Redaktorzy

Masz jakiś pomysł jak usprawnić Kryptę? Nie podoba ci się czcionka? Tutaj możesz napisać co cię gryzie...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Wśród jeszcze nieopublikowanych tekstów są:

- lista wszystkich broni ze statystykami
- opis wszystkich statusów
- dział z questami (Earth Tyrant, Barheim Key, Zodiac Spear, Nabudis i medaliony, Sky Pirate's Den, Ktjn, Jovy, List od stewardessy, Zakochany facet w Rabanastre)

Gveir miał się do tego zająć License Boardem.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

dark_raven pisze:Gveir miał się do tego zająć License Boardem.
Który się właśnie 'robi'. Dolna połowa prawie skończona - na razie walczę raczej z nauką obsługi programu, niż z samą robotą, ale idzie.

Całość narysowana i podzielona na pola grup umiejętności - niestety, abym dokończył muszę poczekać aż do świąt, wtedy będę miał nowy monitor, bo obecny się zepsuł i nie wyświetla poprawnie kolorów i konturów -_-"
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Vivi714
Kupo!
Kupo!
Posty: 122
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 15:50

Post autor: Vivi714 »

Mam pytanko: czy solucje do Final Fantasy VI Advance i Final Fantasy V Advance będą kiedyś dostępne na Krypcie? Już kilka razy miałem problemy z nazwami zmienionymi w wersji GBA. Przydałby się także opis przejścia Dragon's Den i opisy nowych esperów. Jeżeli tak, to chętnie pomogę.

PS: Przepraszam jeżeli rozkopuję już jakąś starą sprawę.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Nowa solucja od razu? Bez przesady. Myślę, że wystarczyłaby tabelka - nazwa w wersji SNES i nazwa w wersji GBA. Coś jak w dziale "Różnice Jap-Ang" do FF IV. Do tego nawet pisać porządnie nie trzeba umieć. Jak chcesz zrobić taką tabelkę, to nie sądzę, żeby był problem.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Póki co nie mam czasu na FF 4. Ledwo wygospodarowuje czas na pracę nad FF 7 choć powinnam pisać pracę dyplomową (robię ale cholernie powoli). Przez najbliższe 3 miesiące do pół roku nie przewiduje prac nad FF 4 ani inną częścią, poza FF 7.

Jeszcze jedna sprawa - nie zrozum mnie źle, ale nie lubię kiedy outsider miesza w moich pracach (a cały dział FF 4 napisałam sama od podstaw), dlatego nie patrzę na propozycję współpracy zbyt przychylnie.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Vivi714
Kupo!
Kupo!
Posty: 122
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 15:50

Post autor: Vivi714 »

Hej, to mogę napisać jak zdobyć nowe espery, co dają (ich ogólne opisy) i jak z nimi walczyć (FFVIA, tak na początek)? Zrobiłbym w notatniku, bo Office'a nie mam.
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Lol, zawsze możesz ściągnąć darmowego OpenOffice'a zamiast pisać w Notatniku. Tabelki też byś tam robił? :> No a skoro masz chęć na publikację, to do roboty _^_'
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Sorong
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: czw 09 lip, 2009 22:19

Post autor: Sorong »

Mam pytanie, czy robił ktoś do FF12 opis zbroi (jakich cech dodaje postaci), tarcz, sklepów w miastach i poza miastami (co można kupić i za ile, oraz za ile można sprzedać -niekompletne).
Jeśli nikt tego nie zrobił to mam to prawie skończone i mógłbym to podesłać.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Dark Raven zajmuje się FF 12 i wiem, że podsyłał ostatnio jakieś materiały. Trwa obróbka.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krypta i Forum według Was”