interpunkcji a nie tworzeniem stron WWW :)
W dwa tygodnie, nie gwarantuję, że się wyrobie, lecz się postaram. [Ale] to naprawdę będzie shit. ;]
Zresztą ja chcę poprawiać teksty, zająć się korekcją (korektą?): czy to stylistyczną, czy to błędów, czy też interpunkcji, a nie tworzeniem stron WWW.
Samą stylistykę może przemilczę.
Zaiste, na korektora nadajesz się bardzo. :)
Ostatnio zmieniony sob 15 lis, 2008 00:28 przez Lenneth, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Magik.
Poducz się polszczyzny, html'a (bo to, co potrafisz, to pikuś) i zgłoś się za 4 lata.
Chyba nie oczekiwałeś, że od razu damy noobowi nasze teksty do korekty? Nie masz predyspozycji i w ogóle Cię nie znamy.
Next please.
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Oczywiście, że Magik nie oczekiwał. Zresztą napisałem juz stosowne pw co i jak. Poza tym, biedny dark_raven spieniłby się ze złości, gdyby ominął go awans na rzecz kogoś, że tak powiem - absolutnie nowego :lol:
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Nieee, załatwiłbym Magikowi darmowy bilet do Egiptu. W jedną stronę. Spodobało by Ci się.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
karollo
Kupo!
Kupo!
Posty: 111
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 19:59
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: karollo »

Kiedyś pisałem , że mogę coś stworzyć , ale prosiliście żebym poprawił pisownię i dopiero się zgłosił.Ćwiczyłem i powracam z moim pytaniem :
Lubię pisać na temat FF i jeśli chcecie , to mogę coś podesłać do sprawdzenia.Może to być o FF CC lub FF XII itd. Co wy na to?
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Nie stawia się spacji przed przecinkiem.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Dark. To, ze jesteś emo i wkurzony, to nie wina moja, ani reszty userów. Przestań wreszcie pisać bezsensowne posty, bo dam ci 3 warny, żebyś sobie ochłonął. Masz problem? Zgłaszaj się do administracji. Administracja cię olewa? A co my Ci na to poradzimy. Forum nie słuzy do Twojego wylewania żali. To ja powinnam się wkurzać. 4 lata sprzątania, bez zarobków i teraz MOJA Shiva jest ogólnie dostępna. Rządam Aurona lub Lulu PFT EMO DRAMA FOCH.

[ Dodano: Nie 16 Lis, 2008 17:28 ]
karollo, a co Ci tak spieszno? Z tego co widzę, to dalej nie jest to ideał. chcesz spróbować? Napisz samodzielnie artykuł na 3 strony na dowolny temat, np. o wiewiórkach czy wombatach (SAMODZIELNIE) i prześlij Sephirii. Jak się za rok pojawi, to będziesz wiedział, czy masz szansę.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Akurat tym postem chciałem krótko i treściwie, acz bezboleśnie zasugerować koledze Karollo, żeby jeszcze trochę poćwiczył. Anyway, jestem już wesoły i uśmiechnięty :D Jupi. I bardzo przepraszam za przyczynianie się do inflacji wartości Shivy.

Żeby nie było OT, i żeby Go nie mogła mi posta usunąć, to odpowiem tu na pytania Kraka, bo wyłączył PW i maila, i nie bardzo wiem, jak sobie wyobraża odpowiedź w tym momencie. :roll:
1. W HTMLu robiłem kiedyś na początku gimnazjum jakieś baardzo proste strony na zaliczenie, więc odrobinę podstaw pewnie pamiętam. A najważniejsze komendy i tak się gdzieś w necie znajdzie.
2. Ostatnio nabyłem Crisis Core, już drugi raz przechodzę. Tylko nie wiem, czy da się do tego napisać opis inny niż "wal i wciskaj kwadrat jak przeciwnik atakuje". Jakby co, to można spróbować.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
karollo
Kupo!
Kupo!
Posty: 111
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 19:59
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: karollo »

Mam teksty na temat Sky Pirate Den oraz Loot. Są napisane w notatniku, ale zawsze mogę przepisać w wordzie. Jeśli chcecie zobaczyć jak to wygląda, to powiedzcie komu mam podesłać.Jeśli jednak nie chcie to napiszcie, że nie mam po co się starać bo moje teksty wam są nie potrzebne.Wtedy dam sobie spokój, bo nadal je trzymam dla k-ff :P.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Co do Sky Pirate's Den, to jest to w nieopublikowanej jeszcze części moich opisów.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
karollo
Kupo!
Kupo!
Posty: 111
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 19:59
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: karollo »

Ok to Sky odpada:P a...no i gratuluję Ci koloru <zielonego>:P
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Korollo, szczerze powątpiewam, aby 14latek umiał poprawnie napisać poradnik, ale podeślij co masz do Sephi...może za rok przeczyta.

Dark. Jesteś redaktorem i winieneś pisać, a nie zniechęcać byle userów do pisania. Władzę wykonawczą maja tutaj modowie i admini i to oni podejmują decyzje. Jeśli chce spróbować, ok. Problem tylko tkwi w aktywności Sephi.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Go Go Yubari pisze:Dark. Jesteś redaktorem i winieneś pisać, a nie zniechęcać byle userów do pisania. Władzę wykonawczą maja tutaj modowie i admini i to oni podejmują decyzje. Jeśli chce spróbować, ok. Problem tylko tkwi w aktywności Sephi.
Eee? Nikogo nie zniechęcam, piszę tylko, co napisałem, żeby facet nie napisał czegoś, co już jest. :roll:
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Mówię ogólnie. Jakbyś poczytał swoje ostatnie wypowiedzi bardziej obiektywnie, to byś zrozumiał, co mam na myśli.

Anyway. Polecam napisać listę: co macie/masz w przygotowaniu, w planach i czekające na korektę. Wtedy nie będzie wątpliwości.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta i Forum według Was”